Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Fanek napisał:

Panowie mam problem ze Zleceniem 11 - dostarczyć 6 paczek żywicy z punktu A (farma wiatrowa w lesie na północy) do B  (Centrum 1200m oddalonego, położone na środku).

W punkcie A nie dostaje tych pojemników, ładowałem nawet save na nowo zachodze tam jeszcze raz i to samo.

 

Miał ktoś z tym problem?  no takie miejsce że z grą nie da się dalej ruszyć

 

 

Myślałem, że coś źle robie, ale tutaj gość dostaje te pojemniki. Fragment 1.46

Może przypadkowo wsadziłeś żywicę do szafki prywatnej albo wspólnej?

 

28 minut temu, Wredny napisał:

Dude, umieszczaj to w spoilerach, tak samo jak te wzmianki o delfinach...

 

To foto z googla ;] nie sądziłem że to spoiler, chyba było  w jakimś trailerze nawet.

A te delfiny to też w trailerze były, bardzo ogólnie określiłem.

Ale ok, przepraszam, ciężko się powstrzymać, na pewno nic  o fabule nie będę gadał.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Fanek napisał:

Załadowałem bardziej wcześniejszy save i jakoś poszło, dostałem te paczki.

 

Panowie który episode macie i co tam się robi? ciągle tylko paczki?

nie moge w to uwierzyć

3, ciągle tylko paczki. Na tym polega gra, po prostu.

 

No przyznam, że na papierze to wszystko brzmi dziwnie, ale posysnęła mnie ta szpila. I te przerywniczki, ajjj... 

Odnośnik do komentarza

Sam właśnie wyj.ebał mi się kolejny raz, buty dziurawe, ładunek rozj.ebany

zamknij aplikacje

 

--------------------

razem po jakichś 14h gry jestem zawiedziony, nie tego się spodziewałem :(

Zadam pytanie w imieniu tych nieśmiałych - ktoś jeszcze ma wątpliwości czy w ogóle skończy gre?

 

Edytowane przez Fanek
  • Haha 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Fanek napisał:

Sam właśnie wyj.ebał mi się kolejny raz, buty dziurawe, ładunek rozj.ebany

zamknij aplikacje

 

--------------------

razem po jakichś 14h gry jest zawiedziony, nie tego się spodziewałem :(

Zadam pytanie w imieniu tych nieśmiałych - ktoś jeszcze ma wątpliwości czy w ogóle skończy gre?

 

 

Przynajmniej dokończ cutscenki na youtubie

 

Za to ja gram na wysokim poziomie i jest za łatwo, bawie sie z MUŁami jak chcę, wynurzacze mogą mi naskoczyć, nie psuję ładunków, przestałem sie wywracać. Wciąż gra sie przyjemnie i chce sie więcej. Liczę na trudności w dalszej części

Edytowane przez Kron997
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Kron997 napisał:

 Liczę na trudności w dalszej części

 

Nie będzie

 

10 minut temu, Pupcio napisał:

Hajpowanko, avatary A fanek i tak gonna fanek xDDDD

 

chińczyk mnie oszukał, ostatni raz zaufałem.

Jutro zrobie jeszcze jedno podejście do gry, tyle trailerów, twittów i taki zawód

musze avatara zmienić

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Bzduras napisał:

3, ciągle tylko paczki. Na tym polega gra, po prostu.

 

No przyznam, że na papierze to wszystko brzmi dziwnie, ale posysnęła mnie ta szpila. I te przerywniczki, ajjj... 

Brzmi tak jakby cala para poszla w filmy bo niespelnione ambicje a gameplay Kojima wymyslil na jakiejs przerwie obiadowej miedzy jednym kawalkiem sushi a drugim.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Fanek napisał:

razem po jakichś 14h gry jestem zawiedziony, nie tego się spodziewałem :(

Zadam pytanie w imieniu tych nieśmiałych - ktoś jeszcze ma wątpliwości czy w ogóle skończy gre?


Ha ha, jak wsparcia szuka teraz :D
 

8 minut temu, Pupcio napisał:

Hajpowanko, avatary A fanek i tak gonna fanek xDDDD


No z Days Gone to samo robił :reggie:
 

6 minut temu, Kron997 napisał:

Za to ja gram na wysokim poziomie i jest za łatwo, bawie sie z MUŁami jak chcę, wynurzacze mogą mi naskoczyć, nie psuję ładunków, przestałem sie wywracać. Wciąż gra sie przyjemnie i chce sie więcej. Liczę na trudności w dalszej części


Też odpaliłem Hard (zacząłem gierkę od nowa), bo dowiedziałem się, że bez tego nie będzie platynki (chodzi o oceny po doręczeniu). Ciekaw jestem jak walka, bo póki co to deszcz uratował mnie przed mułami, a później ich obóz nawiedziłem z pustym plecakiem, więc tylko stealth i duszenie od tylca.
W każdym razie jestem pewnie pod koniec EP2, bo już po elektrowni wiatrowej.

Odnośnik do komentarza

Muły to dwóch na raz z pieści okładasz wciskając kwadrat i oni się kładą po paru sekundach.

Oczywiście hard

 

po elektrowni jeszcze nie taki koniec.

