Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

"Coś poszło nie tak

Wygląda na to, że wystąpił problem ze znalezieniem niektórych danych.

Podsumowanie PLAYSTATION za 2021 rok jest dostępne wyłącznie w wybranych lokalizacjach. Użytkownik musi mieć ukończone 18 lat i zaliczyć ponad 10 godzin gry na konsoli PS4 lub PS5 w 2021 roku."

 

Ktoś miał podobnie? W zeszłym roku działało mi zajebiście.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Paolo de Vesir said:

"Coś poszło nie tak

Wygląda na to, że wystąpił problem ze znalezieniem niektórych danych.

Podsumowanie PLAYSTATION za 2021 rok jest dostępne wyłącznie w wybranych lokalizacjach. Użytkownik musi mieć ukończone 18 lat i zaliczyć ponad 10 godzin gry na konsoli PS4 lub PS5 w 2021 roku."

 

Ktoś miał podobnie? W zeszłym roku działało mi zajebiście.

Pewnie zaś masz profil prywatny.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

"Coś poszło nie tak

Wygląda na to, że wystąpił problem ze znalezieniem niektórych danych.

Podsumowanie PLAYSTATION za 2021 rok jest dostępne wyłącznie w wybranych lokalizacjach. Użytkownik musi mieć ukończone 18 lat i zaliczyć ponad 10 godzin gry na konsoli PS4 lub PS5 w 2021 roku."

 

Ktoś miał podobnie? W zeszłym roku działało mi zajebiście.

 

Cytat

To get your own personalised stats, head over to the PlayStation Wrap Up site and make sure you’re signed in with your PSN account. As usual, there’s a few terms and conditions that mean players must be over the age of 18, played more than 10 hours throughout the year, and consented to the collection of “Full Data” from their PlayStation 5 system settings. If you don’t meet this criteria, especially the bit about the collection of “Full Data” the wrap up likely won’t work for you.

 

Może pomoże.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Szymek napisał:

Też mieliście gierkę z żaba przy weryfikacji? 20 plansz. Trudniejsze niż niektóre obecnie gry :DZastanawiam się czy to celowe czy jakiś hack za świerszczyki xD

 

Zrobiłem 20 yebanych plansz by na końcu zobaczyć niebieski obraz śmierci o tym, że coś poszło nie tak :szopenhauer:

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Square napisał:

Ten całkowity czas 1895h wydaje się olbrzymim wynikiem, z uwzględnieniem powyższych obstawiałbym bliżej 1500-1600 czyli dalej w chuj dużo. Czas online też nie do końca poprawny, no bo skoro w RL mam 185 godzin, a w GoT 609h (z czego w singlu ok 150h), no to powinno być trochę więcej.

Widzę, że są tu nie-casuale, ale ... zarówno na Xbox oraz Steam to nie jest czas gry, ale czas w grze. Na PS5 na pewno też tak jest, a mam na liście kumpli takich co potrafią zostawić konsolę włączoną całą dobę (i wiem, że nie grają, ani że to nie jest brak wylogowania).

 

Tak więc bardzo realne, że grałeś 1500h a 395h konsola była włączona a ty jadłeś np. obiad (czy też wyszłeś gdzieś na 8h).

Odnośnik do komentarza

Wiadomo jak kształtuje się sprzedaż poszczególnych wersji konsoli? Nie ukrywam, że liczę na PS5 slim w wersji dital only. Wraz z potencjalnym abonamentem na gry byłby to dla mnie zakup obowiązkowy. To już nie te czasy, że żyłem zbieraniem gier pudełkowych na półkę. Teraz są dla mnie zbyteczne i zajmują tylko przestrzeń, więc taka konsola ze spartakusem to byłoby coś!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Czoperrr napisał:

Wiadomo jak kształtuje się sprzedaż poszczególnych wersji konsoli? Nie ukrywam, że liczę na PS5 slim w wersji dital only. Wraz z potencjalnym abonamentem na gry byłby to dla mnie zakup obowiązkowy. To już nie te czasy, że żyłem zbieraniem gier pudełkowych na półkę. Teraz są dla mnie zbyteczne i zajmują tylko przestrzeń, więc taka konsola ze spartakusem to byłoby coś!

Przed chwilą pisałem coś podobnego w temacie Xboxa. Też liczę na ps5 slim digital + abo z grami PlayStation (nawet z opóźnieniem np roku względem premiery).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...