Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby z tego powodu odszedł Bruce Straley, bo nie zgadzał się z wizją Neila Druckmanna? Mniejsza z tym. Już po pierwszej części było widać, że Neil jest mocno tolerancyjną osobą. Z drugiej strony, jeśli gra będzie bardzo dobra, ze świetnymi miejscówkami, gameplayem, grafiką, OST itd., jeśli wszystko będzie tip top, to ludzie i tak pobiegną do sklepu. To tak jakby komuś kto nienawidzi gejów doktor gej uratował życie dziecka. I już poglądy się zmieniają. Tak samo będzie z grą, teraz jest płacz, ale gdy zacznie zbierać same dyszki to ludzie zmienią zdanie. Gdy natomiast okaże się średnia, to wtedy nic już jej nie uratuje.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, YETI napisał:

Forum ma dość wysoką średnią wieku, spora część osoba wychowana na pierwszym psx czy PS2, czyli mogłoby się wydawać, że ludzie w miarę ogranieci w gierkowych tematach. Spoilery przez większość tutaj są traktowane jak coś najgorszego, niektórzy mocno pod tym względem przesadzają. Ostatnio nawet była o tym dyskusja w temacie FFVII, że ktoś potrafi pobiec do moderacji, bo ktoś zdradził wielki sekret, że w grze jest jakaś materia, albo można w Forzie cofać czas. To co się dzieje tutaj... jeden z drugim z własnej, nieprzymuszonej woli, psuje sobie część odkrywania gry. Rozumiem jeżeli ktoś ma wywalone na grę i na nią nie czeka, ale reszta... Jedna wielka dzbanarnia, dzban na dzbanie dzbanem pogania. 

Jest delikatna różnica pomiędzy psuciem sobie zabawy i czytaniem spoilerów przed premierą a sprawdzaniem ich wtedy kiedy calutki internet wręcz gotuje się od tego, że devi fabularnie przyszykowali gorąca, parującą kupę guano. A ludzie je czytają i będą czytać bo nie wiedzą czy chcą wydać zarobione pieniądze na tę daną grę. Z takiego samego powodu czyta się opinie czy recenzje innych rzeczy nie tylko gier wideo. Pierwsza część stała głównie opowieścią i genialnym klimatem a nie rozgrywką, która była dobra, dostosowana do wykreowanego świata i nie przeszkadzająca w poznawaniu fabuły. Nic więcej. Ot, prosta skaradnka z elementami akcji i strzelania. Dlatego też z powodu dość otwartego zakończenia ludzie czekali na kontunaucję losów bohaterów, których to zdążyli mocno polubić w trakcie przechodzenia jedynki, a nie na rozwój genialnej i innowacyjnej rozrywki. Dlatego też Panie mądry zanim kogoś nazwiesz dzbanem to zastanów się czy przypadkiem Ty nim nie jesteś ślepo wierząc w to, że ND dostarczy mesjasza bo Ci go nie dostarczy a już w szczególności patrząc przez pryzmat kontynuacji wyśmienitej historii. 

Edytowane przez _D23
Literówka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, YETI napisał:

Ale skąd ty możesz większość, ze ktoś po przeczytaniu będzie miała takie samo zdanie jak ty? Ktoś nie czeka na grę, to niech sobie czyta, ja 19.06 sam się przekonam jaka jest historia, oraz pozostałe elementy gry, które składają się na CAŁOŚĆ.

 

Chciałbym, żeby gra okazała się sztosem, a całość tłumaczyła te spoilery. Z jednej strony to trochę dziwne, że niektórzy już skreślili grę.

Odnośnik do komentarza

Nie jesteś jedną osobą na świecie, która tak bardzo czeka na ten tytuł, musisz w to uwierzyć. Chociażby cała fala krytyki, która przelewa się przez internet nie wzięła się z tego, że wszyscy nagle kupili Xboxa i robią Ci na złość tylko z czegoś całkiem innego. Całość wiadomo daje ogólny feeling gry ale nie ukrywajmy, że dobrze napisana i zagrana historia skutecznie przysłania przeciętny (ale wciąż dobrze wykonany) gameplay co najlepiej widać na przykładzie jedynki. 

