Skocz do zawartości

W co byś sobie zagrał/zagrała?


Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, drozdu7 napisał:

W sumie mam pytanie do was, czy zagralibyście w grę w której wcielamy się w postać np. adwokata,

Ja osobiście chciałbym w coś takiego zagrać 

 

Jest taka gra. Nazywa się Ace Attorney, gdzieś nawet widziałem na Plajstejszon4 na PsStore. A w grę strażacką typu symulator ze wszystkimi procedurami, mechanikami oraz różnego rodzaju zdarzeniami to sam z chęcią bym zagrał.

Była też wzmianka o grze, czy też projekcie w jakimś czasopismie growym (Gamestation albo Neo+). W każdym razie była to gra, której tytułu nie pamiętam, chyba japońska na jakąś starszą generację konsol gdzie można było walczyć ciężkimi maszynami budowlanymi. Takie mordobicie koparek, spychaczy i buldożerów. Zagrałbym z chęcią w jakąś zremasterowaną wersję czegoś takiego ;)

Odnośnik do komentarza

Moja druga gra na PSXie (pierwszą był Crash Bandicoot w wersji platinum). Wróciłem do niej w 2019 na PS Classic i przynam, że bardzo dobrze zniosła próbę czasu: gaszenie pożarów, walka z robocikami, ratowanie ofiar. Tylko elementy platformowe mają coś z mokujina, ale wciąż gra się bardzo przyjemnie. :)

Odnośnik do komentarza

Zagrał bym w nową część God of War ale w starej formule gdzie to my jesteśmy tak naprawdę głównym bossem i rozwalamy wszystko i wszystkich. Z usprawnieniami, nowymi animacjami i zaawansowanym modelem zniszczeń. Zacząłem grać w najnowszą odsłonę i póki co niezbyt mi to pasuje.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

No Tombi to gra idealna na Vitunię, lubię do niej wracać, jedyna w pewnym sensie metroidvania, do której lubię wracać.

 

Ostatnie przecieki o remake'u Legacy of Kain: Blood Omen na PS5, wywołały u mnie mega nostalgię. Kusi by raz jeszcze zaliczyć wszystkie części, nawet tego nieszczęsnego Blood Omen 2, by znowu utknąć w słodko-gorzkiej nadziei na kontynuację ;)

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Ma_niek napisał:

@Arkady

Patrzę na twój Avatar i pograłbym sobie w dwie części tomby :-) eh mogliby zrobić choć jakiś remaster

Wrzuciłem avatar bo właśnie grałem w Tombi na PS Classicu, jak będzie chwila czasu to biorę się za dwójkę.:D 

Ostatnio mam trochę wywalone na to hobby ponieważ takie gatunki idą się kochać, a do porzygu robią  shootery i open worldy:/

 

@bluber wyglada świetnie

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 30.04.2019 o 12:01, Bzduras napisał:

Kurła, ale bym przytulił Def Jama FFNY w jakiejś rozsądnej rozdziałce (już nie mówię o remasterze). Gdzieś mi śmignął filmik z "Lean Back" Grubego Joe (nie, nie Rozi) jako podkład muzyczny i momentalnie flashback przed oczami z tymi godzinami spędzonymi u zioma w wakacje, gdzie najpierw każdy z naszej czwórki robił swojego łebka i stukał karierę żeby go dopakować, a potem wystawić go w FFA :banderas: No cudowna to gierka była, szkoda, że Icon okazał się parującym stolcem.

w 2006 w to gralem i jako arcadeowka byla bardzo grywalna. Teraz jednak chcialbym wiekszy poziom trudności bo gry w ogole powinny stanowic wyzwanie dla graczy a nie by miłym umilaczem czasu.  

Odnośnik do komentarza

Zagrałbym w jakiegoś coop na 2-4 graczy. Żeby akcja działa się na jednym, nie dzielonym, ekranie. Grafika, itp bez znaczenia. Byle miło się grało. Może być jakiś hack&slash ( byle nie Diablo ). Do tego piwko, wygodna kanapa. Właście ta otoczka ważniejsza niż sama gra. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, mushabelly napisał:

Zagrałbym w jakiegoś coop na 2-4 graczy. Żeby akcja działa się na jednym, nie dzielonym, ekranie. Grafika, itp bez znaczenia. Byle miło się grało. Może być jakiś hack&slash ( byle nie Diablo ). Do tego piwko, wygodna kanapa. Właście ta otoczka ważniejsza niż sama gra. 

 

Mother Russia Bleeds jest za 13,50 w promocji na psn, Helldivers jest też w promocji i Contra Anniversary Collection też jest w promo :p

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...