Skocz do zawartości

Assassin's Creed Valhalla


Rekomendowane odpowiedzi

No ja z Assassinami (a w sumie z Origins, bo męczę to już ponad 2 lata) tak ostatnio mam, że odpalam z doskoku w chwilach, gdy nie mam czasu/chęci na poważniejsze historie - kilka znaków zapytania, jakiś kopiuj/wklej quest i idę spać.
Ostatnio znów odpaliłem, jak sobie odświeżałem film Prince of Persia i zatęskniłem za piaskiem :reggie:
Ku#wa, mogli by wrócić do tego PoPa, a temu AC dać odpocząć tak z 5 lat przynajmniej...

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.07.2020 o 10:01, Ukukuki napisał:

Będą klepać ten schemat dopóki będzie się sprzedawał. Najgorsze jest to ,że wszystkie te ich gry czerpią od siebie nawzajem. (....):kaz:

 

W dniu 6.07.2020 o 13:28, Bansai napisał:

Mozna sie bylo spodziewac ze to bedzie stare "dobre" Origins/Odyssey tylko z bardziej swiecaca grafika (na next-genach).

(....)

 

W dniu 7.07.2020 o 00:22, LukeSpidey napisał:

 Do wszystkich, którzy liczyli na jakiś powiew świeżości: To jest pan Jarzyna ze Szczecina. No, to dziękuję. :kaz:

 

23 godziny temu, Wredny napisał:

Może chociaż brodę da się jej zapuścić :notbad:



6rrb1Dw.jpg

:ohstop::rayos:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Ludwes napisał:

walka prawie jak ta z God of War 

 

:Coolface:

Heheszki dobre ale trochę przykre że typy robię 10 lat grę z tpp i nie potrafią nic z tego więcej wycisnąć coby było w miarę przyjemnie. Jakby wyłączyć dźwięki to większe drewno niż we Weidzminie. Jak ktoś uważa że walka jest spoko to okey. Dla mnie to chyba najsłabszy element tych produkcji

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
3 minuty temu, Szymek napisał:

Heheszki dobre ale trochę przykre że typy robię 10 lat grę z tpp i nie potrafią nic z tego więcej wycisnąć coby było w miarę przyjemnie.

Ale po co to mają robić, skoro banda małpiszonów-graczy i tak da się ogolić?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak można trzeci raz serwować identyczną grę. Origins było spoczko ze świeżym podejściem do Egiptu i angażującym protagonistą ale Odyssey było już niestrawne z tymi bezpłciowymi manekinami do wyboru i płytkim podejściem do Grecji.

Wszystko muszą skroić pod wybór płci i skutkuje to nieciekawymi postaciami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Rozi napisał:

Ale po co to mają robić, skoro banda małpiszonów-graczy i tak da się ogolić?

Wiem niestety :( sam nawet miałem z tyłu głowy a nóż może dam im coś zarobić i ogra się na nowej konsoli skoro Wikingowie (Black Flag wjechajo na ps4 elegenco) no ale już mi całkowicie przeszlo xD gdyby tylko bitka dawała radę...fajna była by to gra. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...