Z dzieckiem płaczącym to też pół mapy prze(pipi)ałem i nic się nie stało, w zasadzie świeci się na czerwono i już nawet lulać nie można.

Później wystarczy tylko podłaczyć w bazie i jest nowe, nie ma co się przejmować tym jbc.

Paczki nieważne ile uszkodzone też zawsze przyjmuja, oceny misji chyba nawet nie zmienia, chyba że jest w objective aby nie uszkodzić.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje pod koniec ep3 że jednak gra cały czas podrzuca nowe elementy mechaniki które powodują że kolejne podróże są inne.

Spoiler

Pojazdy, później te platformy lewitujące, protezy, budowa autostrady, androidy pomocnicze, możliwość sprawdzenia pogody, oszukiwanie Mułów

nawet jeszcze nie próbowałem jazdy na tej platformie. 

Jeżeli gra cały czas będzie urozmaicała te roznoszenie paczek to wydaje mi się że będzie bardzo fajnie. 

Edytowane przez Michał_K
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, kakus napisał:

Ja tez mam prosiaka wtf normalnie jakby startowała w kosmos 

Masz zarypaną konsole kurzem w środku, albo pasta Ci się rozpływa.

 

Ja jestem jakoś w połowie ep3. Bawie się świetnie. Może dlatego, że założyłem od początku że znudze się jak każdym sandboxem tylko ta tajemnicza historia trzymała mnie przy kupnie. A jednak miło się rozczarowałem tym całym łażeniem. Mam mega wczute w to łączenie i "ratowanie" świata, mechaniką chodzenia i planowania wyprawy + te krajobrazy, udźwiękowienie. Jestem pewien że skończe z bananem na ryju. Tym bardziej, że z cutscenki na cutscenke apetyt rośnie. Mimo to, że słyszało się o tym że fabuła też siada na końcu, ale jednak nadal nie wiem gdzie oni jeszcze chcą upchnąć motywy wojen światowych i Madsa ^^  Nie wykluczam, że tym się zawiode. Póki co lecimy dalej, ale chyba się zdrzemne xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam 17h i jest pysznie. Kurierowanie sprawia mi mase frajdy i nie tylko chodzi o mechanike, ustalanie trasy i kontaktu, ale po prostu wynika to z tego, że lubie spokojną rozgrywke i WIDOKI i to tyczy sie każdej gry. Przed chwilą zrobiłem tripa z jednego końca mapy na drugi górskim szlakiem. Sprawdzanie kompasem jak daleko jest do najbliższej półki skalnej i wybieranie odpowiedniego miejsca dla wbicia patyka z liną mnie rozczula. Jest super. 

 

Zaglądajcie czasem w lustro

Edytowane przez Kron997
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie jak u Was z HDR? Gram na OLED i włączyłem HDR w grze (wtedy TV ma ustawione HDR na auutomat) ale jest tak lekko szaro. Jak wyłączyłem HDR w grze a w TV dałem na HDR10 zamiast automat to jest dużo lepiej. Ale nie wiem czy mam coś źle ustawione bo przecież HDR w grze powinien dawać najlepszą jakość obrazu (zwłaszcza czerni)

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, ListuniO napisał:

Mam pytanie jak u Was z HDR? Gram na OLED i włączyłem HDR w grze (wtedy TV ma ustawione HDR na auutomat) ale jest tak lekko szaro. Jak wyłączyłem HDR w grze a w TV dałem na HDR10 zamiast automat to jest dużo lepiej. Ale nie wiem czy mam coś źle ustawione bo przecież HDR w grze powinien dawać najlepszą jakość obrazu (zwłaszcza czerni)

U mnie jest na odwrot. Hdr wlaczony- soczyste kolory itp. Wylaczylem aby sprawdzic roznice i kolory wyblakly.

 

Z tym ze nie oled.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Fanek napisał:

Sam właśnie wyj.ebał mi się kolejny raz, buty dziurawe, ładunek rozj.ebany

zamknij aplikacje

 

--------------------

razem po jakichś 14h gry jestem zawiedziony, nie tego się spodziewałem :(

Zadam pytanie w imieniu tych nieśmiałych - ktoś jeszcze ma wątpliwości czy w ogóle skończy gre?

 

:ohboy:

 

 

Nie zmieniaj się. Liczę na posty i hype pod następnym eksem Sony. Nie poddawaj się z powodu jednego kitajca. 

Odnośnik do komentarza

Ja tam zjarany jestem mega pozytywnie po pierwszych godzinach.

Generalnie klimat gry kojarzy mi się z jakimś dawno obejrzanym filmem sci-fi z lat bodajże 70tych, ale nie mogę sobie przypomnieć jakim.

Jakość dopracowania tej produkcji plus dbałość o szczegóły - fizyka postaci !!!, gdzie uwzględniono m in środek ciężkości zależny od wagi i rozłożenia pakunków przyćmiewa wiele rzeczy na tym świecie.

Uczucie osamotnienia sprawia, że podczas wędrówek zanurzam się we własnym świecie myśli odcinając się od bodźców zewnętrznych i nie przeszkadza mi nawet szczekanie psów sąsiadów dochodzące zza okna.

Jestem podróżnikiem. Jestem kurierem. 

Spoiler

Jestem, niczym Wredny rzucający gazetami z auta na wycieraczki domów czytelników Wyborczej...

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...