Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Wczorajszy:

 

PS5 Update 20.02.-02.30.00 Patch Notes:

  • This system update improves system performance
  • Resolved an issue where data transfers and downloads were cancelled when trying to download content while a data transfer from a PS4 is in progress.
  • Some issues that were causing errors during text input in some PS4 games have been resolved.
  • The connection stability has been improved for some Wi-Fi routers.

    Firmware do Dual Sense nowy na razie nie wiadomo co zmienia
     
Odnośnik do komentarza

Jakby kogoś to interesowało, to napęd z wczorajszym firmwarem dalej się włącza w losowych momentach bez żadnego sensu. Odpaliłem dziś wieczorem jakiś dokument na Netfliksie, zadzwonił mi telefon, więc zapauzowałem materiał. Rozmawiam sobie kulturalnie i nagle słyszę wspaniały dźwięk rozkręcającego się konkretnie napędu. Idiotyczne.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Square napisał:

Ja muszę u siebie sprawdzić czy napęd w ogóle działa :D

 

Pewnie zmienią to w którejś aktualizacji, bo na PS4 działało ok, a z tego co piszecie to jest to mega wkurzające.

No na PS4 nie przypominam sobie takich dziwnych zachowań napędu. A też wykorzystywałem poprzednika do Netfliksa, więc zwróciłbym na to uwagę. Nie powiem, bywa to naprawdę irytujące w trakcie oglądania filmu.

 

:frog:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, RadkoR napisał:

Nie rozumiem tego narzekania na napęd.
Wczoraj odebrałem konsolę i napęd jest naprawdę cichy. Dużo zależy też od samej płyty. Jedne wibrują bardziej a inne mniej.
U mnie napęd działa zdecydowanie ciszej niż w PS4 Pro.

Wysłane z mojego SM-G770F przy użyciu Tapatalka
 


U mnie napęd też wyraźnie słychać, ale nie wiem na ile to głośny napęd, a na ile kontrast, bo sama konsola jest niemal bezgłośna, a w przypadku prosiaka wyraźnie oprócz napędu było słychać wiatrak.

Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać, że obraz na monitorze 1440p wygląda naprawdę nieźle. Konsola ustawiona na 1080p. Możliwe, że skaler w monitorze robi dobrą robotę. Monitor HP X27i. Mam telewizor 4K ale okupuje go żona. :/
Jak (jeśli) wprowadzą natywną obsługę 1440p będzie jeszcze lepiej.

Wysłane z mojego SM-G770F przy użyciu Tapatalka



  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, netowy napisał:

U mnie napęd słychać tylko podczas włączenia/wybudzenia konsoli i przy uruchamianiu gry, która jest na płytce. Przy cyfrowych wersjach cisza.

 

Nie wiem czy mam szczęście, czy mnie to jeszcze nie spotkało, ale trochę już grałem na tej konsoli i cisza.

Mam identycznie. Nie kreci bez potrzeby.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, RadkoR napisał:

Muszę przyznać, że obraz na monitorze 1440p wygląda naprawdę nieźle. Konsola ustawiona na 1080p. Możliwe, że skaler w monitorze robi dobrą robotę. Monitor HP X27i. Mam telewizor 4K ale okupuje go żona. :/

 

:klapek: 3 opcje tu widzę :

1. negocjuj wypożyczenie TV na parę h bo gry w 4K pokazują pazur (Spider, Demon's Souls itd)

2. zaproponuj oglądanie M jak miłość w 1440p, lub wspólne granie - jakiś Sackboy na 2 pady albo Until Dawn z PS+ Collection 

Spoiler

3. wręcz pozew rozwodowy "z powodu różnicy charakterów"

 

Odnośnik do komentarza

U mnie zawsze wygrywa argument "pragnę Ci przypomnieć, że tylko dzięki mojej determinacji zdecydowaliśmy się na zakup telewizora, który ledwo mieści się w naszych 45m2".

 

I teraz czaicie ten kontrast między "ten telewizor to był jednak świetny pomysł, ma taki piękny i ostry obraz" a "chyba cię poebało, chowaj tą miarkę i zostajemy przy 40 calach".

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Redmitsu napisał:

Gdzie się ustawia w ps5 żeby gry były domyślnie w j. Angielskim? Myślałem ze robi się tak samo jak w ps4 czyli zmienia się jezyk systemu na eng żeby  gierki były w tym samym Języku (chyba ze gra ma w opcjach zmianę) ale na ps5 tak nie jest.

W Ustawieniach jest niby stosowna opcja aby gry się odpalały z konkretnymi parametrami, ale nie do końca chyba to działa. Przynajmniej w grach PS4 to nie do końca działa.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Umieszczam post zarówno w dziale ps5 jak i xbox, aby więcej osób mogło się wspólnie wypowiedzieć na ten temat.

Pytanie kieruje do osób które postanowiły kupić dwie konsole nowej generacji ps5 i xsx.
Zawsze mnie zastanawiało czym się obecnie kierujecie przy wyborze kupna gry (multiplatformowej) na jaka platformę głównie? W poprzedniej generacji podział ustalony przez większość był prosty, multiplatformowe gry na xbox one x, bo był po prostu mocniejszy niż PS4 pro, a exy na ps. Ale teraz kiedy te granice bardziej się zacierają, bo gry obecnie działają bardzo podobnie raz na ps5 lepiej a raz na xsx. Coraz więcej gier ma crossplay albo cross save patrz warzone, valhalla. Wiec czym się kierujecie? Zapraszam do dyskusji

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, madhunt3r napisał:

Witam,

Umieszczam post zarówno w dziale ps5 jak i xbox, aby więcej osób mogło się wspólnie wypowiedzieć na ten temat.

Pytanie kieruje do osób które postanowiły kupić dwie konsole nowej generacji ps5 i xsx.
Zawsze mnie zastanawiało czym się obecnie kierujecie przy wyborze kupna gry (multiplatformowej) na jaka platformę głównie? W poprzedniej generacji podział ustalony przez większość był prosty, multiplatformowe gry na xbox one x, bo był po prostu mocniejszy niż PS4 pro, a exy na ps. Ale teraz kiedy te granice bardziej się zacierają, bo gry obecnie działają bardzo podobnie raz na ps5 lepiej a raz na xsx. Coraz więcej gier ma crossplay albo cross save patrz warzone, valhalla. Wiec czym się kierujecie? Zapraszam do dyskusji emoji846.png

Miałem Xboxa i sprzedałem. Powód? Brak gier poza Forza, oczywiście każdego kręci co innego. PS ma ogromną ilość świetnych tytułów na wyłączność, tyle w temacie. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...