Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą, to szkoda, że już nigdy się nie dowiemy, jakie reakcje pojawiłyby się, gdyby ludzie poznali fabułę TLoU2 poprzez samodzielne przejście całej gry, a nie przez oglądanie/czytanie spoilerów zawierających (zapewne celowo wybranych przez leakera) najbardziej kontrowersyjnych elementów. Jasne, na pewno część zgłaszałaby swoje wątpliwości równie mocno, ale czy aż do tego stopnia? Ciekawa sprawa. 

 

Ja w każdym razie biorę grę na premierę. Ostatecznie mogę nie zgodzić się fundamentalnie z tym, co Druckmann i ekipa zrobi z postaciami (wątki lgbt mi nie przeszkadzają), ale przynajmniej poznam historię na własnych zasadach i sam wyciągnę wnioski. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Teraz tylko gejmplej może to wszystko naprawić hehee

Wydaje się po prostu, że przesadzili 

Spoiler

Wrzucenie lesby (btw ellie która ma przeciwciała i jej dzieci mogłyby mieć, akutat lubi pipki), żydowskiej dinah, trans Abby, małego azjaty oraz kultu fanatyków homofobow. To wszystko za dużo. Oczywiście zabijają na początku silnego białego hetero mężczyznę. Potem walka mniejszości 

 

Ale ludzie naprawdę wpadli w furię, anulują preordery, wzywają do niekupowania tlou2. 

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, YETI napisał:

Forum ma dość wysoką średnią wieku, spora część osoba wychowana na pierwszym psx czy PS2, czyli mogłoby się wydawać, że ludzie w miarę ogranieci w gierkowych tematach. Spoilery przez większość tutaj są traktowane jak coś najgorszego, niektórzy mocno pod tym względem przesadzają. (...)Jedna wielka dzbanarnia, dzban na dzbanie dzbanem pogania. 

 

Najśmieszniejsze jest to że starsi gracze wychowani na psx i ps2 po przeczytaniu spoilerów zapewne złapali swoiste deja vu i parsknęli śmiechem.

Bardzo podobny twist fabularny przerabialiśmy już raz.

Tylko wtedy zdolny

Spoiler

Japończyk

nie wyru.chał nas w taki sposób jak zrobi to zdolny Hebrajczyk

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bez spoilerów.

 

Nie jestem fanem jedynki, wczoraj wieczorem obejrzałem trochę spoilerów - gameplayu i cutscenek i w sumie lekka przesada może to być zwłaszcza dla białych ciemnych chłopków z polszy ale z drugiej strony czy zawsze ma być wszystko tak jak wy chcecie? od tego macie disneya.

Ot inne podejście, inny światopogląd i tyle.

 

Ale to jak ta gra wygląda na gameplayu :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...