Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Pupcio napisał:

Pewnie o ten pomnik karła który gonił Leona xD Pewnie wytną bo gra musi być POWAŻNA

Tamta animacja biegu Leona czy uciekając przed skałą z Indiany Jonesa była przekomiczna i mam nadzieję, że chociaż z tym coś zrobią.

 

Rzekomo nowa twarz Ashley to instagramerka Ella Freya.

 

 

1654294790_She-will-be-the-new-Ashley-of-Resident-Evil-4.jpg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko szkoda że to jednak powtórka z rozrywki, zdecydowanie bardziej bym się jarał np. Resident evil 4 part II, Nowa fabuła, nowe miejsca, i całkowite zaskoczenie, a nie czekanie na różnice względem gry którą się zna na pamięć. Chciałbym by chociaż różnice były większe niż przy RE2.

Odnośnik do komentarza

Ja tęsknię za zombie i chciałbym zobaczyć w nowej generacji nareszcie idealną animację odrywania ich kawałków, chcę zobaczyć na zwykły pistolet robi w nich dziury, a strzelba odrywa ich części dokładnie tam gdzie strzelę.

To wszystko w miasteczku na modłę Racoon City, chcę nowego komisariatu, nowego szpitala, knajp, ścieków, szkoły, kościoła, może jakieś instytucji rządowej, no i na koniec pięknego laboratorium z windą pomalowanego krwią naukowców którzy sądzili że tym razem nic nie nawali.

No ale Capcom tak nie uważa, więc zostaje bezpieczny remake RE4 a później RE9 z ożywionym przez grzyby Ethanem który będzie walczył z robotami zarażonymi e-virusem.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
19 hours ago, Rtooj said:

Za to chcę im zapłacić 200+ zł żeby to ładnie wymyślili :) Chodzi o to by te ich bzdury z wampirami i paranormalnymi wydarzeniami były ograniczone pasożytami z czwórki.

Raczej trzy i pół bomby :sir: szanowny panie. Remake wyjdzie już tylko na nextgeny. Bez oglądania się na PS4 i Xboxy One. 

Odnośnik do komentarza

O Village mówiono to samo na początku i Capcom również potwierdzało pełen current-gen, a jednak zrobili wersję na stare konsole. Ciężko im będzie odpuścić tak dużą bazę potencjalnej klienteli, do tego RE Engine ładnie skaluje się w dół. Podejrzewam, że za jakiś czas usłyszymy o tym, że gra trafia na więcej platform niż pierwotnie zapowiedziano.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Bzduras napisał:

Ciężko im będzie odpuścić tak dużą bazę potencjalnej klienteli, do tego RE Engine ładnie skaluje się w dół. Podejrzewam, że za jakiś czas usłyszymy o tym, że gra trafia na więcej platform niż pierwotnie zapowiedziano.

 

Co prawda to prawda (szczególnie jeśli chodzi o elastyczność silnika), ale mam nadzieję, że w końcu zaczną odcinać tę pępowinę bez oglądania się na tych, którzy zostali w poprzedniej generacji.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, darkos napisał:

RE4 Remake to będzie olbrzymie wydarzenie. Nie boje się o jakość i zawartość. Jestem przekonany o idealne 1:1 względem oryginału.

 

1:1 na pewno nie będzie, spece z Capcomu już od jakiegoś czasu przebąkują o zmianach "przy jednoczesnym zachowaniu feelingu oryginału". I pewnie tak się stanie, w RE2 remake też był ogrom zmian, ale klimat pozostał w zasadzie po staremu. Całe szczęście projekt został odebrany gamoniom z M Two, bo ci zapewne zmieniliby wszystko i to na gorsze, Division 1 ma jednak większe wyczucie, o doświadczeniu nie wspominając. Osobiście cieszyłbym się jakby całkowicie wywalili fragmenty eskortowe z Ashley, ba skoro planują zmiany to niech przy okazji zmodyfikują fabułę tak, żeby smarkula szybko zginęła :Coolface: w jej miejsce poproszę więcej Luisa i Ady. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...