Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Wooyek napisał:

U mnie coś nie halo jest z padami, nie łączą się z konsolą, choć przed chwilą grałem i było okej. 

Wyłączyłem konsole, włączyłym znów i piz.da, nie łączy ich, tylko po kablu działają. 

Aktualizowales pada?

20 minut temu, Moldar napisał:

Ja coś źle patrzę? Tylko minuta na przechwycenie filmu w full hd?

Gdzieś chyba czytałem ze nagrywanie jest włączone nonstop(ostatnie 60minut w FHD) ale gdzieś można zmienić chyba na 4K, jeszcze się tym nie bawiłem.

Odnośnik do komentarza

Muszę powiedzieć, że ten auto hdr robi robotę, gram w h5 i obraz jest o wiele żywszy, normalnie na oledach w SD jest dosyć ciemno bo kiepsko świecą a z tym hdr jest naprawdę spoko. Tylko na razie moje astro po USB kiepsko brzmią, chyba spróbuję je podłączyć optykiem pod tv. 

Odnośnik do komentarza

Aktualizowałem obydwa pady, wszystko działało, bo grałem w Horizona. Wyłączyłem konsole i już z padów jej włączyć się nie dało. A po włączeniu konsoli działają tylko po kablu, jak kabel wyciągnę to pad zaczyna migać i tyle. 

 

Czy jak przytrzymam przycisk do parowania na konsoli, to ta lampka powinna migać? Bo u mnie nic się nie dzieje. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Tak, ale tylko na kontrolerze lampka miga. 

 

27 minut temu, Emtebe napisał:

Dziwne, ja w ogóle nie musiałem parować pada. Skonfigurowałem konsolę z poziomu apki, potem pojawił się komunikat by nacisnąć guzik z logiem X'a na padzie i tyle. Pad działa.

 

Ja generalnie zrobiłem tak samo, ale coś przestało działać po wyłączeniu konsoli. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Faka napisał:

Loadingi gier, to w ogóle coś niesamowitego, kurła, 3-5 sekundy i już grasz, 2-3 minutowe poszły do lamusa. Ciekawe jak będzie z next-genowymi grami.

Będzie podobnie i tyle. 

 

ale działa to kosmicznie, odpalenie KOXa + napisy i loadingi w Metro Exodus do momentu kiedy gramy to było jakieś 5minut  xD  a teraz można odpalić SEXa i Dooma Eternal do momentu grania w kilka sekund.

 

wooyek, jak ci miga dioda na padzie to nie masz go zsynchronizowanego z konsola. Na padzie przytrzymaj przycisk od synchronizacji jak zacznie migać to puszczasz, po czym naciśnij na konsoli również przycisk od synchronizacji (nie mylić z tym od napędu) i powinna zamrugać dioda na konsoli kilka razy do momentu połączenia z padem.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Daddy napisał:

wooyek, jak ci miga dioda na padzie to nie masz go zsynchronizowanego z konsola. Na padzie przytrzymaj przycisk od synchronizacji jak zacznie migać to puszczasz, po czym naciśnij na konsoli również przycisk od synchronizacji (nie mylić z tym od napędu) i powinna zamrugać dioda na konsoli kilka razy do momentu połączenia z padem.

 

No właśnie ten przycisk na konsoli, ten od synchronizacji, nad wejściem USB, nie pomyliłem go z tym od napędu jakby nie reaguje. :/

 

Nic no, teraz już nic nie zrobię, jutro rano będę dalej się bawił. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Faka napisał:

Loadingi gier, to w ogóle coś niesamowitego, kurła, 3-5 sekundy i już grasz, 2-3 minutowe poszły do lamusa. Ciekawe jak będzie z next-genowymi grami.

Ja na razie tylko AC valhalla sprawdziłem i wcale mi doopy nie urwaly. Czuje się, że są szybsze niż były generacje wstecz, ale o przełomie nie ma mowy, przynajmniej na przykładzie tej gry.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Wooyek napisał:

 

No właśnie ten przycisk na konsoli, ten od synchronizacji, nie pomyliłem go z tym od napędu jakby nie reaguje. :/

 

Nic no, teraz już nic nie zrobię, jutro rano będę dalej się bawił. 

 

Według tej mini instrukcji z pudełka najpierw musisz nacisnąć i przytrzymać guzik na konsoli a potem wcisnąć i przytrzymać guzik na padzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...