Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Qbon napisał:

 

W sumie w przypadku gier Sony jest to jak najbardziej możliwe bo są dopracowane bardzo dobrze na premierę nawet bez premierowego patcha, wyjątkiem było tu days gone. 

Zdecydowanie jest taki trend, co się chwali, ale np. są też dodatki typu patch 60fps za free (tlou2, horizon) i bez internetu nie da rady.

Np. wiem że horizon 2 mogę jechać rano w premierę kupić i grać, ale np. elden ring to tak wezmę po testach innych graczy.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Rtooj napisał:

Zdecydowanie jest taki trend, co się chwali, ale np. są też dodatki typu patch 60fps za free (tlou2, horizon) i bez internetu nie da rady.

Np. wiem że horizon 2 mogę jechać rano w premierę kupić i grać, ale np. elden ring to tak wezmę po testach innych graczy.

Zgadza się, patchy 60fps już by nie było no ale w samą grę by szło grać, dostęp by był, wiadomo, że zawsze lepiej z patchem, poprawkami itd ale sam fakt możliwości uruchomienia i grania.

Odnośnik do komentarza

Ok. na bank nie jest to całkowicie dokładne, no ale lecimy.

 

czas PS  2021.png

 

top gry 2021.png

 

Mam wrażenie, że czas Ghosta jest zawyżony o jakieś 135h bo chyba tyle miałem w werji PS4 zanim przeniosłem sejwa. Wersja DC na konsoli pokazuje mi jakieś 450h więc to by bardziej pasowało pod całkowity czas.

W BL3 na PS5 mam niby 400 godzin łącznie, z czego kilkadziesiąt było w 2020, tutaj na bank jest rozjazd czasowy.

Returnal się zgadza, bo jak ostatnio odpalałem w grudniu to komputer pokazywał niecałe 10 dni. Rocket League też możliwe, że poprawnie.

 

Ten całkowity czas 1895h wydaje się olbrzymim wynikiem, z uwzględnieniem powyższych obstawiałbym bliżej 1500-1600 czyli dalej w chuj dużo. Czas online też nie do końca poprawny, no bo skoro w RL mam 185 godzin, a w GoT 609h (z czego w singlu ok 150h), no to powinno być trochę więcej.

Odnośnik do komentarza

Właśnie chciałem sie wbić na profil z przgladarki https://my.account.sony.com/ ale przy logowaniu wyskoczyło mi 20 obrazków jeden po drugim. Przeleciałem przez nie jak burza i wywaliło mi błąd.  Drugim razem juz sie nie dałem na to nabrać. Olałem sprawę bo nie mam zamiaru wykonywać czyjejś roboty. Trzeba bylo zaznaczyć obrazki w których myszka nie moze dostać sie do sera :wallbash:Nie wiem kto to wymyślił ale szybko zniechęca do logowania.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, niunias101 napisał:

U mnie niestety tak to wygląda. 

Screenshot_20220120-183550_Chrome.jpg


Prawdopodobnie dlatego, że nie masz wyrażonej zgody na zbieranie danych. Też mam tak samo.


 

Cytat

*Users need to have a registered PSN account in their region, be age 18 years or over, have played games on a PS4 or PS5 console for at least 10 hours between January 1, 2021 and December 31, 2021. Users who have not consented to the collection of “Full Data” from their PlayStation 5 system settings, may be unable to participate in the Wrap-Up campaign.


Users located in Europe, the Middle East, Africa, Australasia, India, and Russia, who have not consented to the collection of “Additional Data” from their PlayStation 4 system settings, may be unable to participate in the Wrap-Up campaign.

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MEVEK napisał:

Właśnie chciałem sie wbić na profil z przgladarki https://my.account.sony.com/ ale przy logowaniu wyskoczyło mi 20 obrazków jeden po drugim. Przeleciałem przez nie jak burza i wywaliło mi błąd.  Drugim razem juz sie nie dałem na to nabrać. Olałem sprawę bo nie mam zamiaru wykonywać czyjejś roboty. Trzeba bylo zaznaczyć obrazki w których myszka nie moze dostać sie do sera :wallbash:Nie wiem kto to wymyślił ale szybko zniechęca do logowania.

Lepsze jest jeszcze to,że aby odebrać nagrody(awatary) trzeba się ponownie zalogować i znowu rozwiązać te 20 obrazków. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...