Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Lukas_AT napisał:

Trylogia Resistance mnie ominęła, a bardzo chętnie bym nadrobił, bo klimat do mnie trafia. Ale nie będę raczej odpalał gry w 720p na oledzie 4k. Tak że bardzo chętnie bym tę wsteczną powitał, z jakimiś ulepszeniami. Już niech nawet będzie tylko w tym abonamencie - dajcie mi po prostu zagrać.

Też bym w to pograł, ale chciałbym prequela z wydarzeniami w Rosji.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Shankor napisał:

Już to kiedyś pisałem. Sony nie ogarnęło porządnie sprzętu którego jedynym zadaniem była emulacja PSX'a, a wy snujecie wizje emu PS3. Kurwa litości, też bym chciał coś takiego, ale w Sony nie ma takich kompetentnych ludzi żeby to doszło do skutku. 

Nie no umówmy się PS Classic był tanim cashgrabem który miał powtórzyć "sukces" Nintendo, niczym więcej. Wystarczy spojrzeć w stronę PSP/Vity/PS3.

Odnośnik do komentarza

Zagracie w ramach Spartakusa. Ominęła mnie ta seria jakoś (demo Res1 jedynie ograne), ale z tego co pamiętam wpisy na forumku to jedynka miała świetne multi na 64(?) graczy? Dwójka chyba dostała dyche w PE, a trójka tez była dobrze przyjęta.

No multi Killzone 2 to był kozak niesamowity, mogliby wskrzesić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Moldar napisał:

Dajcie spokój z tym Resistance, to się przyjęło tylko z braku konkurencji.

Tak jak Pan Moldar pisze, a grałem w to na PS3 jak jeszcze nie było starociem. Już wtedy to była średnio-słaba gra.

 

Oczywiście o jedynce piszę, w resztę nie grałem.

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Square napisał:

Zagracie w ramach Spartakusa. Ominęła mnie ta seria jakoś (demo Res1 jedynie ograne), ale z tego co pamiętam wpisy na forumku to jedynka miała świetne multi na 64(?) graczy? Dwójka chyba dostała dyche w PE, a trójka tez była dobrze przyjęta.

No multi Killzone 2 to był kozak niesamowity, mogliby wskrzesić.

Dwójka miała 64 graczy i tam multi było średnie, w trójce było o wiele lepiej. Pamiętam że sporo osób narzekało też na singla 2ki ale dla mnie gdzie dla mnie była to jedna z pierwszych gier na ps3 to robiło to wrażenie po przesiadce z ps2. A multi killzona 2 to ja c0rwa do końca żyćka nie zapomnę, coś cudownego

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, krzysiek923 napisał:

Tak jak Pan Moldar pisze, a grałem w to na PS3 jak jeszcze nie było starociem. Już wtedy to była średnio-słaba gra.

 

Oczywiście o jedynce piszę, w resztę nie grałem.

 

Grałem w trójeczkę i było supcio. :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Nie będę ukrywał, ze z przyjemnością zobaczyłbym klasycznego, ciężkiego Killzone'a w wersji F2P. Dla mnie grającego wówczas w Halo 3, Black Opsy i KZ właśnie ta ostatnia seria bez popity zgarniała te dwie pierwsze pod względem feelingu z multiplayera.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...