Skocz do zawartości

Atomic Heart


Grabek

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał:

Tej grze się należy krytyka, zarówno jej tematyka jest prorosyjska, jak i zespół za nią stojący. Dodatkowo śmieją się z pewnego samolotu, jak dla Nas może to nie wywoływać odczucia pewnego nieprzyjemnego smaku w ustach? 

 

Dla mnie wywołuje, gra jest po prostu odrażająca. Nie lubię i to moja ostatnia wypowieć w tym temacie. 

No clown

Odnośnik do komentarza

Już chyba ktoś wyjaśnił różnicę między dobrami pierwszej potrzeby bez których ciężko przeżyć, a giereczką wideo. I oczywiście, zgadzam się z tym, że nie powinniśmy być uzależnieni od ropy z Rosji, ale jest jak jest i nic na to nie poradzimy. Natomiast w kwestii giereczki to sprawa zależy tylko od nas. Na atomy nic nie trzeba rozbijać, sprawa jest oczywista w przypadku tej gry. Marne te tłumaczenia, serio. Chcesz to graj, Twoje sumienie. Ale IMO granie w to coś, płacenie za to to tak samo jakbyś sobie przypiął rosyjską flagę do klapy marynarki. Wiesz jak ta gra była finansowana, wiesz gdzie kasa za nią leci, a i tak masz to w dupie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, .:marioo:. said:

Abstrahując od tego że to kacapska gra, to dlaczego ta wersja z GP nie ma dubbingu polskiego, skoro widziałem że np. na ps5 jest?

I dlaczego pokazuje mi w osiągnieciach ze gram na windowsie skoro gram na konsoli?

 

 

Bo w związku radzieckim to nie ty grasz w grę, to gra gra w Ciebie

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, .:marioo:. said:

Abstrahując od tego że to kacapska gra, to dlaczego ta wersja z GP nie ma dubbingu polskiego, skoro widziałem że np. na ps5 jest?

I dlaczego pokazuje mi w osiągnieciach ze gram na windowsie skoro gram na konsoli?

 

Akurat z tymi osiągnięciami to nic nowego. Kilka razy grałem już w coś na Xboxie, a na profilu widnieje jako (Windows). Najnowszy przykład to A Plague Tale: Requiem.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, .:marioo:. napisał:

Abstrahując od tego że to kacapska gra, to dlaczego ta wersja z GP nie ma dubbingu polskiego, skoro widziałem że np. na ps5 jest?

I dlaczego pokazuje mi w osiągnieciach ze gram na windowsie skoro gram na konsoli?

 

To bug. Ostatnio wiele gier odpalonych na konsoli pokazuje Windows. 

Odnośnik do komentarza

Choćbym kupił tą grę 100x to i tak nawet nie zbliżę się do kwoty jaką przeciętny Kowalski wydał na sfinansowanie Rosji by wozić swoją wygodną dupę. I taki Kowalski ma jeszcze czelność mnie oceniać? Niech zacznie od siebie. Jeszcze wielce usprawiedliwia się, że to dobra pierwszej potrzeby. Wspieranie Ukrainy do pewnego stopnia, ale jak trzeba cos więcej poświęcić to już nie.

  • Plusik 2
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, bocieque napisał:

Choćbym kupił tą grę 100x to i tak nawet nie zbliżę się do kwoty jaką przeciętny Kowalski wydał na sfinansowanie Rosji by wozić swoją wygodną dupę. I taki Kowalski ma jeszcze czelność mnie oceniać? Niech zacznie od siebie. Jeszcze wielce usprawiedliwia się, że to dobra pierwszej potrzeby. Wspieranie Ukrainy do pewnego stopnia, ale jak trzeba cos więcej poświęcić to już nie.

Właśnie jednego nie rozumiem , gra jakby okazała się niesamowitym hitem to i tak niebędzie w stanie zarobić tyle by utrzymać żołnierzy nawet przez jeden dzień na wojnie( pamiętam materiał w którym było mówione że liczby idą w dziesiątki milionów). Zapewne z samej ropy jest wysyłane dziennie więcej niż ta gra zarobi do rosji , jak zauważyłeś ludzie wytykają innym a sami wpierają wojnie . To samo było jak firmy pozostawały na terenie rosji mimo wojny a i tak po pewnym czasie ludzie przestali bojkotować i robili tam zakupy.

Odnośnik do komentarza

oczywiscie gry nie kupilem, bo wiadomo, pieniadze z  gry ida na zabijanie matek i dzieci na ukrainie. nawet te pieniadze z gejmpasa.
ale gdybym teoretycznie kupil, to tak po 5 godzinach grania stwierdzilbym, ze gra sie wporzo. dalbym takie nawet 8 na 10, gdybym gral.

ja tej gry nigdy nie kupie, trzeba miec godnosc czlowieka i byc odpowiedzialnym.

jakby ktos chcial, to mass telekinesis w polaczeniu z emp emitter do elektro to jest op kombinacja early game. gram na hardzie. tzn gralbym, jakbym kupil to scierwo i nie mial godnosci czlowieka.
 

