Skocz do zawartości

Atomic Heart


Grabek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z tym jak się gra rusza. Na boki postać chodzi wolniej, do tego za każdym razem jak damy gałkę do przodu to jest taka zmiana perspektywy. Nigdy nie miałem problemu z grami ale tutaj jakoś tak wszystko pływa i gra się mało przyjemnie przez to. Sprawdzę jutro ale chyba nie dam rady tak grać.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Gre mam w dupie ale zastanawia mnie jedno.

Bojkotujemy bo gra od ruskich którzy toczą sobie wojenke i w pełni to rozumiemy wszyscy ale czy to znaczy że Stalkera2 tez trzeba bojkotować bo Ukraińcy wyrżneli nam rodaków/dziadków,wszystkie gry i konsole od japońców też bo walczyli z US&A,o remejku gothica i innych grach od niemców nie wspomnę. W gry od amerykańców też w sumie nie można i nie wypada grać bo z indianami odpierdalali ostro, długo by tak wymieniać nacje które trzeba bojkotować z tych czy innych powodów idąc tym tokiem myślenia.

Tylko pytanie, w co nam zostanie grać? Tylko w dobro narodowe Wieśka,Dying Light i maluch racer, czy jest coś jeszcze?  Proszę o porady od forumowych ekspertuf.

  • beka z typa 8
  • Minusik 12
Odnośnik do komentarza

Ja rzadko gram na PC teraz ale chciałem sprawdzić jak to działa na moim RTX 2060 i jest nieźle przynajmniej kiedy się nie ruszam. Mam monitor 1080p

 

spacer.png

 

 A kiedy się ruszę wychodzi mydło...

 

spacer.png

 

Podczas gry o wiele bardziej jest to widoczne. Wyłączyłem DLSS, rozmycie w ruchu, próbowałem zwiększyć rozdzielczość do 1440p ale w tej grze nie mogę. Myślałem że może funkcja Over Drive w monitorze coś poprawi ale też nic z tego. Pamiętam że to problem nie tylko tej gry więc jeśli ktoś ma jakiś pomysł czym to jest spowodowane niech się odezwie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Włączyłem gre na szybko i zastanawiam sie tylko skąd te pochlebne opinie. Jasne, klimatu moze nie brakuje, ale wszytsko jest tak drętwe,  słabo napisane, główny bohater, jego komentarze i maniera głosu od początku irytuje, niby dużo się dzieje, niby klimat jak z Bioshocka, a jednak po 30 minutach wychodzi dziwna monotonia, pachnie mocnym średniakiem, z ładną acz mocno sterylną grafiką. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, easye napisał:

Włączyłem gre na szybko i zastanawiam sie tylko skąd te pochlebne opinie. Jasne, klimatu moze nie brakuje, ale wszytsko jest tak drętwe,  słabo napisane, główny bohater, jego komentarze i maniera głosu od początku irytuje, niby dużo się dzieje, niby klimat jak z Bioshocka, a jednak po 30 minutach wychodzi dziwna monotonia, pachnie mocnym średniakiem, z ładną acz mocno sterylną grafiką. 

Z tym drętwym to pasuje do robotyki :D  fakt, głosy są słabe ale za to audio nadrabia, nadaje odpowiedniego tonu tej produkcji. Nawet są charakterystyczne save room’y jak z Residenta ze spokojną muzyką, fajnie. Na razie daje szanse i gram dalej bo wciąga zobaczymy jakto będzie później i w jakim kierunku to pójdzie. Nie ma wyboru grafiki ale jest 60fps, jeszcze przydałaby się możliwość ustawienia wielkości czcionki bo czasem nad npc nie widać o czym gadają

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Rtooj napisał:

Super plan, teraz jeszcze urządzajcie sobie premiery w rocznicę ataku na Ukrainę, ale za 3 lata nie ma mowy!

Chyba że znowu zrobicie ładną grę.

