Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Nie zmieni dopóki te gry będą się sprzedawać, a na razie cokolwiek z exow na PS5 przekroczyło milion? Myślę, że przy budżetach jakimi te gry operują jest to jednak niezadowalający wynik.

 

IMO mamy ścianę - albo crossgeny albo next gen po taniości

 

W sensie nie wiem ile musimy jeszcze znosić ten zastój wydawniczy i podobnych do siebie gier od linijki aby gracze powiedzieli "ju,rwa, może dość już!".

Nie wiem o czym piszesz, gram dosyć dużo, a nie wiem w co ręce wsadzić, na półce leży Kena, Alan Wake, niedokończony ratchet, death stranding, niedokończony final dlc, tormented souls nieruszony, Halo, dirt rally 2.0, lecę na łeb na szyję z Horizonem by zdążyć na dwójkę która jest za niecały miesiąc. Później spatchowany elden ring, gran turismo, po drodze forsaken jak będzie dobry itd. itp. Nie piszę o zaległościach z poprzedniej generacji, days gone, crash 4, psychonauts 2. Ściągnąłem wczoraj z gamepassa 4 gry, nawet nie wiem kiedy je włączę.

A marzyłbym o przejściu jeszcze raz TLOU2 1&2, może jak będzie w końcu przestój wydawniczy, oby.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
27 minutes ago, Rtooj said:

Nie wiem o czym piszesz, gram dosyć dużo, a nie wiem w co ręce wsadzić, na półce leży Kena, Alan Wake, niedokończony ratchet, death stranding, niedokończony final dlc, tormented souls nieruszony, Halo, dirt rally 2.0, lecę na łeb na szyję z Horizonem by zdążyć na dwójkę która jest za niecały miesiąc. Później spatchowany elden ring, gran turismo, po drodze forsaken jak będzie dobry itd. itp. Nie piszę o zaległościach z poprzedniej generacji, days gone, crash 4, psychonauts 2. Ściągnąłem wczoraj z gamepassa 4 gry, nawet nie wiem kiedy je włączę.

A marzyłbym o przejściu jeszcze raz TLOU2 1&2, może jak będzie w końcu przestój wydawniczy, oby.

Masz taki backlog i wizję świetnych gier w następnych miesiącach a marzysz o ponownym przejściu tego balasa Last of Us 2? Z jedynką niedługo będziesz miał okazję przy okazji remake :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, McDrive napisał:

Na nic innego bym nie liczył niż stream. Przede wszystkim niech to w końcu wprowadzą i ustabilizują, bo na bank będzie mnóstwo problemów na początku, a później wprowadzają kolejne opcje.

Czemu tylko stream? Nawet obecnie część gier na Now można zassać.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Nie ukrywam, że liczyłem jednak, że Sony wyczaruje jakieś sprzętowe rozwiązanie na emulację tych gier. Wciąż liczę, że ogram sobie PoP: TTT na PS5.

No ale to już przesądzone? Coś mnie ominęło? 
No a te gierki z ps3 na pss? Przecież to ewidentnie na zassanie pod usługę. Jak ogarną emulację ps3, to tym bardziej psx i ps2.

Odnośnik do komentarza
Teraz, PanKamil napisał:

Mnie zastanawia jaki sprzęt obsługuje te gry z ps3 i je odpala aby dzialaly. Nie sądzę aby mieli jakiś hangar cellow co obsługują gry z ps3. 

Podobno właśnie tak jest. Przerobione ps3 na półkach serwerowych. 

 

A dostępne gry z ps2 w PS NOW normalnie się instaluje. Tylko gry z ps3 są stream only.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.01.2022 o 11:55, Figuś napisał:

 

nie podniecałbym się

:lapka:  nie podniecajcie się, nie dostaniecie możliwości ściągania gierek z PS3, na pewno nie od razu

 

 

 

 

 

czytajcie dalej portale jak ppe, ale nie płaczcie później że czujecie się zwiedzeni czy coś. Choć jest możliwość że mogą użyć kodu RPCS3 jak użyli jakiegoś kody emulatora przy PS Classic, wewnętrznie też pewnie coś próbują o czym wspomina MVG. Ale obniżcie swoje wymagania żeby nie było płaczu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, creatinfreak napisał:

Jebać starocie. Niech dają gry PS4 i PS5 natywnie ściągne na konsole w abonamencie. 

ogólnie to się zgadzam z tym, ale mogliby chociaż exy które nie dostały remasterów jakoś przywrócić, w multiplatformy z PS360 mogę ograć na PC.

 

Stare GoWy bym sobie chętnie ograł

https://www.youtube.com/watch?v=ikkx3flXTew

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Figuś napisał:

nie podniecajcie się, nie dostaniecie możliwości ściągania gierek z PS3, na pewno nie od razu


Ogólnie patrząc ile jest gier do ogrania i ile wychodzi na różne sprzęty to ostatnie co potrzebuję to mieć możliwość grać w jakieś stare gierki, które zresztą ostro wymęczyłem jak był na to czas. Tak więc mnie to ryba. 

 

4 minuty temu, creatinfreak napisał:

 

Jebać starocie. Niech dają gry PS4 i PS5 natywnie ściągne na konsole w abonamencie. 

 


Dokładnie i elo. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...