Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Serio będziecie ogrywać tytuły z PS3 w 2021 roku? Podejrzewam, że kwestia gier ze starszych konsol zostanie potraktowana taka samo jak gry z PS2 odpalone na PS3. Do kupienia z PSS. Nie wiadomo tylko w jakiej częstotliwości będą tam wrzucane. Co do samego PS3 to wciąż działa sklep i online, więc jakieś tam minimalne zyski jeszcze mają. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Zważywszy, że gierki z PS3 (nie mówiąco starszych konsolach, które najlepiej odpalać na CRT) naprawdę marnie wyglądają na telewizorach FHD/4K , to taka wsteczna z podbiciem rozdziałki czy jakimiś innymi efektami podkręcającymi wygląd byłaby świetną sprawą i dla mnie dużym plusem. Tak, nadal grywam na trójce, dwójce i jedynce.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Przecież w Europie nie ma czegoś takiego na święta Bożego Narodzenia „Holiday” bo to oznaczałoby na wakacje. Wiec dali w formie jaśniejszej Late 2020. I wszystko sie zgadza a nie wielkie clickbajtowe tytuły.
  • Haha 1
  • WTF 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ASX napisał:

:ohboy:

 

Kiedy skończy się ta propaganda, że pierwsze ps3 odpalał każdą grę z ps2? Była lista wybranych pozycji jak miałeś jakiś konkretny tytuł była szansa, ze bez oryginalnego ps2 dupa zbita. Późniejsze modele już tylko emulacja która ssała kutange Kutaragiego, kupiony Nocturne z PSN miał kaprys się nie odpalać a idźcie mi z tym gó.wnem.

 

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Dr.Czekolada napisał:

Kiedy skończy się ta propaganda, że pierwsze ps3 odpalał każdą grę z ps2? Była lista wybranych pozycji jak miałeś jakiś konkretny tytuł była szansa, ze bez oryginalnego ps2 dupa zbita. Późniejsze modele już tylko emulacja która ssała kutange Kutaragiego, kupiony Nocturne z PSN miał kaprys się nie odpalać a idźcie mi z tym gó.wnem.

 

 

Nie mówię, że nie masz racji, ale nie trafiłem na żaden tytuł z PS2, którego  nie mogłem odpalić na PS3: spokojnie przeszedłem RE4, MGsy, Silent Hill 2 i jeszcze parę innych cudownych szpili..

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _daras_ napisał:

[...] czy będę musiał użyć jakiejś przejściówki?

Sam też będę miał ten problem :(

Udało mi się znaleźć coś takiego jak HDMI audio extractor - niestety na tę chwilę występują w najlepszym razie z HDMI 2.0, więc jak ktoś zdążył zainwestować w lepszy telewizor, to nie wykorzysta jego możliwości...

Odnośnik do komentarza

Przecież większość współczesnych TV ma wyjście optyczne które można puścić na stację bazową słuchawek. Sam mam Siberie 800 ale i tak pewnie kupie coś nowego. Sam Steelseries w swoim artykule o słuchawkach do PS5 wspomina o HDMI splitterze za 50 dolarów, więc nowe stacje słuchawkowe pewnie będą działać już tylko po HDMI. Czas się przesiąść z przestarzałego optyka niestety na bardziej "współczesne" rozwiązania. Ewneutalnie zawsze zostaje stereo po USB. Każde słuchawki ze stacją przecież obsługują USB.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...