 

Z tą rocznicą na premierę to faktycznie trochę niefart jednak wydawcą jest chyba M$ i to on ustalał kalendarz premier? Gra nie gloryfikuje zbrodni wojennych czy ideologii komunistycznej, a jest dystopiczną wizją świata rozgrywającą się w alternatywnej rzeczywistości. W każdym razie umowa na współpracę została podpisana jeszcze przed wojną w warunkach kiedy wszyscy rozsądni ludzie traktowali Rosję jako poważne i ucywilizowane państwo europejskie. Trzeźwe oceny Rosji i przestrzeganie przed współpracą z reżimem nazywane były rusofobią. Dopiero teraz niektórym bojkot wszedł za mocno i chcą być świętsi od papieża. Nie wiem jak wyglądają umowy M$ z developerami ale zdaje się, że już jakąś kasę i tak za to dostali. Ja też w pewien sposób za to zapłaciłem opłacając abonament. Gdybym już za to nie zapłacił, to mógłbym w ramach protestu nie kupować tego produktu. Nie wiem czy obecnie bojkot produktu, który już zakupiłem cokolwiek zmieni. Wystarczy, że zrobiła się gównoburza w internetach przez co M$ już raczej nie zdecyduje się na dalszą współpracę z podmiotami z Rosji.

 

9 godzin temu, addhoc napisał:

Gdyby w jakiejkolwiek grze była scena gdzie biały kopnął w dupę czarnego dla żartu takie wiejskie redakcje typu IGN nawoływałyby do bojkotu bo rasizm i w ogóle nawet jak gra byłaby 12/10. Ale jak ruskie świnie rżną Ukraińców i gra jest ewidentnie powiązana z Kremlem to im już nie przeszkadza. Gardzę 

 

Wiesz, że te "ruskie świnie" wcześniej już dopuszczały się podobnych zbrodni w historii? I to na naszych rodakach. Przed Ukrainą była Czeczenia i Gruzja. Nie pamiętam tak szerokiego bojkotu i poruszenia podczas wcześniejszych zbrodni. Trzeźwo patrzący na Rosję byli nazywani oszołomami i rusofobami. Jak do tej pory to nie słyszałem jeszcze słów "przepraszam mieliście rację". Wszystkim mogę zaproponować spojrzeć najpierw na siebie przed ocenianiem innych z góry... W jaki sposób gra jest powiązana z Kremlem? Zysk ze sprzedaży nie pójdzie na zbrojenia, a jak już to do kieszeni kogoś kto ma być powiązany z Kremlem. Perspektywa odcięcia od kolejnych takich zarobków może przyśpieszyć upadek Putina i zmianę reżimu.   

 

4 godziny temu, shoegaze napisał:

Protip: z biegiem czasu ludzie się zmieniają, rządy się zmieniają, władze się zmieniają, przekonania się zmieniają, społeczeństwo się zmienia. Jeżeli mielibyśmy rok 1939 i zakup konkretnego produktu z sektora rozrywkowego wiązałby się z choćby minimalnym umocnieniem siły Hitlera, to tak, bojkotowanie „remejku” Gothica byłoby więcej niż zasadne. Mamy jednak rok 2023, Hitler nie żyje, żyje natomiast Putin. Wyciągniesz z tego wnioski, czy potrzebujesz jeszcze jakiejś wskazówki?

 

No raczej jak widzimy, to w mentalności rosyjskiej za wiele się nie zmieniło. Dopiero teraz zaczyna docierać to do ludzi. Protip: w mentalności Niemiec też za wiele się nie zmieniło - zmieniły się tylko metody ale dalej dążą do podbicia Europy i zarządzania jej potencjałem dla zaspokajania własnych interesów. W ich wizji świata nadal nie jesteśmy równorzędnym partnerem, a podludźmi na których patrzą paternalistycznie z góry i państwem peryferyjnym. Warto mieć tego świadomość kierując się swoimi wyborami ekonomicznymi czy politycznymi.

 

2 minuty temu, easye napisał:

Włączyłem gre na szybko i zastanawiam sie tylko skąd te pochlebne opinie. Jasne, klimatu moze nie brakuje, ale wszytsko jest tak drętwe,  słabo napisane, główny bohater, jego komentarze i maniera głosu od początku irytuje, niby dużo się dzieje, niby klimat jak z Bioshocka, a jednak po 30 minutach wychodzi dziwna monotonia, pachnie mocnym średniakiem, z ładną acz mocno sterylną grafiką. 

