Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, łom napisał:

Jak by mi przypasował to tym bardziej bym wyczekiwał kolejnej, nowej części która być może była by jeszcze lepsza, a na pewno inna.

Być może, ale nie wiadomo, czy by się pojawiła, bo gatunek mocno stracił na popularności, a koszty tworzenia gier wzrosły. 

Tekken 6 sprzedał się w ilości 3mln. TTT2 sprzedał się  tylko w 1.5 miliona kopii. T7 to 9mln kopii plus zyski z DLC. 

Dzięki DLC firma zarobiła dość dobrze na Tekkenie 7 i szanse na kolejną część wzrosły. 

 

Fajnie by było, by co dwa lata wychodził nowy Tekken, ale to chyba nie jest już realne. Tak więc albo GaaS, albo wcale dla wielu gier. 

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie mam nintendo switcha , mam xsx , czasu na granie mam trochę nie żeby grać po 8h dziennie bo nawet nie miałbym na to siły . Czasami mam kryzys i nie gram naprzyklad w nic 2 tygodnie. W poprzedniej generacji miałem xboxa ps4 i switcha , czy opłaca się w obecnej generacji ja ten moment kupować ps5 majac xsx i switcha ?

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Banan91PL napisał:

czasu na granie mam trochę nie żeby grać po 8h dziennie bo nawet nie miałbym na to siły . Czasami mam kryzys i nie gram naprzyklad w nic 2 tygodnie.

 

Mam czasami podobnie że mi się nawet nie chce włączać nic i z czasem też różnie ale imo się opłaca. Jest kilka fajnych gier, a jak coś wyjdzie nowego co Cię zainteresuje to się nie będziesz wtedy zastanawiał bo konsola siedzi a jeść nie woła. 

Odnośnik do komentarza

Zawsze warto kupić konsolę jeżeli chcesz coś konkretnego ograć. Jak miałeś PS4 i ograłeś wszystko co chciałeś, do tego do multiplatform masz XSX to chyba możesz sobie darować w tej chwili. No bo co ograsz? Ratcheta? No chyba, że chcesz bieżące gry ograć w lepszej jakości. Ja poprzednią generację przesiedziałem głównie na Xbox One i WiiU, więc jestem zachwycony tymi wszystkimi Spidermanami, Ghostami, Last Guardianami i innymi Unchartedami. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Banan91PL napisał:

W poprzedniej generacji miałem xboxa ps4 i switcha , czy opłaca się w obecnej generacji ja ten moment kupować ps5 majac xsx i switcha ?

Jak chcesz grać w najlepsze gry jakie aktualnie wychodzą i różnorodne gatunki, to zdecydowanie warto mieć takie trio. Tym bardziej jak nie masz dużo czasu. Szkoda życia na kasztany i racjonalizowanie sobie ile to masz zajebistych gier do ogrania XD 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Banan91PL napisał:

Słuchajcie mam nintendo switcha , mam xsx , czasu na granie mam trochę nie żeby grać po 8h dziennie bo nawet nie miałbym na to siły . Czasami mam kryzys i nie gram naprzyklad w nic 2 tygodnie. W poprzedniej generacji miałem xboxa ps4 i switcha , czy opłaca się w obecnej generacji ja ten moment kupować ps5 majac xsx i switcha ?

 

Czy sie opłaca? Nie, nic tym nie zarobisz. Ale jakbyś dodatkowo pracował w czasie który marnujesz na gierki, o, to by się opłacało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...