Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Remake


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, smallv86 napisał:

Wersja przeznaczona na niemiecki rynek będzie miała pełny angielski język czy tylko napisy? Bo jak np tutaj widze: https://www.grooves-inc.co.uk/playstation-vii-remake-deluxe-final-fantasy-version-square-enix-playstation-pZZa1-2099423935.html tylko dubbing niemiecki.

Szczerze mowiac to roznie bywa z tymi informacjami. Ostatnio kupowalem jakas gierke ktora miala napisane tylko jezyk niemiecki a miala do wyboru wszystkie. Za to raz kupilem The Evil Within i miala tylko niemieski, francuski, wloski i hiszpanski. Najlepiej zapytac u zrodla.

Odnośnik do komentarza

Na bank bedzie to mix watkow , splatajacy cale universum FF7

 

FF7
FF7 DC
FF7 AC

FF7 CC

BC FF7

 

Spoiler

Zack miał takie czarne buty , takie "filoetowawe" spodnie ,ale wydaje mi sie,ze on mial krotszy miecz ( bo przeciez Cloud ma jego Buster Sword) 

Albo bedzie mieszanie czasem i retrospekcje

Zreszta przeciez Cloud nawet nie byl SOLDIER

 

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Jontek80 napisał:

Ja juz gram. Dostalem wersje fizyczna wczoraj w piatek. Jedynie pucharki zgliczowane albo jeszcze nie istnieja na psn. Cos mi wpada a jak chce sprawdzic to wyskakuje błąd. Na szczęście gra sie nie wiesza. Poki co jestem w drugim rozdziale. Zapowiada sie ciekawie. Ominąłem 90% trailerow zeby nie psuc sobie zabawy.

Wow tydzień przed premierą i to jeszcze przed weekendem - zazdroszczę. Prośba tylko, żebyś pilnował spoilerów ;)

Odnośnik do komentarza

Duże sieci :ogor:

 

Teraz tylko jeszcze 50 minut instalacji i gramy

 

 

BFtPeoH.jpg

 

Spoiler: w grze jest Cloud i ma miecz. Kurna nie chciałem tego wiedzieć! Zamówiłem grę nie patrząc na okładkę bo nie chciałem wiedzieć co w niej jest! To jest właściwy i wart szacunku sposób rozmawiania o dziełach sztuki! Jak można pisać w temacie o grze Final Fantasy VII Remake o tym, co jest w grze Final Fantasy VII Remake! Na stos za spoilery!

Edytowane przez ogqozo
  • Lubię! 2
  • Haha 1
  • WTF 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...