Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz pierwszy autentycznie zastanawiam się czy nie przeczytać spoilerów. W pierwszej części wszystko było idealnie, tak samo w dodatku. No ale tutaj podobno woke-krucjata gra pierwsze skrzypce i zaczynam wątpić w  sens kupowania limitki. W sumie mam niezły backlog więc chyba można anulować.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Forum ma dość wysoką średnią wieku, spora część osoba wychowana na pierwszym psx czy PS2, czyli mogłoby się wydawać, że ludzie w miarę ogranieci w gierkowych tematach. Spoilery przez większość tutaj są traktowane jak coś najgorszego, niektórzy mocno pod tym względem przesadzają. Ostatnio nawet była o tym dyskusja w temacie FFVII, że ktoś potrafi pobiec do moderacji, bo ktoś zdradził wielki sekret, że w grze jest jakaś materia, albo można w Forzie cofać czas. To co się dzieje tutaj... jeden z drugim z własnej, nieprzymuszonej woli, psuje sobie część odkrywania gry. Rozumiem jeżeli ktoś ma wywalone na grę i na nią nie czeka, ale reszta... Jedna wielka dzbanarnia, dzban na dzbanie dzbanem pogania. 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, YETI napisał:

Forum ma dość wysoką średnią wieku, spora część osoba wychowana na pierwszym psx czy PS2, czyli mogłoby się wydawać, że ludzie w miarę ogranieci w gierkowych tematach. Spoilery przez większość tutaj są traktowane jak coś najgorszego, niektórzy mocno pod tym względem przesadzają. Ostatnio nawet była o tym dyskusja w temacie FFVII, że ktoś potrafi pobiec do moderacji, bo ktoś zdradził wielki sekret, że w grze jest jakaś materia, albo można w Forzie cofać czas. To co się dzieje tutaj... jeden z drugim z własnej, nieprzymuszonej woli, psuje sobie część odkrywania gry. Rozumiem jeżeli ktoś ma wywalone na grę i na nią nie czeka, ale reszta... Jedna wielka dzbanarnia, dzban na dzbanie dzbanem pogania. 


 

Skowyt jest uzasadniony. Jeśli po całym internecie fruwa tak potężny lament to nie dziwota, że ludzie chcą uchylić sobie rąbek tajemnicy. Pewna rewelacja posunęła mnie do odkrywania kolejnych spoilerów - po przeczytaniu kilku „Niezbyt ważnych” już opadła mi faja I gra mi zobojętniała.

 

A nazywanie kogoś dzbanem bo naprawdę przestraszył się profanacji gry na którą czekał latami i tym samym przeczytał co nieco to sory ale dzbanami są tylko ludzie którzy mają do nich pretensje. Tak uważam. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja spoilerów FF7R unikałem.

Przeczytałem tylko, że jest kontrowersyjnie.

Ale tak od początku podobało mi się po fragmentach co robią.

I dla mnie było rewelacyjnie (no po przetrawieniu trochę mniej, ale nvm), ale rozumiem, że dla kogoś mogło być inaczej.

 

Ale tu jak już materiały podobały mi się o wiele, wiele mniej i raczej opinie były jednoznaczne, że leaki pokazują, że będzie źle.

To się skusiłem i nie żałuję, że przeczytałem, bo jednak anulowałem zamówienie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

(pipi)a ludzie serio? Czytam wasze (nene)owate płacze i lamenty i przecieram oczy. Mam najszczerszą nadzieję, że to będzie gra generacji (jak w zasadzie TLoU1) i z kwikiem będziecie biegnąć do sklepu/kupować cyfrę z "no nie jest tak źle z tym LGBT; nawet dziś założyłem ciaśniejsze jeansy" na ustach. W Polsce z tolerancją na odstępstwa jest nadal bardzo źle.

  • Haha 3
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Wiolku napisał:

(pipi)a ludzie serio? Czytam wasze (nene)owate płacze i lamenty i przecieram oczy. Mam najszczerszą nadzieję, że to będzie gra generacji (jak w zasadzie TLoU1) i z kwikiem będziecie biegnąć do sklepu/kupować cyfrę z "no nie jest tak źle z tym LGBT; nawet dziś założyłem ciaśniejsze jeansy" na ustach. W Polsce z tolerancją na odstępstwa jest nadal bardzo źle.