Odnośnik do komentarza

Panowie z grami jest jak z kobietami, każdy ma inny gust i każdemu inny typ urody się podoba. A tu jazda na całego jakby to chodziło o sprawy w realnym życiu.

To tylko gra i mimo, że sam czekam na nią z niecierpliwością mimo przeczytania spojlerów jakoś hype mi nie opadł strasznie. Planowałem ograć i na pewno ogram.
A czy kontynuacja uniesie poziom pierwowzoru to się wypowiem jak ogram. Nauczyłem się na przestrzeni lat podchodzić z dystansem do tego co wycieka czy nawet opinii innych graczy.
Właśnie ogrywam Days Gone , na który poszła fala hejtu a ja się bawię zacnie już ileś godzin.

Dystansu życzę wszystkim bo to tylko internet :)

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, mario10 napisał:

Panowie z grami jest jak z kobietami, każdy ma inny gust i każdemu inny typ urody się podoba. A tu jazda na całego jakby to chodziło o sprawy w realnym życiu.

tylko ze w przypadku tlou 2 to bedzie cos na wzor wyrywania lasek na dyskotece w bangkoku xd wszystko ladnie, pieknie, a tam hooy

Edytowane przez Andżej
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Moldar napisał:

Apropo spoilera wyżej

 

  Ukryj zawartość

Najgorsze, ze pół gry trzeba tym czołgiem grać razem z mini azjatą i tego przetrawić nie mogę

:reggie:

 

 

Spoiler

jest gdzieś to powiedziane ze tak bedzie? Bo spoiler odnosi się tylko do jakiegoś wycinka rozgrywki przecież

 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie tam Ellie może się lizać z kobietami, obcować płciowo z czworonogami, rukać się z w gangbangu z karłami lub kalekami - to nie ma znaczenia bo i tak będę "grau" w grę. A spoilery? Na razie nie widziałem żadnego, na siłę też ich nie szukam aczkolwiek może się zdarzyć sytuacja że przypadkiem coś gdzieś zobaczę. Ale nawet jeśli to mam to gdzieś i zamierzam się dobrze bawić za te kilka miesięcy, czego i Wam życzę niezależnie od Waszych poglądów :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, SebaSan1981 napisał:

Dla mnie tam Ellie może się lizać z kobietami, obcować płciowo z czworonogami, rukać się z w gangbangu z karłami lub kalekami - to nie ma znaczenia bo i tak będę "grau" w grę. A spoilery? Na razie nie widziałem żadnego, na siłę też ich nie szukam aczkolwiek może się zdarzyć sytuacja że przypadkiem coś gdzieś zobaczę. Ale nawet jeśli to mam to gdzieś i zamierzam się dobrze bawić za te kilka miesięcy, czego i Wam życzę niezależnie od Waszych poglądów :)

 

samo zobaczenie spoilera raczej nic Ci nie zrobi, raczej chodzi o całokształt gry jaki będzie - a tej informacji nikt nie potwierdził tylko hur durr stulejarzy z internetu aktualnie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, oFi napisał:

 

samo zobaczenie spoilera raczej nic Ci nie zrobi, raczej chodzi o całokształt gry jaki będzie - a tej informacji nikt nie potwierdził tylko hur durr stulejarzy z internetu aktualnie

Debilu, są normalnie filmiki z rozgrywki, z cut-scenek, cały opis fabuły jest dostępny. Możecie sobie zatykać uszy i wmawiać, że tak nie jest, ale Neil Dickmann was zrobił w chuja. Dosłownie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Moldar napisał:

Apropo spoilera wyżej

 

  Ukryj zawartość

Najgorsze, ze pół gry trzeba tym czołgiem grać razem z mini azjatą i tego przetrawić nie mogę

:reggie:

 

 

 

Spoiler

ten mini azjata swoja droga tez ma "niesprecyzowana" plec, nawet aktor go "odgrywajacy" kiedys wystepywal z dick manem na jakims konwencie i nie wiadomo co to bylo, taki jakie jakies kolorowe

 tutaj ciekawy filmik,  ale tylko  dla tych, co sie zapoznali juz z leakami, wiec SPOILERY 

 

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...