Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem to samo pisać. Rozumiem, że Sony teraz siedzi cicho, ale jeśli nawet miesiąc czy tydzień przed premierą pokażą dobrze przemyślaną konsolę, zaproponują dobre podejście dla nabywców sprzętu, ciekawe usługi typu smart delivery, a przede wszystkim dobry gry, to nie kupię bo nie pokazali mi tego wcześniej? Przecież to bez sensu. Tym bardziej, że nie kupuję tego na premierę, ale jeśli nawet, to niewiele zmienia jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

MS robi co robi, bo jest w mniej komfortowej sytuacji niż Sony, które fanów kupuje na ładne oczy. Nie wiadomo nic, ale "Biorę na premierę! Gry będą prędzej czy później, do tego czasu korzystał będę ze wstecznej". MS musi budować machinę marketingową przez cały czas, bo po 2013 każdy patrzy im na ręce i z wszystkiego rozliczani są surowiej niż Sony.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Luqat napisał:

Miałem to samo pisać. Rozumiem, że Sony teraz siedzi cicho, ale jeśli nawet miesiąc czy tydzień przed premierą pokażą dobrze przemyślaną konsolę, zaproponują dobre podejście dla nabywców sprzętu, ciekawe usługi typu smart delivery, a przede wszystkim dobry gry, to nie kupię bo nie pokazali mi tego wcześniej? Przecież to bez sensu. Tym bardziej, że nie kupuję tego na premierę, ale jeśli nawet, to niewiele zmienia jak dla mnie.

Tydzień przed premierą może być za późno by trafić do świadomości graczy, którzy będą już mieli złożone Preordery na inny sprzęt. Lipiec to ostatni dzwonek, prezentacja to też pokazanie nam jakie firma ma plany na przyszłość. Byśmy wiedzieli w co inwestujemy. Nikt nie chcę kota w worku. Ps4 miałem od premiery i śmiga do dzisiaj, natomiast ps5 wzbudza we mnie dozę niepewności co do kultury pracy i jego awaryjności po plotkach o podkręceniu procesora na ostatnią chwilę. Nikt tego nie dementuje bo wpłynęłoby to negatywnie na opinię. Mieli pomysł trzeba było się go trzymać a nie kombinować. 

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

MS robi co robi, bo jest w mniej komfortowej sytuacji niż Sony, które fanów kupuje na ładne oczy. Nie wiadomo nic, ale "Biorę na premierę! Gry będą prędzej czy później, do tego czasu korzystał będę ze wstecznej". MS musi budować machinę marketingową przez cały czas, bo po 2013 każdy patrzy im na ręce i z wszystkiego rozliczani są surowiej niż Sony.

No to się nazywa marka. Jak latami solidnie pracujesz na zaufanie klientów, to zyskujesz w taki sposób. Każdy wie że Sony dostarczy gier, prędzej czy później. Zaś MS tylko gada.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś ciężko pracował przez ostatnie 7 lat, a drugi się obijał, to każdy jest w tym miejscu na które zasługuje. Obecny rok, to idealnie podsumowanie całej tej generacji w wykoniu Sony i Microsoftu, dzień do nocy. 

 

Poza tym pokaz PS5 w czerwcu, według Schreiera. To już drugi dziennikarzy, który wspomina o tym miesiącu. 

 

PS. Figuś mnie ubiegł ;)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, YETI napisał:

Jak ktoś ciężko pracował przez ostatnie 7 lat, a drugi się obijał, to każdy jest w tym miejscu na które zasługuje. Obecny rok, to idealnie podsumowanie całej tej generacji w wykoniu Sony i Microsoftu, dzień do nocy. 

 

Poza tym pokaz PS5 w czerwcu, według Schreiera. To już drugi dziennikarzy, który wspomina o tym miesiącu. 

 

PS. Figuś mnie ubiegł ;)

W czym MS się obijał?

Wprowadzając XboxGamePass? Wprowadzając mniej awaryjną konsolę? Wypuszczając Xbox One X? Rozwijając wsteczną kompatybilność? Kupując całą masę nowych studiów? Wydając sporo fajnych gier? (TAK, tych było dużo!)? Mieli bardzo słaby start, ale twierdzać, że się obijał, to zwykłe opowiadanie bajek.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Shago napisał:

W czym MS się obijał?

Wprowadzając XboxGamePass? Wprowadzając mniej awaryjną konsolę? Wypuszczając Xbox One X? Rozwijając wsteczną kompatybilność? Kupując całą masę nowych studiów? Wydając sporo fajnych gier? (TAK, tych było dużo!)? Mieli bardzo słaby start, ale twierdzać, że się obijał, to zwykłe opowiadanie bajek.

Nikt niezaprzecza, że robią więcej niż wcześniej. Ale zobacz jak to było przy xbox 360, tam gracz był pieszczony na maxa. Sporo gier na wyłączność i to mega szpili, później nadszarpnęli zaufanie i ciągnie się to za nimi od pamiętnych słów Don-a Mattrick-a przed premierą xbox one. Druga sprawa że Sony nie spało i zobacz ile dało w tej generacji nowych IP : Horizon, Spidermana, Until Dawn, Bloodborne, Concrete Genie, Days Gone, Driveclub, Dreams, ghost of tsushima, The Order, Nioh, Alienation, Gravity Rush, Knack, Last Guardian. Plus całą masę kontynuacji, The Last of Us 2, God of War, Uncharted, Mlb the show, killzone, Gran turismo, everybody's golf, infamous, medievil, ratchet and Clank, dead nation, Shadow of Colossus, wipeout. Pewnie więcej tego jest nie licząc vr. Tak więc nie mówmy że Sony nic nie robi, po lekcji z Ps3 chyba wiedzą czym to grozi. Zawsze wygrają gry więc jeśli Ms chcę zgarnąć rynek potrzebują czegoś więcej. Tak czy inaczej niech wywierają presję na Sony bo dzięki temu powstają fantastyczne gry. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, XM. napisał:

w sumie oba to zrzyna marvela

I nawet się z tym nie kryją ;)

 

Cytat

"What we really wanted to do was create a way to bring the consumer into the world," he says. "When they play our games that's the nice robust piece that happens, and then you're transported into an adventure with rich worlds, old characters, and really captivating stories. We're all huge Marvel fans. One of our biggest games of all time has a Marvel character in it with Spider-Man. But this is really about doing something specific for our games and our industry.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...