Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Ukukuki napisał:

A ja bym wolał żeby rozwijali PS+. Po co na rynku dwie takie same konsole z takim samym podejściem. Niech każdy idzie swoją drogą i będzie fajna różnorodność platform na rynku w postaci PS5, XSX, Switcha i PC. Każda z zupełnie innym podejściem do giereczkowa. 

A to jeszcze lepsze opcja. No ale pamiętaj ziom, że jest wiele zakutych łbów co nie zdradzi marki (i nie nie chodzi mi o ludzi, których nie stać na kilka platform).

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Ukukuki napisał:

A ja bym wolał żeby rozwijali PS+. Po co na rynku dwie takie same konsole z takim samym podejściem. Niech każdy idzie swoją drogą i będzie fajna różnorodność platform na rynku w postaci PS5, XSX, Switcha i PC. Każda z zupełnie innym podejściem do giereczkowa. 

Ale jakie takie same? W gamepass gry micro + multiplatformy, a w spartacusie gry Sony + multiplatformy. Niech jeszcze każdy robi inne deale z 3th party aby się gry multiplatformowe zbytnio nie nakładały i można nie kupować gier. Tak by mi pasowało. 

@Paolo de Vesir Do staroci mamy stare konsole bądź pc. Niech się lepiej skupią na nowych grach.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, McDrive napisał:

Ja bym chciał żeby tą kodową nazwę utrzymali w pełnej usłudze. W sumie pasowałoby do progresywnej polityki, bo Spartanie przeca grzmocili się w wojsku, a silnie niebieska obrona mogłaby się utożsamiać się z POTĘŻNYMI Spartanami:pawel:

Mowisz o tych spartanach z Halo? To juz rozumiem czemu zieloni maja taka fiksacje na punkcie tej serii.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ludwes napisał:

kurde, no mam nadzieję, że jakoś to ogarną, tak jak to zrobili na Xboksie, bo fajnie by było zagrać w takiego MGSa 4 na czymś innym niż PS3, a przy okazji w lepszej jakości, ale domyślam się, że z różnych względów raczej nie ma co na to liczyć

 

Oj co ja bym dal żeby to podbili do 4k i 60fps :banderas:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, oFi napisał:

 

Oj co ja bym dal żeby to podbili do 4k i 60fps :banderas:

 

@oFi    Napisz pls do square, żeby mi dał więcej reakcji do rozdania, ale bez senior membera( bo mi się źle kojarzy ten senior) bo trzeci raz dzisiaj próbuję Ci dać plusa, a tu ciągle brak  takiej możliwości jeszcze przez X godzin :/

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Dlatego mówię - teraz pyerdoli jeden przez drugiego, że hurr durr na co wsteczna, ale jakby okazało się, że jednak jest to korzystalibyście jak źli. :lapka:

 

Tak działa obecnie rynek. Nawet można ograć gierki z nesa na ps4 (sam kupilem za miskę ryżu THE DISNEY AFTERNOON COLLECTION). Tylko fajnie jakby jeszcze robili coś co wyrwie z kapci + ma duże replaybility (jak mgsy i stare splintery).

 

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Figuś napisał:

czytajcie dalej portale jak ppe, ale nie płaczcie później że czujecie się zwiedzeni czy coś. Choć jest możliwość że mogą użyć kodu RPCS3 jak użyli jakiegoś kody emulatora przy PS Classic, wewnętrznie też pewnie coś próbują o czym wspomina MVG. Ale obniżcie swoje wymagania żeby nie było płaczu.


Niestety mało który serwis newsowy robi jakikolwiek research tematu. Tylko bezmyślnie powtarzają jeden za drugim ze względu na kliki i robienie normy.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Dlatego mówię - teraz pyerdoli jeden przez drugiego, że hurr durr na co wsteczna, ale jakby okazało się, że jednak jest to korzystalibyście jak źli. :lapka:

No każdy mówi coś innego, wiadomo różne są gusta, ale widzę po sobie z XSX, że nie traciłbym swojego drogocennego czasu na kolejne przejścia klasyków. 
Przykład? Piszczałem ze szczęścia, że we wstecznej jest gta 4 w 60 ks i niebo lepiej wyglądające niż na ps3. No i co? Kupuje szybko jedną ze swoich gier życia i gram w nią jakieś 40min.

Z drugiej strony jak patrzę na te zestawienia w co i ile niektórzy grali, to faktycznie jak tam po 1500-2000h w rok na samym PS5/4 przegrali, to mieli by czas na takie klasyki. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Porządna wsteczna kompatybilność szczególnie z PS3 przekonała by mnie do zakupu, nawet nie chodzi o to żeby wszystkie tytuły były dostępne ale o te które są tylko na PS3 i nie dostały żadnego remastera (MGS4, Motorstorm, Resistance, Folklore). Takich gier może by się zebrało z 30. Tak samo z PS2 tylko to musi być coś lepszego niż te tragiczne porty które działają w 25 FPSach.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Powiem Wam, że z jednej strony fajnie by było wrócić do takich klasyków jak MGS, Chrono Cross, Vagrant Story i wielu gier, które są grami mojej młodości z szaraka we wstecznej, ale w praktyce u mnie przynajmniej szybko się odbijam, ostatnio kumpel odpalił na szaraku FFVII no i na chwilę ok, ale chyba już bym całej gry nie pokonał. I co raz częściej się łapię na tym, że wolę zachować super wspomnienia z tych gier sprzed 20-25lat niż teraz się szybko rozczarować. Ale wiadomo, że każdy z nas ma inaczej z podejściem do gier. A z obecnej generacji mam plecy z ograniem więc chyba lepiej mi nadrabiać bieżące zaległości.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Was się powinno (pipi)ać ile się da. Może niech zaczną gry nowe wydawać, poprawiać UI, poprawić analogi, włączyć obsługę VRR, 1440p, Dolby Vision, nie wiem może wydłużyć gwarancję do 2 lat lub cokolwiek innego robić za ten hajs i czas, który mają poświęcić na wprowadzenie gier z 1995 roku? Gracze nie zmieniajcie się. Dojne krowy. Mikrotransakcje, skórki, DLC, abonamenty, podwyżki cen gier, a teraz pewnie będzie kolejny hajs za gry z zeszłego milenium. Chyba, że wierzycie że to będzie za darmo w ramach plusa xD

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...