Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W ogole tera gadanie co ladniej wyglada a co nie, nie ma sensu. Kazdy siedzi praktycznie z innym TV ktory dla jednego "robi robote" a dla inngego nie. A wychodzi na to ze ustawienia, hdr lepszy, gorszy, 4k nie 4k itd. itd. Sztywniutkiej ramy nie bedzie za huya. Tak na prosta logike, czy dalej toczycie wojenki? xD

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdzie te czasy jak targało się szaraka do kumpla i ciorało na starych poradzieckich telewizorach. Na czym by się nie grało, to się podobało. Teraz chodzą z lupą i piksele liczą:P

 

Swoją drogą właśnie obmacałem na zywo prosiaka i musze przyznać, że ładne to jest. Zdjęcia w ogóle nie oddają uroku tej konsoli.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra Panowie parę dni z PS4 PRO za mną  i co mogę napisać ? właśnie tak powinna wyglądać obecna generacja od samego początku te konsole powinny mieć właśnie taką moc, 1080p na luzaku w każdej grze plus skalowanie do 4K a jak ktoś nie chce 4k to daje sobie 60 fps chociaż tu może być problem z mocą aby konsola ogarniała 1080p i 60 fps.

Każda gra na PS4 PRO która jest skalowana do 4K wygląda za(pipi)iście właśnie o taką jakość obrazu mi chodziło, takie gry jak Rise TR jak D2 i U4 a zwłaszcza U4 to zupełnie nowa jakość czuć w końcu next gena w tych grach, PS4 PRO robi dobrą zapowiedź na Scorpio ciekawe co tamta konsola pokaże a przecież trzeba pamiętać, że jeszcze ta nie pokazała pełnej mocy :)

Edytowane przez Soul
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra Panowie parę dni z PS4 PRO za mną  i co mogę napisać ? właśnie tak powinna wyglądać obecna generacja od samego początku te konsole powinny mieć właśnie taką moc, 1080p na luzaku w każdej grze plus skalowanie do 4K a jak ktoś nie chce 4k to daje sobie 60 fps chociaż tu może być problem z mocą aby konsola ogarniała 1080p i 60 fps.

Każda gra na PS4 PRO która jest skalowana do 4K wygląda za(pipi)iście właśnie o taką jakość obrazu mi chodziło, takie gry jak Rise TR jak D2 i U4 a zwłaszcza U4 to zupełnie nowa jakość czuć w końcu next gena w tych grach, PS4 PRO robi dobrą zapowiedź na Scorpio ciekawe co tamta konsola pokaże a przecież trzeba pamiętać, że jeszcze ta nie pokazała pełnej mocy :)

 

 

Super generacja, rzeczywiście rewelacja na Bałtyku. 2016 rok i 60 klatek to dalej jest dar od boga developerow i tylko w niektorych produkcjach. Nie wiem z czego się tu cieszyć, że producenci muszą wypuszczać wersje po lifcie aby gry chodziły płynnie? Masakra.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Słuchaj jak by 3 lata temu wyszła taka konsola jak PRO to ja by qrva nie narzekał ;D

No a, że jest jak jest to nie moja wina, każdy z nas dobrze wie jak wygląda dzisiejszy konsolowy świat albo jesteś z nim albo sobie marudzisz i tyle Twojego świata nie zmienisz :)

Odnośnik do komentarza

No ale było by chociaż to, a tak nie dość, że (pipi)nia to jeszcze guvno rozmazane :D

Człowiek czuł by, że kupił next gena, tak naprawdę dopiero teraz te konsole pokazują tą różnicę. 

Edytowane przez Soul
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale to nie chodzi o marudzenie ale jakikolwiek element obiektywizmu, cieszyć się z tego, że trzeba kupić dwie konsole i dalej 60fps to problem no to tak dziwnie troche moim zdaniem.

 

dziwnym jest fakt, że ludzie nadal oczekują od konsol 60 fps. Ile razy można mówić że to nie kwestia mocy ma to do rzeczy?

 

60fps i tak podczas tej generacji jest sporo częstszym zjawiskiem niż kiedyś.

Odnośnik do komentarza

No ale było by chociaż to, a tak nie dość, że (pipi)nia to jeszcze guvno rozmazane :D

Człowiek czuł by, że kupił next gena, tak naprawdę dopiero teraz te konsole pokazują tą różnicę. 

To nie rozdziałka tylko przesiadka ze starej plazmy na najnowszy lcd.

 

Z odległości z której gramy tzn 2,5-3m rozdziałka 4k nie ma aż takiego znaczenia. W 49 calach tym bardziej.

Edytowane przez Kyokushinman
Odnośnik do komentarza

 

No ale było by chociaż to, a tak nie dość, że (pipi)nia to jeszcze guvno rozmazane :D

Człowiek czuł by, że kupił next gena, tak naprawdę dopiero teraz te konsole pokazują tą różnicę.

To nie rozdziałka tylko przesiadka ze starej plazmy na najnowszy lcd.

 

Z odległości z której gramy tzn 2,5-3m rozdziałka 4k nie ma aż takiego znaczenia. W 49 calach tym bardziej.

Przecież on grał na tym tv i na xone i zwykłym PS4, więc to nie przez tv.

Odnośnik do komentarza

Tylko jak wychodziła nowa generacja to sony i ms nie przewidzialy że 4k tak szybko wyskoczy na salony.

Sluchaj Sony ma rozpracowany rynek na co na conajmniej dekade. Nawet sam CERNY jednym z wywiadow powiedzial, ze po wypuszczeniu Ps4 mysleli o Pro. Tragicznie niska cena po premierze Ps4 byla podyktowana teoretycznie malo zasobnym portfelem kosumenta po tz. "wielkim kryzysie" po 2008. To bylo im na reke, bo wiedzieli ze jakis czas 4k I Vr rozwinie skrzydla. Dlatego zdecydowali sie wydac na poczatku tanie ps4, by zdobyc rynek konsumencki, baze wypadowa do dalszych akcji. Osiagneli to, i teraz widzimy etap nr2, czyli zdobywanie rynku 4k I Vr Za pomoca Pro. Jak dla mnie Sony ma lepszych strategow, niz Microsoft, zawsze sa o krok do przodu. :) Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...