Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

@Hendrixjak nadal uważasz że vrr się nie przydaje zagraj w AC valhalla z vrr on i z vrr off. Różnica mocna przez 10 minut grałem z vrr off i wróciłem do vrr on. Po prostu skoki i rwanie było odczuwalne szczególnie jak latałem po świecie gry. W takiej yakuzie jak najbardziej nie odczuwam tego ale przy skopanej optymalizacji widać różnicę. 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Wooyek napisał:

 

No właśnie ten przycisk na konsoli, ten od synchronizacji, nad wejściem USB, nie pomyliłem go z tym od napędu jakby nie reaguje. :/

 

Nic no, teraz już nic nie zrobię, jutro rano będę dalej się bawił. 

Sprawdzałeś ta instrukcje odnośnie parowania?

https://support.xbox.com/en-US/help/hardware-network/controller/connect-a-wireless-controller

 

 

btw

To jak szybko FH4 chodzi to się e głowie nie mieści, zupełnie inna gra, zmiana samochodu, szybka podróż, tyle czasu zaoszczędzone, Spencer, Kocham Cię.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

@blantman

Gdzie niby napisałem, że VRR jest nie przydatny? Nasza wymiana zdań dotyczyła czegoś innego przecież. No i trzeba pamiętać, że TV z VRR to jest ułamek rynku jeszcze (niestety), więc to, że screen tearing jest tak wszechobecny w AC jest delikatnie mówiąc: słabe, oby Ubi ogarnęło szybko (i wersje na PC też, znajomi dzisiaj ostro narzekali na bugi i stan gry), no ale covid i WFH nie sprzyja takim produkcją jak AC, więc niestety stan gry mnie nie dziwi, WD: Legion też średni start pod tym względem ma.

Tak czy siak, życzę świetnej zabawy (i gratulacje pomyślnego zakupy next-gena oczywiście) , sam ogram AC pewnie latem.
 

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś ma problem z dziwnymi dźwiękami, które wydaje napęd podczas instalacji?

 

Ktoś na Pewnej grupce na fejsie o tym informował, że u niego coś jakby zgrzyta. Instalowałem u siebie Asasyna i było wszystko Ok. Po tym poście sprawdziłem płytę, która kiedyś używałem w One S i napęd wydaje niepokojące dźwięki. Nie mam jak teraz wrzucić filmiku, może jutro.
 

Podobno jak konsola leży na boku to jest Ok.

Edytowane przez A_Bogush
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, eX4cT_PL napisał:

 

Jutro będę jeszcze kombinował, bo dziś nie miałem czasu. Oby coś zadziałało, bo nie chce mi się bawić w jakieś zwroty i inne ch.uje, muje, dzikie węże. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, A_Bogush napisał:

Czy ktoś ma problem z dziwnymi dźwiękami, które wydaje napęd podczas instalacji?

 

Ktoś na Pewnej grupce na fejsie o tym informował, że u niego coś jakby zgrzyta. Instalowałem u siebie Asasyna i było wszystko Ok. Po tym poście sprawdziłem płytę, która kiedyś używałem w One S i napęd wydaje niepokojące dźwięki. Nie mam jak teraz wrzucić filmiku, może jutro.
 

Podobno jak konsola leży na boku to jest Ok.

 

Cały czas zgrzyta jak płyta jest w napędzie, czy tylko przy wsadzeniu/wyjmowaniu?

Odnośnik do komentarza

No pomijając te moje problemy z padami, to też jestem mega zadowolony. Jakość wykonania jest mega :obama: samo rozpakowywanie sprzętu, to też coś pięknego, niestety zdążyłem tylko pograć w FH4, ale miód jest niesamowity :banderas: 

A kultura pracy, mimo, że nie miałem głośnej PS4, to jest jakiś kosmos. :xboss:

Odnośnik do komentarza

Kurde, mój TV jest jakiś z(pipi)any. Nie jest to szczyt techniki ale wydaje mi się, że HDR powinien wspierać. Na PS4 kilka razy próbowałem to ustawić i zawsze obraz miałem "wyprany" i odpuściłem. Z XSX nadal to samo. Macie jakieś porady jak to skalibrować? Jak odpalam jakieś filmy z HDR chociażby z YouTube to wygląda to przepięknie, niestety w konsolach jak (pipi). Philips PUS6754. 

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...