Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Cedric napisał:

Raczej nie się nie łudźcie - oni od miesięcy na twiterku publikują tweety o swoich grach (starych i nowych).

 

Jeżeli ta seria powróci to najprędzej na VR. Aczkolwiek, remaster trójeczki to bym przywitał.

Dokładnie, niestety, ale większe szanse są, że robią nowego Ratchet, niż Resistance. 

14 godzin temu, Welna napisał:

Multi fall.of.man bylo.mocarne

Było grane, liczył się tylko i wyłącznie skill, nic więcej. Świetne multi. 

Odnośnik do komentarza

Znaczy no, gra ma temat założony już jakiś czas temu, nie wiem po co o niej pisać w tym temacie, który i tak jest zaspamowany shitpostami (ostatnie kilka stron...), nie widzę też powodu brania sobie za cel drwin małej gierki, małego studia, bez wydawcy. Nie widziałem, aby ktoś oceniał przez pryzmat Deponii oprawę i techniczne zdolności tej generacji.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hendrix napisał:

Posiadam, ale shitposting robi się dla mnie nieznośny już.

Zgadzam się, ale ludzie chyba po prostu czekają na jakieś bomby nowej generacji, a jedyne co ostatnio dostaliśmy to spoilery lpg oraz goluma w jakości mario. 

 

Fajnie sie ta generacja zaczyna. 

 

 

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Ten rok jest jakiś taki słaby, sezon ogórkowy na maksa. Pokaz MS tylko utwierdził mnie, że nie jest dobrze. Sony wyda dwa exy warte uwagi, z multiplatform AC i Cyberpunk i tyle w temacie. Albo ja już jestem za stary, albo nie wiem w czy rzecz. Nastawiam się na lipiec obie platformy muszą coś pokazać, w końcu coś musi nas przekonać do zakupu sprzętu. Wiem, że Sony ma jeszcze prezentacje dwóch dużych tytułów, ale zastanawiająca jest ta cisza? Jeśli nie mają nic, albo gdyby mieli pokazać to co konkurencja to może rzeczywiście siedzieć cicho, tym bardziej że MS wyciąga do nich rękę i daje czas na przygotowanie robiąc taką szopkę. Tak czy inaczej na plus dla nich, że pokazali sprzęt, omówili funkcje i starają się zachęcić klienta z większym, lub mniejszym skutkiem. Natomiast Sony czeka i czeka, pytanie tylko na co? Za pół roku premiera, a my nie wiemy za wiele. Same domysły, plotki i pochwały zaprzyjaźnionych deweloperów. Oby to nie był gorszy start niż ps4, tam chociaż Killzone robił "wow" do tej pory wygląda ślicznie.

Odnośnik do komentarza

Jakie znaczenie w dzień premiery będzie miało to, czy jarałeś sie komsolą od 9 miesięcy czy od 3? Żadną, ma teraz, ale w okolicach premiery będziesz miał jakiś pakiet informacji i podejmując decyzje zakupowe będzie bez znaczenia kiedy ci jego elementy pierwotnie serowali.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...