Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, da$io napisał:

Tam się źle dzieje w tym Sony.

Mam wrażenie, że to nie jest korporacja a jakaś garażówka. Pad ładny ale to za mało. Jak Microsoft podkręci ostro tym 7 maja to będzie mega smutno dla Sony. Dla mnie niekoniecznie.

Koło zrobiło obrót i wracamy do błędów z premiery PS3. Coś mi się wydaje, że Cerny następnej konsoli już nie będzie projektował. Smród od grudnia będzie się za nimi ciągnął do następnej generacji, bo jak MS faktycznie dowali z grami, a Sony pokaże tylko ładnego i nudnego Horizona, a resztę multi od Activison, to słupków sprzedaży nie podbiją już niczym.

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że na szczęście nie musisz siedzieć w tym pokoju i możesz iść się bawić u Spencera.

Zawsze mnie to bawiło, jak Ci których coś nie obchodzi i nie będą z czegoś korzystać, idą przodem z największymi pochodniami i najbardziej szczekają. Komu tu w takim razie pękają doopki? :philosoraptor:

No i jeszcze te rzeczowe i na poziomie "argumenty" rodem z #gimbazjumxdxdxdxdzbytśmieszne :ragus:

Edytowane przez Luqat
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, areka napisał:

Sony nawet nie wydając nextgena wygra następną generację, więc czym oni mają się martwić? Płaczą, wycierając łzy banknotami. Niestety konkurencja dla nich jest jak opozycja w Polsce xd

Wiadomo, Sony nic nie musi robić i tak wygra:cool:

Edytowane przez ASX
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, McDrive napisał:

bo jak MS faktycznie dowali z grami

Kur.wa co xd

Będzie dobrze jak nie zaliczą wtopy;)

22 godziny temu, McDrive napisał:

 a Sony pokaże tylko ładnego i nudnego Horizona, a resztę multi od Activison, to słupków sprzedaży nie podbiją już niczym.

Skrajne czarnowidztwo uprawiasz, ale HZD2-  jeśli będzie tym czym się plotkuje to sam pociągnie ps5. I zgasi marketingową przewagę TF xsx.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...