Skocz do zawartości

Dying Light 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Pisaliśmy w temacie o DG, początek miał ciężki i bugi były obecne nie ma co gadać, że gra był sztosem od początku. Ja ograłem po jakimś czasie i bawiłem się doskonale i teraz na PS5 powtarzam.  Ale jak każda gra ma fanów i ludzi, którym siadła średnio, rozumiem i szanuję.

W Dying Light tak samo oceny były średnie, a mi grało się kozacko i tak samo pewnie ogram dwójkę i jak prezentować będzie poziom jedynki to też będę się dobrze bawił.
Niech się Techlandowi wiedzie i może stworzą jakieś nowe IP. Choć jak dla mnie gier z zombiakami nigdy dość :kaz:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś pograł w Days Gone godzinkę i go odepchnęło to powiem od siebie tylko tyle, że ja na początku też byłem rozczarowany (grałem od razu w wersje na PS5 w 60fps)... ale po kilku godzinach wkrętka była taka, że każdą wolną chwilę poświęcałem na tę grę. 

 

Co do DL2 - szkoda, że (pato)deweloperzy nie wyciągają wniosków i wypuszczają na rynek zabugowane, niedopracowane produkty, z jakąś kijową optymalizacją (full HD w 2022 r.?).

Rynek jest bezlitosny i takie coś może puścić nawet tak wielką firmę jak CDPR w dół.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem fenomenu Dying Light. Jestem fanem gierek o zombie, ale jedynkę męczę od paru lat i po paru godzinach odpuszczam i rok czy dwa próbuję znowu z tym samym skutkiem. W ogóle nie sprawia mi funu to bieganie i skakanie po budynkach, szukanie lootu i robienie nieciekawych misji. Sprawdziłem kilka materiałów z dwójki i widzę, że niczym się to nie różni od poprzedniczki :frog:

Odnośnik do komentarza

Może po prostu gra do Ciebie nie trafia? W jedynce najfajniejsze imo było poczucie progresu i sposób, w jaki rozwija się umiejętności postaci. Tam żaden skill nie był niepotrzebny, praktycznie każdy dawał coś dobrego i użytecznego do zabawy. Zaczynasz grę pamperkiem, co potyka się o własne nogi, żeby pod koniec bezstresowo śmigać po nocy i czuć się jak przekoks sprzedając dropkicki na zgniłe ryjce. Dwójka z recek wygląda na "to samo, ale więcej, lepiej, bardziej złodupnie", także sequel chyba też do Ciebie nie przemówi.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Czoperrr napisał:

Nie rozumiem fenomenu Dying Light. 

Dla mnie to taki Far Cry tylko, źe w moich oczach seria FC skończyła się na trójce, a potem odcinanie kuponów zaś gra Techlandu sprawiła, że znowu miło było mi wrócić do takiego open world. Zombiaków nie lubię chyba, że w Residentach.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Czoperrr napisał:

Nie rozumiem fenomenu Dying Light. Jestem fanem gierek o zombie, ale jedynkę męczę od paru lat i po paru godzinach odpuszczam i rok czy dwa próbuję znowu z tym samym skutkiem. W ogóle nie sprawia mi funu to bieganie i skakanie po budynkach, szukanie lootu i robienie nieciekawych misji. Sprawdziłem kilka materiałów z dwójki i widzę, że niczym się to nie różni od poprzedniczki :frog:

Grałem kiedyś w kilkugodzinnego triala i się odbiłem(różnica taka, że nie jestem fanem zombiaków), ale mam wersje GOTY, i będę chciał dać im jeszcze jedną szansę.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, HiS napisał:

Domyślam się, że nie da się grać w copa między platformami? Szkoda, mamy 21 wiek, a tu takie podziały rasowe.

No niestety wycofali się z tego na premierę.A ponieważ terminu brak, można zakładać,że w najbliższej przyszłości nie będzie.Dla mnie to gamechanger bo mieliśmy ze znajomymi ogrwać multiplatformowo,na dzień dzisiejszy mówię więc pass, i czekam spokojnie na Elden Ring.

Edytowane przez Gregorius
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Prolog skończony(całkiem długi swoją drogą). Na razie jest sztosik. Combat i parkour mocno poprawione. Graficznie też dużo bardziej różnorodnie(ładne kolorki i więcej głębi). Ogólnie taka mocno dopakowana jedynka. Fani pierwowzoru będą się czuli jak w domu. Teraz przerwa, a wieczorkiem lece z dwoma kumplami w coopie już całość :banderas:

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, HiS napisał:

Tak, szczególnie, że to poczucie powrotu do miasta o które tak "walczyliśmy" w pierwszej części, wpływa immersję (odbiór dwójki, myślę że bardziej emocjonalny). Warto obadać jedynkę.

Bo tak to jak zaczynać serial od 2 sezonu.

 

Dementuję, nie trzeba grać w jedynkę przed przygodą w drugiej części.

To jest inne miasto i inna historia, nowy bohater, oczywiście są nawiązania do fundamentów postawionych przy okazji DL1, więc powracający wyłapią masę smaczków, jednak to nie jest bezpośrednia kontynuacja.

 

40 minut temu, Faka napisał:

A coś o jeździe buggy przebąkiwali w tej części? W The Following fajnie się jeździło po zombiakach. 

 

Brak.

 

@szurubur niestety na ten moment nie ma takiej możliwości, w przyszłości powinna wjechać.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, sprite napisał:

Prolog skończony(całkiem długi swoją drogą). Na razie jest sztosik. Combat i parkour mocno poprawione. Graficznie też dużo bardziej różnorodnie(ładne kolorki i więcej głębi). Ogólnie taka mocno dopakowana jedynka. Fani pierwowzoru będą się czuli jak w domu. Teraz przerwa, a wieczorkiem lece z dwoma kumplami w coopie już całość :banderas:

Tak będzie mógł przejść tylko jeden z kolegów 

Cytat

Dołączając do kooperacji jako „gość” musimy liczyć się z tym, że wkraczamy do świata i historii, która znacząco może różnić się od naszej. Studio Techland podkreśla, że ma to sprawić, iż tryb co-op będzie w Dying Light 2 jeszcze bardziej atrakcyjny niż w pierwowzorze. Oprócz możliwości poznania alternatywnej historii, „goście” mogą liczyć na zachowanie wszystkich postępów i przedmiotów, które uda im się zdobyć podczas wspólnej zabawy.

Czyli progres jest tylko dla hosta fabularny :) 

 

A co do kupna na premierę ja kupiłem na steam. Pieprze te niedopracowane fullhd chce mieć wszystkie ficzery i suwaczki na maksa. A nie konsole nowej generacji po roku mają tryb full hd XD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...