Skocz do zawartości

The Last of Us - HBO


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

wyszlo kapitalnie, ufff. netflix powinien sie uczyc jak sie robi adaptacje (hint: np. dac na showrunnera twórcę gry). aktorzy dobrani swietnie (ellie mam nadzieje, ze zamknela wiekszosc gęb), scenografia to w ogole nie ma co mowic - wyglada jak remake last of us na plejstejszyn 8.

 

gdybym mial na sile sie przyczepic to powiedzialbym, ze finał prologu podobal mi sie bardziej w grze. into z talk show jest swietne, ale na goraco to bym zrobil tak:

 

- talk show

- przejscie do 2003

- finał prologu (nie chce spoilowac, wiecie o jakiej scenie mowie)

- title card

 

w grze mamy w tym momencie JEB, wielkie logo i swietne stonowane intro. czas na przetrawienie i pomilczenie. w serialu jest ciecie i nastepna scena. wyszlo imo kapke gorzej. chociaz w ogole sie balem o ta scene, ale Pascal dal rade bardzo.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wspaniała robota, jestem zachwycony.

Podobają mi się sceny i wątki uzupełniające względem gry, również te zmienione.

Ostra scena z chłopcem.

Spoiler

Doceniam że po twarzy tej kobiety która mówiła mu że wszystko będzie dobrze nie było widać że go okłamuje, częsty błąd reżysera który musi wspomóc tych mniej mądrych widzów... niestety po paru minutach musieli pokazać na pierwszym planie że to te buty tego chłopaka, jakby nie było wiadomo kogo Joel wyciąga z ciężarówki.

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, addhoc napisał:

Odcinek ok ale żeby tak się zachwycać mocno? Czekam na pierwszą walkę z grzybiarzami, zobaczymy jak im wyszło technicznie bo w pierwszym wielkiego wyzwania nie mieli. Poza tym "nie graczom" mogli pokazać, że to nie jest kolejny serial o zombie.

 

A co ty tam chciałeś? Jest wszystko akcja, dobre aktorstwo, dobre dialogi, napięcie, śmierć, apokalipsa i dobry dobry finał odcinka. 

 

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze wyszło. Ale też nie mogę zdzierżyć japy te filmowej Ellie :/ Niby nie oceniasz ludzi po wyglądzie, ale... No nie pasuje mi. Czasem pewne aktorki/aktorzy drażnią, a ta mnie wyjątkowo drażni. Jak jeszcze doda się te Jej wypowiedzi w mediach, to już wiem, że raczej zdania nie zmienię :potter: 

 

Reszta na bardzo dobrym poziomie. Ale HBO raczej bubli nie produkuje.

Odnośnik do komentarza

Ellie masakra, gorszej aktorki wybrać nie mogli, non stop otwarta gęba, i ten kordyceps w mózgu :/ Już nie pamiętam, ale czy Ellie była od początku taka chamska?

 

Pedro i Joel kozaki, Marlene ujdzie, Tess wkurwia tym DŻOŁL LEC GOŁ, Sarah o dziwo lepsza niż w grze. Jakoś nie kumam podjarki póki co, dosyć nudny ten odcinek i nie wiem, wszystko to jakieś sterylne jest, ten klikacz na ścianie wyglądał mega sztucznie (tak wiem hehe). Na końcu odcinka ładna panorama i puszczone oczko. Dla mnie gra to takie solidne 8+/10, może dlatego ten odcinek był po prostu ok.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, kanabis napisał:

Swietna adaptacja. Klimat last of us czuc caly czas. Bella aktorsko wypada bardzo dobrze jako ellie. Tylko ta morda :/ Przeciez Ellie nie byla brzydulą, szkoda bo np Joel spoko dobrany. No coz , czlowiek do zycia bez cukru sie przyzwyczail to i do mordy Ellie przywyknie.

 

Ogolnie lux

 

Nie oglądałem jeszcze, ale jak dziewczyna daje rade aktorsko i nie jest drewnem to mnie ta jej twarz średnio grzeje. W grze o tron miała dużo charyzmy. 

 

Po za tym to chyba byl najlepszy wybór aktorki do tej roli, nie kojarzę nikogo w jej wieku kto ma doświadczenie w tak dużych produkcjach i nie zachowuje się jak gwiazdeczka bez instynktu samozachowawczego. 

Edytowane przez oFi
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...