Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ok może info dla kogoś ważne. Quick resume działa między jedną gra na płycie i grami cyfrowymi. Nie działa między dwoma płytami. Szkoda liczyłem że gra się freezuje i jak potem wyjdę do menu i wejdę do innej zmieniając płytę zadziała:pawel: no cóż spodziewałem się tego życie nigdy takie piękne nie jest. No ale loading w AC i yakuza miodzio szybko. Jak porównam z odyssey na Xbox one x albo yakuza 6 na ps4

Odnośnik do komentarza

Wszystko super tylko ściąganie gier na moim łączu to patologia. Jedyne co ściągnąłem to Gears 5. Zamierzam ściągać przez noc. Powiedzcie mi, jak załaduje kolejkę pobierania i wyłączę konsolę (mam ustawione instant on) to będzie mi pobierać? Apka na telefonie coś nie chce mi współpracować z konsola, wywala jakiś błąd. 

 

Ale ta kultura pracy! Konsola włączona od godziny 13 bez przerwy i nie słychać absutnie nic 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Czoperrr napisał:

Wszystko super tylko ściąganie gier na moim łączu to patologia. Jedyne co ściągnąłem to Gears 5. Zamierzam ściągać przez noc. Powiedzcie mi, jak załaduje kolejkę pobierania i wyłączę konsolę (mam ustawione instant on) to będzie mi pobierać? Apka na telefonie coś nie chce mi współpracować z konsola, wywala jakiś błąd. 

 

Ale ta kultura pracy! Konsola włączona od godziny 13 bez przerwy i nie słychać absutnie nic 

 

Tak będzie pobierać non stop wszystko co dodałeś do kolejki, a potem w instant on konsola aktualizuje system, gry i apki, czy jak siedzisz gdzieś i pomyślałeś że chcesz coś ściągnąć to dodajesz przez apkę, wracasz do domu i już masz.

Odnośnik do komentarza

No mi się dość szybo gry ściagają jak na tyle osób. 40-50 mega/s idzie.

 

Mam 3 pytania:

1) można wyłączyć te paskudne info o zdobytym achivku?

2) jest gdzieś pokazane co mamy obecnie na quick resume?

3) jak szybko dostać się do ustawień jak znikną z głównego kafelka? Przypiąć do głównej mi się nie udaje.

 

Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, Figuś said:

Hamburgiery się dosiadły teraz do Live to padło

 

https://support.xbox.com/pl-PL/xbox-live-status

pewnie to tez kwestia tego ze 30 minut temu ruszył nowy dodatek do Destiny 2 który jest w GP, btw mi ściąganie leci ponad 150mb/s

 

@balon settings-preferences-notifications

chyba nie ma podglądu do QR 

guide bumper na avatar i masz settings 3 od gory 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, LiŚciu napisał:

On nie pyta o XAA tylko o kod parująct apke na tel z konsolą. Pewnie podczas pierwszej konfiguracji tego nie zrobił. 

W sumie po co to przez apkę robić jak padem jest to prostsze? 

43 minuty temu, Emtebe napisał:

Chyba serwery klękają, bo nie mogłem się zalogować do sieci :hi:

U mnie zasuwa jak szalony live, ponad 600 Mbps. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...