Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Remake


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, aux napisał:

O kuhwa, ta muzyka w menusach :obama: Ciary drogi kolego!

 

Jak ustawiacie camera distance? 1, 2 czy 3 będzie najlepsze? Dużo tych opcji kurcze.


W demku dałem eksplorację na 2 a walkę na 3.

 

Gracie z angielskim czy japońskim VA?

Odnośnik do komentarza

5h na liczniku a ja dopiero co wysiadłem  z pociągu i biegam z Tifą robiąc zadanka :wub:

 

Widok slumsów o poranku powoduje dosłownie opad szczęki. Jak ta gra wygląda, do tego ta cudownie zaaranzowana muzyka... Peeeeełno smaczków dookoła. Sam moment jak Barret disuje manago Shinry w pociągu to prawdziwy :banderas:Niedawno odświeżałem sobie całe FF7 i to jak bardzo wszystko tutaj jest rozbudowane względem oryginału robi mega wrażenie.

 

Tak, to jest dokładnie to czego oczekiwałem. Będzie gotg, nie ma innej opcji.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Japońskich głosów bym nigdy nie włączył, chyba że znając płynnie japoński. W tej grze bardzo dużo nawijają. Aktorstwo jest też istotnym elementem całokształtu. Tylko przy jednej postaci w grze miałem to zwyczajowe uczucie z gierek, że w realu nikt by tego nie mówił w ten sposób i tutaj ktoś po prostu czyta kwestie (co nieraz kładzie fajnie napisane dialogi). Ale główne postaci - ten angielski dubbing jest genialny.

 

 

Ustawień jest dużo, ale wydaje mi się, że domyślne są naprawdę przemyślane jako optymalne i tak wszystko działa lepiej. Włącznie z brakiem mini-mapki na ekranie. Jakoś tak człowiek bardziej patrzy dokoła, a jest na co, zamiast tylko tam gdzie można pójść albo nie pójść. Zazwyczaj śmieję z tekstów "granie bez mapy jest tru" ale tutaj jest bliżej do pozycji, które nawet w opcjach mapy nie miały.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Mnie żona załatwiła przerwę w graniu. 15 godzin na liczniku. 4 summony i spotkania z Turkami. Tu polecam dużo blokować i kontrować. Wtedy ładnie padają. Tera pchne fabułę doprzodu bo side questy się skonczyly. Póki co te same limit breaki. Nie wiem czy kiedykolwiek jakieś nowe wpadną. Jakos nie wysilam sie na staggerowanie. Nie jest jakos trudne. Te niektore poboczne stworki sa bardziej wymagajace niz bossowie.92646765_771527846712263_175629859791097

Ps kod do chocobo chick dostalem mailem zanim gre wyslali. Chyba nie każdy sklep tez to oferował. Najlepiej zglos sie tam gdzie kupiłeś.

Jak zaglądałem na stronę ultimy nic nie było o bonusach dlatego tam nie kupiłem.

Wiekszosc sklepow oferowala jako bonus motyw z Sepirothem. Jeden sklep zamiast tego oferowal podkladki pod kubki z final fantasy. Niby licencjonowane wiec to wzialem. M juz motyw z Cloudem co byl z ff7 oryginalnym.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza

Co do gry.

Zawsze myslalem ze ta Aeris taka najporzadniejsza, a tu ciagle flirtuje. Niby ubrana i nie tak wyzywajaca jak Tifa ale nie jest taka swieta. Zreszta żadna z nich w tej grze nie jest. Jessie to samo. Pomimo ubioru chyba najgrzeczniejsza jest wlasnie Tifa. Wszystko jakby było negatywem. Skromna a uwodzicielska. Wyzywajaca a poukładana.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ponad 5 godzin na pierwszym posiedzeniu i gdyby nie to że czuję zmęczenie całego dnia to bym pewnie siedział dalej. W wielu momentach to po prostu z wypiekami na twarzy wpatrzony w ekran. Pięknie jest przeżywać tą historie tak odnowioną, rozbudowaną i z tą genialną muzyką która jeszcze podbija klimat.

Postacie narazie takie jakie powinny być, Cloud z tą swoją obojętnością i wy.(pipi)ką na wszystko, podnoszący głos i wyrażający ekspresyjnie swoje emocje Barret.

Jedynie do czego mogę się na tą chwile przyczepić to poboczne questy które są do bólu standardowe, ale tego się spodziewałem po Square Enix. Ale i tak robię wszystko jak leci bo walka jest bardzo dobra.

No i druga rzecz która mnie trochę drażni to czasami dziwnie ustawiająca się lub nie nadążająca za akcją kamera podczas walk szczególnie przy większej ilości wrogów.

Poza tym wszystko na swoim miejscu.

Odnośnik do komentarza

Questy poboczne moim zdaniem są spoko (przynajmniej w Ch3-4), nagrody są fajne (materie) no i jest też bonusowa scenka z Tifą. Także nie rozumiem tego narzekania na questy, ale wiadomo - do czegoś trzeba się do(pipi)ić dla zasady.

 

Ogólnie to tutaj na zrobienie samego Slumsu poszedł chyba większy budżet niż na cały Remake Residenta 3, a to dopiero pierwsze godziny gry. :banderas:

 

Walki z bossami to prawdziwy festiwal rajcowności. Coś pięknego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...