 

W końcu jakaś merytoryczna wypowiedź odnosząca się do gry. Tego się właśnie obawiałem, że to będzie kolejny średniak typu Scorn'a. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Elitesse napisał:

 

Z tą rocznicą na premierę to faktycznie trochę niefart jednak wydawcą jest chyba M$ i to on ustalał kalendarz premier?

 

Czyli szczepionkowe chipy Gatesa się przyjęły, premiera ruskiej gry w rocznicę napadnięcia na sąsiadów miała sprawdzić synchronizację :D

Odnośnik do komentarza

Szkoda gierki ogólnie, że w taki polityczny syf trafiła. Jestem po tym wstępie i klimat, design i grafika to jest :obama: Walki tylko liznąłem, ale siekierka i strzelba git. W życiu nie powiedziałbym o tym, że jest drętwe czy sterylne. Wszystko współgra ze sobą idealnie. Zobaczmy jak będzie dalej.

 

Q3Lq6f0.jpg

 

iKBpxlF.jpg

 

ImczTlL.jpg

 

oGteZAf.jpg

 

3sH9JZs.jpg

 

T6MNddm.jpg

 

 

11 godzin temu, Moldar napisał:

Mam problem z tym jak się gra rusza. Na boki postać chodzi wolniej, do tego za każdym razem jak damy gałkę do przodu to jest taka zmiana perspektywy. Nigdy nie miałem problemu z grami ale tutaj jakoś tak wszystko pływa i gra się mało przyjemnie przez to. Sprawdzę jutro ale chyba nie dam rady tak grać.

 

Na M&K jest wszystko ok, sprawdź może jakieś akceleracje są na padzie powłączane.

 

  • Plusik 2
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, mugen napisał:

Granie w Atomic Heart jest jak gejowski seks, proszę to robić w zaciszu domowym, nie obnosząc się, na ukrytym profilu, żeby inni nie musieli wiedzieć, że to właśnie robicie.

Jeszcze bezwstydnie się brandzlują screenami, żeby tylko pokazać, jak jest zajebiście być takim wielokulturowym i kochać ten rosyjski "state of mind". Ehh. gracze są najgorsi:pika:...

  • beka z typa 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, tjery napisał:

Szkoda gierki ogólnie, że w taki polityczny syf trafiła. Jestem po tym wstępie i klimat, design i grafika to jest :obama: Walki tylko liznąłem, ale siekierka i strzelba git. W życiu nie powiedziałbym o tym, że jest drętwe czy sterylne. Wszystko współgra ze sobą idealnie. Zobaczmy jak będzie dalej.

 

Q3Lq6f0.jpg

 

iKBpxlF.jpg

 

ImczTlL.jpg

 

oGteZAf.jpg

 

3sH9JZs.jpg

 

T6MNddm.jpg

 

 

 

Na M&K jest wszystko ok, sprawdź może jakieś akceleracje są na padzie powłączane.

 

A im dalej tym lepiej, ja już mam kilka nowych broni zarówno palnych jak i białych, już się nie mogę doczekać wyjścia ponownie na powierzchnie. Za mną 3h i jak na razie super i fajny Lore do czytania w trakcie.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, tjery said:

Szkoda gierki ogólnie, że w taki polityczny syf trafiła. Jestem po tym wstępie i klimat, design i grafika to jest :obama: Walki tylko liznąłem, ale siekierka i strzelba git. W życiu nie powiedziałbym o tym, że jest drętwe czy sterylne. Wszystko współgra ze sobą idealnie. Zobaczmy jak będzie dalej.

 

Q3Lq6f0.jpg

 

iKBpxlF.jpg

 

ImczTlL.jpg

 

oGteZAf.jpg

 

3sH9JZs.jpg

 

T6MNddm.jpg

 

 

 

Na M&K jest wszystko ok, sprawdź może jakieś akceleracje są na padzie powłączane.

 

 

Widzę na kilku screenach, że architektonicznie nawiązali do tego dzieła:

Autor rzeźby papieża z kamieniem tłumaczy: chcę żeby skończyły się ekscesy  z symbolami religijnymi | Donald.pl

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...