Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Andżej napisał:

full imersive, tylko pierwszych kilka sesji przyprawialo o lekkie zawroty, teraz moge leciec az sie baterie nie rozladuja. bardziej mnie irytuje, ze mam potem taki leb i pysk poodciskany.

No dokadnie to samo, jak gram w cokolwiek na oculusie to wtedy kiedy wiem ze szybko nie bede musiał wychodzic z mieszkania bo z poodciskanym łbem troche przypał. RE4 VR to dla mnie najlepsza wersja tej gry. Brakuje mi tylko dodatków. Pykam sobie powoli bo jeszcze superhot w międzyczasie jest grany. Re4 polecam kązdemu bez czekania na promocje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
4 minutes ago, Patricko said:

Z tym RE5 i RE6 to rzecz jasna żartowałem. Dużo bardziej bym wolał, żeby zrobili Code Veronice albo Zero jako pełny remake. Code Veronica to dla mnie najlepszy resident obok dwójeczki.

Z Zero się zgadzam. Miejscówki bardzo spoko ale system inwentarza i brak skrzyni mnie w tej grze męczy i rzadko do tej odsłony wracam. Przydałoby się odświeżenie.

No i mam nadzieję, że nie zapowiedzą wersji na PS4 i XBONE. W momencie premiery gry te sprzęty będą miały 10 lat, niech w końcu umrą w spokoju i dają szanse zabłysnąć obecnej generacji.

Odnośnik do komentarza

Też jestem ciekaw. Chciałbym żeby te 15h było.

Tak jak teraz sobie myślę to w sumie chciałbym żeby coś pokombinowali, pozmieniali. Większa frajda będzie chyba. 

No ale następny rok dla fanów survivalu to zapowiada się przecudownie. Brakuje jeszcze tylko zapowiedzi The Evil Within 3 :)

Odnośnik do komentarza

Nie było na końcu znaczka PS4 więc niech ominie past-geny. I nie, nie wygląda to na remake 1:1.

Spoiler

This time, the game is being developed to achieve state-of-the-art quality for a survival horror suitable for 2023, while preserving the essence of the original game. We aim to make the game feel familiar to fans of the series, while also providing a fresh feeling to it. This is being done by reimagining the storyline of the game while keeping the essence of its direction, modernizing the graphics and updating the controls to a modern standard.

Klimat miejscówek jest mroczny i dialogi też mają bardziej poważny ton. Pewnie przez to że można będzie strzelać i chodzić jednocześnie wieśniacy będą bardziej agresywni. Jedyne co mi się nie podobało z tych urywków to strasznie ciemne cienie, są nienaturalnie czarne, mam nadzieję że to tylko na potrzeby trailera. A RE5 i 6 też z czasem wyjdzie, po prostu je przebudują bardziej niż RE3.

Odnośnik do komentarza

Wrażenie z tego trailera miałem takie, że Capcom zdaje się stawiać na bardziej horrorową atmosferę niż w oryginale. Ciekaw jestem co wysmażą nam twórcy.

 

Zaś nawet jeśli gra będzie mniej udana niż pierwowzór to ten ostatni powtórzyłem w 2020 i gameplay jest wciąż bezbłędny. Za dziesięć lat będzie to samo. :lapka:

 

Topka życia ten czwarty Resident. :wub:

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...