Skocz do zawartości

Matrix Quadrilogy


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Masorz napisał:

No w przypadku Matrixa to ja wręcz mam nadzieję na ten skok na kasę. 

Mną tu mocno kieruje sentyment, tym bardziej że na jedynce jakimś cudem nie byłem w kinie.

Chcę po prostu pójść na nowego Matrixa i tyle.

 

dokładnie tak pawełku i nie mogę się doczekać czwartku :banana:  

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Nyu napisał:

Przede wszystkim chodzi o szacunek wobec ludzi, mordo. Nie masz zadnego powodu, by usilnie nazywac ich bracmi, nawet jezeli jako bracia sie urodzili. Po prostu nie trzeba nikomu robic na zlosc, zeby tylko zawsze zaznaczyc swoje zdanie.

 

Co do Matrixa, jutro seansik, spodziewam sie crapa. 

 

Życie to nie koncert życzeń, nie będę się do kogoś zwracał "helikopterze bojowy" bo tak sobie wymarzył. To że sobie Wachowscy ucięli wacki i wyhodowali cycki nie czyni ich kobietami, sorry natury nie oszukasz. 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Josh napisał:

 

Życie to nie koncert życzeń, nie będę się do kogoś zwracał "helikopterze bojowy" bo tak sobie wymarzył. To że sobie Wachowscy ucięli wacki i wyhodowali cycki nie czyni ich kobietami, sorry natury nie oszukasz. 

Ale Ty sie do nikogo nie musisz zwracac, bo zapewne nie znasz takich osob, a jesli, to naprawde mialbys taki problem mowic im po imieniu, ktore wg Ciebie nie pasuje do wygladu?

 

Natury (swojej) nie oszukasz, kiedy bez powodu kogos obrazasz. Nie trzeba za kazdym razem tego przypominac, ze sa biologicznymi mezczyznami. Czemu to sluzy? Wszyscy to wiedza, niczego nikt tu nie odkrywa, tylko masturbuje sie nad swoim brakiem wyrozumialosci i chamstwem, ze za kazdym jebaniutkim razem musi to napisac, zeby tylko, hehe, powiedziec, ze to nie kobiety.

 

Nie musza Cie pociagac, nie musisz chciec isc z nimi do lozka, nie musisz uwazac ich za "prawdziwe" kobiety, ale co Ci szkodzi nie robic komus przykrosci?

 

Pytania retoryczne, niejednokrotnie sie przekonalem, ze szkoda czasu na te dyskusje, ale chcialem dac przeciwwage dla takiego podejscia. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

36 minut temu, Nyu napisał:

Ale Ty sie do nikogo nie musisz zwracac, bo zapewne nie znasz takich osob, a jesli, to naprawde mialbys taki problem mowic im po imieniu, ktore wg Ciebie nie pasuje do wygladu?

 

Natury (swojej) nie oszukasz, kiedy bez powodu kogos obrazasz. Nie trzeba za kazdym razem tego przypominac, ze sa biologicznymi mezczyznami. Czemu to sluzy? Wszyscy to wiedza, niczego nikt tu nie odkrywa, tylko masturbuje sie nad swoim brakiem wyrozumialosci i chamstwem, ze za kazdym jebaniutkim razem musi to napisac, zeby tylko, hehe, powiedziec, ze to nie kobiety.

 

Nie musza Cie pociagac, nie musisz chciec isc z nimi do lozka, nie musisz uwazac ich za "prawdziwe" kobiety, ale co Ci szkodzi nie robic komus przykrosci?

 

Pytania retoryczne, niejednokrotnie sie przekonalem, ze szkoda czasu na te dyskusje, ale chcialem dac przeciwwage dla takiego podejscia. 

 

Takim ludziom trzeba pomagać proponując im wizytę u dobrego psychiatry, a nie pogłębiać ich stan dostosowując się do ich zakrzywionego widzimisię. Jeżeli taka osoba każe Ci zwracać się do siebie M26 Pershing, bo będzie identyfikować się jako model czołgu z drugiej wojny światowej, to też będziesz tak się do niego odnosić? Może jeszcze trzeba zacząć w takim przypadku stosować zaimki bezosobowe? Przykro mi, ale nie i nie ma w tym nic chamskiego, po prostu nie daję się wkręcić w czyjeś urojenia, bo nikomu tak naprawę to nie służy. Że niby taka postawa może kogoś urazić? To pojadę tym samym tokiem myślenia i też się obrażę, że ktoś wymusza na mnie dostosowanie się do swojego światopoglądu i nakazuje mi się odnosić do siebie inaczej niż mnie nauczono w szkole na lekcjach biologii. Proszę nie być takim nietolerancyjnym chamem i to uszanować!

Edytowane przez Josh
  • Plusik 1
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

Pokaz mi przeglad badan, ktory potwierdza, ze psychiatria jest skuteczna w zespojeniu plci tozsamosciowej z plcia biologiczna.

 

Czlowiek nie moze byc czolgiem, ale moze byc kobieta albo mezczyzna i zle sie z tym czuc.

 

Tak, Twoja postawa jest obrazliwa, bo nie potrafisz wykazac odrobiny szacunku, a nikt Ciebie o mowienie do tych osob nie prosi. Wiec mozna sie nie odzywac, mozna sie odzywac z szacunkiem, a mozna byc chamem. It is really that simple.

 

Ale daruje sobie tu i teraz, bo posty i tak zostana usuniete, nikt z nas zdania nie zmieni, a tymczasem ide sie zbierac, bo za niedlugo czeka mnie seans z tym crapem. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...