Odnośnik do komentarza

zwariowales, tylko ukraincy bracia w sercu, tak zostalem wychowany

 

nawiasem mowiac, ta gra technicznie naprawde dobrze sie trzyma, jak na stan dzisiejszego gejmingu przy premierach, jest naprawde dobrze doszlifowana (podobno)

 

ja tam nie uswiadczylem zadnego bugu ani zgrzytu poki co chyba, to znaczy kolega. yebany onuc. te ruskie gowno kupil i sponsoruje marsz smierci putina

 

druga sprawa to minigry typu otwieranie zamkow i enviromental puzzles, tutaj jest naprawde orginalnie, niezla odskocznia od skajrimowskiego lockpicka, uskutecznanego w kazdej zachodniej produkcji od 15 lat. tak slyszalem. 

no i gra jest trudna na hardzie, trzeba kombinowac. walka jest fajna i wymagajaca, trzeba uzywac wszystkiego co sie ma w arsenale, laczyc w kombosy itd. skill up troche polecial w swojej recenzji, zreszta nie pierwszy raz jesli o mnie chodzi. czasami sie spuszcza nad grami, ktore ja potem wyp yerdalam z dysku z hukiem dynamitu po 20 sekundach, a czasami jak sprawdze cos, czego on nie poleca, to przez pol dnia zstanawiam sie, co on tam pyerd olil w swoich filmikach.

Edytowane przez Andżej
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza

no dobra zarty na bok. 
jak ktos ma gamepassa to brac i pobierac, bo to jest dobra giera, zwlaszczka jak ktos lubil bioshocka czy prey.
a jak ktos nie  ma i kupil takie dying light 2, ktore jest najwiekszym sredniakiem dekady, bo gra polska, a tego nie chce kupic, bo gra ruska no to gracz wyklety, w patriotyzm zawiniety. andrzeje dudy gejmingu, pies z nimi tancowal

 

 

a nie przyszlo wam do glowy ze pewnie wiekszosc ludzi pracujacych nad gra, poprostu gre zrobili bo to ich pasja i sposob zarobienia na chleb, wypyerdolili tam na ten cypr bo z putinem chca miec jak najmniej w spolnego, a z faktem ze kremlowskie ryby sa w to umoczone nie sa wstanie zrobic nic, bo a, produckja gry rozpoczela sie przed wojna i b, taki tam maja klimat, dziwko i bez jakiegokolwiek namaszczenia przez kreml wyzej chu ja nie podskoczysz i tak wyszlo i teraz wyglada to tak jak wyglada ?

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

No ja myślę, że jak ta gierka to faktycznie pro rosyjska propaganda to o wiele lepszy impakt będzie jak się zagra i po wszystkim rozłoży przesłanie na czynniki pierwsze, zmyślnie punktując głupoty. Ja nie wierzę, że można efektywnie propagandować stosując oczywiste kłamstwa w dużej mierze i prawda zawsze wygra.

Ale to dlatego, że wiem, że ruska kultura to w 99% czyste gówno, które roznosi cierpienie wszędzie tam gdzie się rozprzestrzeni.

 

Bezmyślne bojkotowanie nie jest zgodne z moim światopoglądem.

 

 

Odnośnik do komentarza
14 minutes ago, Szermac said:

Ja natomiast słyszałem, że niesamowicie wkurwiają te gadki głównego bohatera ze swoją rękawicą, już chyba Forspoken lepiej wypada xD

a no tu jest slabo. chlop potrafi miec taka bajere, jaka ja mialem w podstawowce na dyskotece szkolnej, zeby sie popisac przed dziewczyna, ktora mi sie podobala. bo to w sumie jest tak, ze ta rekawica to jest w sumie fajna postac xd, ale glowny bohater potrafi zapyerdolic takim autyzmem, ze gracz udaje, ze tego nie slyszal z kamienna twarza.

 

plus dialogi z jedna z niemieckich postaci pobocznych (tzn z NRD xd ) uszy bolaly od tego.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

MS sie nie pier.dolil i dal gierke do GP wiec putin juz swoje zarobil a wy sie tasujecie czy grac czy nie. Tak jak europe je.balo czy pieniadze z HP pojda do Rowling, ktora rzekomo wspiera antytransowe organizacje, tak ameryke je.bie czy kasa pojdzie na wojne przeciw ukrainie. I tak samo was by je.balo czy brac kolejnego Silent Hilla w momencie kiedy japonia znow by probowala wytrzebic chinczykow. Moge uszanowac, ze ktos z ideologicznych wzgledow gierki nie kupi, a nawet w nia nie zagra, ale nie oszukujmy sie, nie zbawi tym nikogo i nie zmieni losow wojny. Ktos tutaj nie kupi Diablo 4 bo w Blizzardzie typy warczaly na przechodzace laski? No wlasnie.

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...