Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś pominął przypadkiem aktualizacje Dual Sense jak ja to sposób aby to zrobić ręcznie:

 

STEP 1: TURN OFF INTERNET CONNECTION. Go to Settings > Network > Settings > Connect to internet (slide it so that it's off)

STEP 2: CHANGE DATE. Settings > System > Date and Time > Set Manually > Changing the day alone should do it > Press OK.

STEP 3: DELETE CONTROLLER. Settings > Accessories > General > Bluetooth Accessories > Select the connected controller > Delete.

STEP 4: TURN OFF PS5. Simply press and hold the power button on the PS5 till it turns off the system.

STEP 5: PLUG CONTROLLER INTO PS5 WITH CABLE. Simply use the cable that came with the console and plug the controller.

STEP 6: TURN ON PS5. Since the controller isn't paired with the PS5 anymore you'll have to hit the power button on the console to turn it on. Once it's on press the PS button on your control while still being connected to the console via the cable. The prompt to update your controller will show up.

STEP 6.5: IT WORKS WITH MULTIPLE CONTROLS. I actually have two controllers that needed updating. I thought I would have to do the whole process again but by simply turning off the updated one and switching to the other one it automatically prompted me to update the second control. If for whatever reason this doesn't happen. Just redo these steps and you should be good.

 

Potwierdzam działa :kaz:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, WisnieR napisał:

Odpaliłem dziś pierwszą grę w 120fps. W Destiny 2 PvP przełącza z 4k60fps na 1080p120fps i szczerze mówiąc nie widzę różnicy między 60 a 120. Nie aż takiej jak pomiędzy 30 a 60.

Full hd dla 120 klatek to już trochę lipa na tv 4k.  60 styka przynajmniej rozdziałka jakaś normalna. Ale kto co woli.

Odnośnik do komentarza
4 hours ago, _Red_ said:

Tak, to dwie osobne gry. A majac na płycie grę z ps4 nie trzeba nawet jej instalować, tylko od razu ściągać jej wersję pod ps5.

Ale tez masz ten problem, ze gra z ps4 i tak za kazdym razem probuje sie zainstalowac? Usuwam, gram w wersje ps5. Reset konsoli, znow sie instaluje i trzeba usuwac recznie.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Redmitsu napisał:

Zainstalowany patch do fify 21 i szału nie robi, mam wrazenie jakby to była fifa na ps4, czy ja może robię coś zle albo ten upgrade jest uja warty. 
swoją droga ps5 nie wykrywa mi hdr na oledzie, gdzie na ps4 działało bez problemu, ktoś już chyba o tym tutaj pisał, pomocy 

 

Po instalacji next-gena wybrałeś wersje na PS5? możesz mieć ustawioną wersje z PS4. Musisz kliknąć na ikone gry przyciskiem III i wybrać wersje gry. Widać różnice między wersjami, choć i tak to nadal jest silnik Frostbite.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 hours ago, Redmitsu said:

Zainstalowany patch do fify 21 i szału nie robi, mam wrazenie jakby to była fifa na ps4, czy ja może robię coś zle albo ten upgrade jest uja warty. 
swoją droga ps5 nie wykrywa mi hdr na oledzie, gdzie na ps4 działało bez problemu, ktoś już chyba o tym tutaj pisał, pomocy 

 

bo to jest fifa na PS4....tylko w wyższej rozdzielczości i mniejszym czasem loadingu (co nie pomaga jak grasz n.p. FUT online bo nie widzisz drużyny przeciwnika)

 

aha dodali tez zajebiście irytujący haptic feedback, pad chodzi jak szalony nawet jak sędzia sobie gwizdnie

Edytowane przez Labtec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@przemo

@labtec

dzieki panowie, po 2h grania ogarnalem ze gram w wersje ps4 i ściągnąłem wersje na ps5 xD faktycznie wydaje się ze lepsza rozdzialka i trochę lepsze modele i tekstury, pomimo wszystko szału nie robi, jest mega poprawnie po prostu. 
hdr tez ogarnięty, musiałem konsole bezpośrednio podłączyć pod tv a noe jak wcześniej ze miałem podłączony przez soundbar 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...