Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Yebac diagnostyke Samsunga przez infolinie. 

 

"Zaraz panu wykonamy zdalnie hard reset"

 

No dzieki, strace wszystkie ustawienia, kalibracje kolorow itp. bo standardowa procedura jest reset fabryczny... 

 

Na szczęście dało się umówić serwisanta na podgranie samego submicomu, rano wpadnie na 10min (w masce :nosacz:) i zobaczymy. Na forum Samsunga mówią, że wraz v1017 problem minie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje ze pod koniec roku będą jeszcze B9/C9 w sprzedazy, bo przepłacać za CX nie warto, nawet jakby był o 1k plnow drozszy niz poprzedni model. Musze kase naruchac i kupic tego C9 poki jeszcze sa na rynku, tymbardziej ze od promotora LG bede mial go w lepszej kwocie <3

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, bartiz napisał:

Pewnie w maju jeszcze będzie do dostania C9 ale powoli go będzie wypierał model CX. Pod koniec roku to kupisz nowy model w cenie niższej niż teraz jest C9 no chyba że będzie druga fala korony i wszystko chuy strzeli jak teraz z cenami.

 

Wut? A to z jakiej okazji? Nawet jezeli nie byłoby Covidu to nie widze takiej sytuacji. Oczywiscie jestem za ale nie wiem dlaczego ceny maja byc nizsze, bo wciaz w ofercie beda miec high-endowe ledy a one nie moga byc drozsze niz ich oledy. 

Odnośnik do komentarza

Na Black Friday czy w grudniu był C9 (55 cali) do wyrwania za mniej niż 5k (~4800), teraz pod koniec dystrybucji tego modelu teoretycznie powinien zleciec jeszcze niżej ale prawdopodobnie przez Covida tak nie będzie i myślę że jak zleci to na jakieś jedno promo do 5k.

Jeżeli zaufamy temu zestawieniu https://hdtvpolska.com/lg-znamy-polskie-ceny-telewizorow-oled-i-nanocell-2020-nowe-modele-pojawiaja-sie-w-sklepach/

To cena startowa CX jest niższa niż C9 na starcie w Polsce, ciężko ocenić co się stanie na świecie do jesieni ale jeżeli schemat spadku cen tych TV się utrzyma to na Black Friday w listopadzie powinniśmy mieć cene podobna do C9 jak nie niższa.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko z wyszukiwania głosowego korzystam, żeby włączyć timer, tylko dziwne, bo mogę głosowo ustawić każdy czas, ale do 60 minut, jak powiem wyłącz za 90 minut, czy za półtora godziny to jakieś cuda wyszukuje na netflixie czy innym youtube. Timera nie włącza. 

 

Edit. 

Chyba coś poprawili, bo kiedyś za cholere nie zaskakiwało, a teraz 90min, 120, 180min, jakiś czas temu, nie działało. Tylko trzeba mówić w minutach, na hasło "wyłącz za 3 godziny" szuka czegoś na Netflixie 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Panowie czy ktos może gra i pracuje na monitorach 4k? Z tego co zauważyłem to nie powstał chyba zaden true hdr monitor 4k? 

 

Najczęściej rekomendowany monitor 4k hdr (hdr raczej tylko z nazwy) zauważyłem BenQ 32" EW3270U

350 cd/2 raczej jest daleka od true hdra. 

 

 

Linus tech tips testował chyba wszystko co jest obecnie na rynku i nawet jak topowy monitora roga posiada niby te 1000 cd/m2 to brak jest wtedy zupelnie czerni, co znaczy ze i tak sie nie mieści w normach 

 

 

Odnośnik do komentarza

https://hdtvpolska.com/lg-oled-b9-jest-w-pelni-gotowy-na-xbox-series-x-oraz-playstation-5-test-to-najtanszy-obecnie-telewizor-oled/

 

Cytat

…w pełni gotowy na Xbox Series X oraz PlayStation 5.

Cytat

Przykładem VRR w LG OLED B9 jest NVIDIA G-Sync.

 

Czy na pewno OLEDy serii 9 (i też X) są gotowe na nową generację? Jeśli dobrze rozumiem XSX i PS5 = AMD = Freesync?

 

 

 

 

Edytowane przez Aleks
Odnośnik do komentarza

Widziałem juz jakieś wojenki na forach o to właśnie. Moim zdaniem vrr jest to technologia łącząca te dwie (G-sync i freesync) na konsolach w całość. Chodzi o to ze masz kompa z karta Nvidia, to odpalisz to na LG, zaś amd na Samsungu. Mając konsole masz vrr i potrzeba tv z tą technologią. Oczywiście ręki nie dam sobie za to uciąć;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...