Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Czoperrr napisał:

No obecnie Digital nie ma zbyt dużego sensu bo ani nie odpalę moich gier z PS4, a płacenie ogromnych cen za gry w cyfrze kiedy te same w pudełku są o połowę tańsze to głupi pomysł. Co innego jak pojawi się niebieski ekwiwalent passa.

Kumpel z pracy kupił digitala, chociaz doradzałem mu zwykłą wersję tłumacząc tym, że będę mógł mu pożyczyć jakieś tytuły. Jako, że zwykłe ciężko było dostać, kupił tą wersję i sobie bardzo chwali. Wcześniej grał tylko na pc, a tu mówi pełno promocji, zawsze coś znajdzie w dobrej cenie. Tak więc kwestia podejścia. Ja sobie nie wyobrażam wersji bez napędu, jednakże rozumiem, że digital dla niektórych to wygoda. Jednakże jesteśmy uwiązani i skazani na jedno źródło. 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Ludwes said:

no niektórzy tu nieźle odlecieli po tych wiadomościach z tego tygodnia 

 

teraz to już nawet nie opłaca się kupić konsoli i dokupić do niej gier, tak jak się to robiło przez ostatnie 20-30 lat, bo to nie ma sensu :pawel:

Gamepass szybko przyzwyczaja do dobrego i zmienia nawyki grania oraz kupowania.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Czoperrr napisał:

Gamepass szybko przyzwyczaja do dobrego i zmienia nawyki grania oraz kupowania.

 

domyślam się, bo sam korzystam, i też bym chciał żeby Sony w dzień premiery wrzucało swoje najlepsze gry i przy okazji całowało mnie w dupę, ale mimo wszystko kilka już solidnych gier na te konsole wyszło, kilka następnych w niedalekiej, i trochę dalszej przyszłości, wyjdzie i większości tutaj to nie bedzie przeszkadzać, tylko pójdą do sklepu i kupią, tak jak to robili przez całe swoje życie, a nie stwierdzą, że to nie ma sensu, bo nie ma ich w abonamencie

 

no takie ograniczanie sobie możliwości zagrania w jakościowe gry, bo ps5 nie ma game passa, jest dość absurdalne, ale ok - Microsoft wyjebał w tym tygodniu atomówki, więc trzeba przesadnie na wszystko reagować

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przy 15 mln sprzedanych konsol mogą dość ostrożnie inwestować w te przyszłe gry. Plan abonamentowy to rozwiązanie na dzisiejsze czasy jeśli chodzi o koszta gier - tniesz tytuły na mniejsze kawałki, może częściej ale krócej (czyli coś czego jak skurwysyn brakuje mi dzisiaj w grach). W dodatku to daje większe pole do eksperymentów gdzie chyba wszyscy możemy się zgodzić, że Sony pod tym względem gra w jednej lidze z EA i Ubisoftem.

 

Abonament to szansa na rozruszanie skostniałej branży.

 

albo tytuły AA jak Returnal

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, Ludwes said:

 

domyślam się, bo sam korzystam, i też bym chciał żeby Sony w dzień premiery wrzucało swoje najlepsze gry i przy okazji całowało mnie w dupę, ale mimo wszystko kilka już solidnych gier na te konsole wyszło, kilka następnych w niedalekiej, i trochę dalszej przyszłości, wyjdzie i większości tutaj to nie bedzie przeszkadzać, tylko pójdą do sklepu i kupią, tak jak to robili przez całe swoje życie, a nie stwierdzą, że to nie ma sensu, bo nie ma ich w abonamencie

 

no takie ograniczanie sobie możliwości zagrania w jakościowe gry, bo ps5 nie ma game passa, jest dość absurdalne, ale ok - Microsoft wyjebał w tym tygodniu atomówki, więc trzeba przesadnie na wszystko reagować

Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że dla mnie nie ma sensu konsola bez napędu i kupowanie cyfrówek za pełną cenę. Cały czas piszę o CYFRÓWKACH i konsoli BEZ NAPĘDU,

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Przy 15 mln sprzedanych konsol mogą dość ostrożnie inwestować w te przyszłe gry. Plan abonamentowy to rozwiązanie na dzisiejsze czasy jeśli chodzi o koszta gier - tniesz tytuły na mniejsze kawałki, może częściej ale krócej (czyli coś czego jak skurwysyn brakuje mi dzisiaj w grach). W dodatku to daje większe pole do eksperymentów gdzie chyba wszyscy możemy się zgodzić, że Sony pod tym względem gra w jednej lidze z EA i Ubisoftem.

 

Abonament to szansa na rozruszanie skostniałej branży.

 

albo tytuły AA jak Returnal

Oby Sony nigdy nie zmieniło polityki wydawania gier, doskonałe pozycje za pełną cenę dające pełnię szczęścia to lepsza rzecz niż gry z defektami za 10 zł. Mówię to jako abonent gamepassa.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Rtooj napisał:

Oby Sony nigdy nie zmieniło polityki wydawania gier, doskonałe pozycje za pełną cenę dające pełnię szczęścia to lepsza rzecz niż gry z defektami za 10 zł. Mówię to jako abonent gamepassa.

 

Nie zmieni dopóki te gry będą się sprzedawać, a na razie cokolwiek z exow na PS5 przekroczyło milion? Myślę, że przy budżetach jakimi te gry operują jest to jednak niezadowalający wynik.

 

IMO mamy ścianę - albo crossgeny albo next gen po taniości

 

W sensie nie wiem ile musimy jeszcze znosić ten zastój wydawniczy i podobnych do siebie gier od linijki aby gracze powiedzieli "ju,rwa, może dość już!".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...