Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

niesamowicie silna jest w niektorych potrzeba wmówienia światu (a najbardziej to chyba sobie), że to jest całkowicie nowy, autorski projekt

Wystarczy obejrzec pierwsze lepsze porownanie by to wychwycic. Purysci serii sa nieco zaniepokojeni zmianami, jesli chcesz wiedziec.

9 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

niektórzy jeszcze myślą, że to będzie system seller ale to już naprawdę można włożyć między bajki

Nikt niczego takiego nie powiedział.

Edytowane przez aph
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Koniec 2020 roku, doświadczeni gracze a mylą remake z remasterem. Myślałem, że to się już nie zdarza. 

 

Slim dobrze to napisał, ale ja podrzucę jeszcze przykład trylogii Mafii. Trójka to książkowa edycja definitywna, dwójka to remaster, a jedynka - remake. 

 

Co tutaj jest do pomylenia? :huh:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cały czas mam na myśli kluczowe, istotne zmiany(nie twarze, nowe buty, dodatkowy miecz czy inną kosmetykę). To, że dodali monetki do Kolosów na PS4, nie znaczy, że gra jest re-imagine, tak samo nowe Soulsy nie są re-imagine, bo masz dwie nowe tarcze i piorun uderzył w drzewo. Chyba, że mają coś w zanadrzu, ale opieram się na udostępnionych materiałach.

Cała zawartość oryginału w SotC PS4 jest utrwalona, niczego nie brakowało. W ostatnich grach Capcomu jest zgoła inaczej. Sam Capcom mówił, że nawet fani mogą traktować te gry jako nowe tytuły.

W Ratchet PS4, brakuje planet(ale też dodali nowe), fabuła inna, wymemłana z filmem.

 

Jeżeli masz Ratcheta na PS2/RE 2 i Nemesisa na PSX-a - nie warto tych gier się pozbywać, jeżeli sprzedasz Kolosy z PS2 nic się nie stanie, bo to samo masz na PS4, tylko we współczesnej oprawie.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, shy4 napisał:

Panowie mam pytanie, na pokazie PS5 dziś u naszych japońskich braci grali oni w taką grę platformowa gdzie postaci zmieniały się w różne zwierzęta, czy może ktoś coś wie co to było? Jakieś info? Nic na ten temat nigdzie w sieci nie mogę znaleźć :/


 Balan Wonderworld?

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, C1REX said:

Widzę tu smutne miny, kiedy to jest tradycyjny launch konsoli. Jest naprawdę dobrze.

ps2 startowało z Fantivision, a ps4 miało Knack.  

Ja jestem zadowolony, możecie się ze mnie nabijać ale ja biorę z konsolą GodFall,Demons Souls i Destruction AllStars. Miałem brać Miles Morales ale nie po to kupuję next gena żeby grać w crossgeny ,do tego mam sprzet(PS4,Xone). A przy premierze PS4 też miałem masę zabawy, Killzone,Knack,Lego Marvel's, Injustice, niedługo potem BF4.

  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, shy4 said:

Ja jestem zadowolony, możecie się ze mnie nabijać ale ja biorę z konsolą GodFall,Demons Souls i Destruction AllStars. Miałem brać Miles Morales ale nie po to kupuję next gena żeby grać w crossgeny ,do tego mam sprzet(PS4,Xone). A przy premierze PS4 też miałem masę zabawy, Killzone,Knack,Lego Marvel's, Injustice, niedługo potem BF4.

Ja nie będę się nabijałi i Cię doskonale rozumiem. Chociaż tutaj napisać coś, by ktoś Cię nie znienawidził jest ciężko. :)
W Demon Souls na ps3 nie grałem, więc chętnie zagram teraz w lepszą wersję. 
GodFall mi się podoba, bo uwielbiam zbieranie sprzętu i grindowanie w coop. Gra pewnie starczy na kilkaset godzin.
AllStars jest w moim guście. Kochałem Twisted Metal i Destruction Derby na PSX. Ta gra wygląda dla mnie na mega miodną online.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, C1REX said:

Ja nie będę się nabijałi i Cię doskonale rozumiem. Chociaż tutaj napisać coś, by ktoś Cię nie znienawidził jest ciężko. :)
W Demon Souls na ps3 nie grałem, więc chętnie zagram teraz w lepszą wersję. 
GodFall mi się podoba, bo uwielbiam zbieranie sprzętu i grindowanie w coop. Gra pewnie starczy na kilkaset godzin.
AllStars jest w moim guście. Kochałem Twisted Metal i Destruction Derby na PSX. Ta gra wygląda dla mnie na mega miodną online.

To miodzio na serce co piszesz....fajnie że ktoś na podobnych falach nadaje. Napisać coś tak żeby ktoś nie znienawidził ehhh to fakt ...najgorsi są fanboye...w tej generacji mam 2xps4 +1xps4pro do tego 2xXone(FAT i sad)+Xox dwa piecyki też są i masa konsol poprzedniej generacji ale jak coś nie tak napisze o którymś sprzęcie to już z automatu ja jestem fanboyem...:/

7 minutes ago, Wesker said:

A ja dawno nie grałem w Assasyna więc oprócz Moralesa i Demonsów przytulę na premierę Valhalle, to daje mi 3 gry na start, lepiej niż na ps4 bo tam kupiłem z Killzone i BF4

Ja zatrzymałem się na Assassin's Creed 3(nawet nie ukończyłem) i nie tęskno mi ;p

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 hours ago, shy4 said:

Ja jestem zadowolony, możecie się ze mnie nabijać ale ja biorę z konsolą GodFall,Demons Souls i Destruction AllStars. Miałem brać Miles Morales ale nie po to kupuję next gena żeby grać w crossgeny ,do tego mam sprzet(PS4,Xone). A przy premierze PS4 też miałem masę zabawy, Killzone,Knack,Lego Marvel's, Injustice, niedługo potem BF4.

 

Ja żadnej z tych gier nie biorę, a PS5 mam już zaklepane na 19 listopada. Demon's Soul to nie moja para kaloszy, SpiderMan to tylko wersja kinowa, a  Allstars? Co to k(& jest? :) Pierwszy tytuł jaki odpale to Bf4. Licze na betonowe 60fps (mam ps4 Pro i tnie) i jeszcze lepszy performance. Potem w kolejce jest The last of US 2- 60 fps w tej grze to będzie petarda. Następnie postaram sie ukończyć Wiedzmian 3 na ps5, z jeszcze lepszą oprawą i plynnością gry. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Może być prawdziwe, One Plus 8 Pro miał taki aparat który przez plastik własnie takie fotki robil, niestety firma wraz z updatem softu wyłączyła ta kamerę w telefonie niby ze względów "moralnych"

Na neogaf potwierdzone ze to fake. Zlepek płyty PS4 pro i poza tym jak widać porty się nie zgadzają. Ze ludzie chce się takie głupoty robic.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Ma_niek napisał:

A tak wracając do ceny gier. Właśnie pokazali wyniki sprzedaży z UK i taki crash z podwyższona cena miał aż 80 procent słabszą sprzedaż w analogicznym czasie jak n sane trilogy. No mega jestem ciekaw jak te gry za 360 zł będą się sprzedawać .

Tylko, że nowy crash jeszcze nie miał podwyższonej ceny (kosztuje standardowe na tej generacji 60$). To tylko trylogia miała niższą cenę, bo na premierę kosztowała 40$. I dodatkowo to jednak był pakiet trzech gier i powrót crasha po latach, co mocno podbiło sprzedaż. Ogólnie platformówki słabo się sprzedają jeśli nie mają mario w tytule, a już tym bardziej za pełną cenę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...