Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, SlimShady napisał:

Doskonale wiem, że są skrzynie, ale i tak jest chujowa. Nic nie wnosi do tej gry, tylko zawadza. Jest potrzebna jak mózg frostiemu.

Akurat Ashley jest jedną z tych najmniej wkurwiających, chowasz ją do skrzyni i elo. W żadnym momencie nie miałem z nią problemu.

Odnośnik do komentarza

Ten moment o którym mówisz był dla mnie najtrudniejszy na pro za pierwszym razem. Mocno tam osiadłem za szczyla. Albo Mendez który był gąbka na pociski.

 

Kurva w ogóle Ci bossowie :fsg: czy tam był ktoś słaby prócz Sadlera ( u Ady była fajna z nim walka - jak robił szybkiego dasha w naszą stronę to sralem się) czy Salazara? Nawet walkę z U3 w klatce wspominam super.

Odnośnik do komentarza

Noszku,wa!

 

Spoiler
  • Paniczne napierdzielanie w A aby wrócić na łódź przy El Lago? 
  • Labirynt U3 na czas
  • MOTHER FUCKIN' Verdugo i możliwość zabicia go lub ucieczki? Wąziutkie okno na QTE? mam ciary na samą myśl :obama: 
  • Walka na noże z Krauserem?

 

:obama:  Przecież to jest apogeum zajebistego giereczkowania.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Rozi napisał:

Akurat Ashley jest jedną z tych najmniej wkurwiających, chowasz ją do skrzyni i elo. W żadnym momencie nie miałem z nią problemu.

U mnie 2 razy umarła. 1 raz dostała nożem jak otwierałem skrzynki xD 2 raz jak prowadzi to chuy wie co pod koniec gry i strzelilem jej przypadkowo w klate. Zawsze wydawało mi sie ze to marudzenie na tego blond uszaka są przesadzone

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.09.2021 o 21:17, White Raven napisał:

Mam też nadzieję, że gra wyjdzie jeszcze na stare sprzęty PS4 czy XOne - myślę, że jest duża na to szansa. 

Obawiam się jednak, że jak wezmą się za Rimejk Veroniki, to w grę wejdą już tylko Next Geny.

 

A czemu "obawiam się"?

Myślę, że jesteś w mniejszości i większość ma nadzieję, że to wyjdzie już tylko na next geny.

Nowe konsole mają już prawie roczek i fajnie by było, gdyby gierki zaczęły wychodzić już tylko na nie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zbyt duża baza potencjalnych kupców na ps4/xboxy_one zeby ot tak ją zignorować. No i RE2 Remake wyglada obłędnie na PS4 wiec nie widzę powodu, dla którego nie mogą zrobić crossgen. 

 

Wczoraj podłączyłem game cuba z re4 do trinitrona crt :banderas:aż mnie kusi żeby to ograc ale mam wersje na Xboxa, którą chce skończyć przed wyjściem Remake. 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, u55r napisał:

 

Zbyt duża baza potencjalnych kupców na ps4/xboxy_one zeby ot tak ją zignorować. No i RE2 Remake wyglada obłędnie na PS4 wiec nie widzę powodu, dla którego nie mogą zrobić crossgen. 

 


Remake 3 i Village pokazały, że stare konsole z taką liczbą przeciwników nie mają szans by uciągnąć fizykę trupów z Resident Evil 2 Remake. Gdyby remake Resident Evil 4 wyszedł tylko na next geny to na takie kompromisy by nie trzeba było iść.

Odnośnik do komentarza

Być może by się dało, ale słabszy sprzęt wymaga o wiele więcej pracy i gimnastykowania się. Skoro cały patent został zaprojektowany i działał dobrze w Resident Evil 2 remake, to dlaczego nie został przeniesiony do kolejnych gier? Wszystko było gotowe, więc argument o lenistwie trochę nie pasuje. Gdyby nigdy nie powstało to bym się zgodził. 
 

Poza tym w Village ciała znikają, a w RE2 remake nie - i tu wina leży po stronie pamięci, gdzie w Village mamy większe lokacje i 5 razy więcej przeciwników. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.09.2021 o 04:43, Wredny napisał:

 

A czemu "obawiam się"?

Myślę, że jesteś w mniejszości i większość ma nadzieję, że to wyjdzie już tylko na next geny.

Nowe konsole mają już prawie roczek i fajnie by było, gdyby gierki zaczęły wychodzić już tylko na nie.

Wiesz, to takie myślenie kogoś, kto jeszcze nie ma ochoty na next geny a posiada zeszłą generację, i z chęcią zagrałby w takiego Rimejka.

Natomiast tez jestem zwolennikiem aby już jak najwięcej gier powstawało z myślą o nowej generacji bo niestety ja mogę mieć take widzimisię, ale prawda jest taka, że gry cross gen blokują dopakowanie poszczególnych produkcji, gdzie twórcy nie wycisną prawdziwego oczekiwanego potencjału jaki mogliby uzyskać na nowych sprzętach.

ps:

ale Res 4 Remake niech będzie jeszcze i na starszych sprzętach, a Weronike (jak zrobią kurde) jakoś przebolej, do tego czasu kupie pewno next gena ;)

 

Edytowane przez White Raven
Odnośnik do komentarza

IMO to Veronica mogłaby zostać na starych sprzętach, bo większość lokacji w grze jest zamkniętych i nie ma tam nic wymagającego. Natomiast RE4 z całą wioską, ogromnym zamczyskiem i stadem przeciwników mógłby wiele zyskać, gdyby powstawał tylko na nowe konsole. Jeśli RE4 powstanie także na stare konsole, to będziemy mieli powtórkę z RE7 ze znikającymi ciałami. Jeśli powstanie tylko na nowe konsole, to jest szansa na powrót mechaniki ciał z RE2. Z tak dużą liczbą wieśniaków wyglądałoby to wybornie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Lukas_AT napisał:

IMO to Veronica mogłaby zostać na starych sprzętach, bo większość lokacji w grze jest zamkniętych i nie ma tam nic wymagającego. Natomiast RE4 z całą wioską, ogromnym zamczyskiem i stadem przeciwników mógłby wiele zyskać, gdyby powstawał tylko na nowe konsole. Jeśli RE4 powstanie także na stare konsole, to będziemy mieli powtórkę z RE7 ze znikającymi ciałami. Jeśli powstanie tylko na nowe konsole, to jest szansa na powrót mechaniki ciał z RE2. Z tak dużą liczbą wieśniaków wyglądałoby to wybornie.

Zgadzam się, ale niby to właśnie Res 4 poszedł do odświeżenia w pierwszej kolejności.

Także dostaniemy co dostaniemy i pewno żle nie będzie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jako że dostałem 10 dolanów zakupiłem. Jej jak się w to dobrze gra. Początkowo miałem trudności ogarnąć sterowanie ale wszystko ładnie wchodzi. Zbieranie gratów, przeładowywaniu broni no miód. Na Vr jest inne poczucie skali i stresu. Wypadające z ręki naboje przy ładowaniu shotguna w wiosce skończyły się tym że 3 x łepek mi zleciał. Dodatkowo trzeba po każdym strzale przeładować shotguna no kurcze nie żałuję zakupu. Aż się nie mogę doczekać zamku. Jak ktoś ma questa to serdecznie polecam. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...