Eee ale chyba nie rozumiesz.

Tu nie chodzi o LGBT, to tylko drobna składowa.

IMO mało istotna/nieistotna.

Ale wiele osób pisało powyżej o tym, więc nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Weźcie jeszcze kur.wa napiszcie w 15 innych tematach boldem te spojlery - niech czekające ku.rvy które nie widziały wiedzą, że nie da się przed nimi uchronić. Najlepiej boldem i pisząc przy okazji, jakie to (pipi) wyjdzie z tej gierki :facepalm: Żenua, gracz graczowi graczem.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, YETI napisał:

Forum ma dość wysoką średnią wieku, spora część osoba wychowana na pierwszym psx czy PS2, czyli mogłoby się wydawać, że ludzie w miarę ogranieci w gierkowych tematach. Spoilery przez większość tutaj są traktowane jak coś najgorszego, niektórzy mocno pod tym względem przesadzają. Ostatnio nawet była o tym dyskusja w temacie FFVII, że ktoś potrafi pobiec do moderacji, bo ktoś zdradził wielki sekret, że w grze jest jakaś materia, albo można w Forzie cofać czas. To co się dzieje tutaj... jeden z drugim z własnej, nieprzymuszonej woli, psuje sobie część odkrywania gry. Rozumiem jeżeli ktoś ma wywalone na grę i na nią nie czeka, ale reszta... Jedna wielka dzbanarnia, dzban na dzbanie dzbanem pogania. 

O jejku muszę odkryć grę sam, bo czekałem na nią pinć lat. Jakiś dzban zdradził, że w menu jest font Open Sans, idzie telefon do prokuratury. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, YETI napisał:

Forum ma dość wysoką średnią wieku, spora część osoba wychowana na pierwszym psx czy PS2, czyli mogłoby się wydawać, że ludzie w miarę ogranieci w gierkowych tematach. Spoilery przez większość tutaj są traktowane jak coś najgorszego, niektórzy mocno pod tym względem przesadzają. Ostatnio nawet była o tym dyskusja w temacie FFVII, że ktoś potrafi pobiec do moderacji, bo ktoś zdradził wielki sekret, że w grze jest jakaś materia, albo można w Forzie cofać czas. To co się dzieje tutaj... jeden z drugim z własnej, nieprzymuszonej woli, psuje sobie część odkrywania gry. Rozumiem jeżeli ktoś ma wywalone na grę i na nią nie czeka, ale reszta... Jedna wielka dzbanarnia, dzban na dzbanie dzbanem pogania. 

Wyobraź sobie że kupiłeś bilet za 250zl na koncert swojego ulubionego zespołu. Okazało się jednak że zamiast koncertu jest parada równości, ale możesz odzyskać kasę za bilet i wycofać się z "wydarzenia". Może jestem dzbanem, ale nikt mi na siłę nie będzie wciskał tęczowego kutacza tam gdzie słońce nie dochodzi. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, GSPdibbler napisał:

Wyobraź sobie że kupiłeś bilet za 250zl na koncert swojego ulubionego zespołu. Okazało się jednak że zamiast koncertu jest parada równości, ale możesz odzyskać kasę za bilet i wycofać się z "wydarzenia". Może jestem dzbanem, ale nikt mi na siłę nie będzie wciskał tęczowego kutacza tam gdzie słońce nie dochodzi. 

 

Ja (pipi)e.

 

Gracze. 

Odnośnik do komentarza

Jezu jak mnie kusi, żeby przeczytać te spoilery. Naprawdę kompletnie nie potrafię sobie wyobrazić, co mogło wywołać takie poruszenie wśród graczy. Niektórzy piszą, że chodzi o eldżibiti, niektórzy, że jeszcze o coś innego.  Nie wiem, Ellie ma pitola? Joel jest gejem? I coś z kijem golfowym? Penetracja za pomocą kija golfowego? No chyba nie wytrzymam do tego 19 czerwca.

Edytowane przez Pix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...