Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Josh napisał:

 

Well, taki był pierwotny zamysł nim Capcom wymusiło na Mikamim zmianę koncepcji. Ja jestem za, chociaż wiąże się to ze sporym ryzykiem, bo to już nie będzie ewolucja jak RE2 remake tylko całkowite przemodelowanie gameplayu, klimatu i zapewne fabuły. Jakiś czas temu wyciekł concept art Weskera, ciekawe czy gostek zaszczyci nas swoją obecnością w grze.

A dla mnie spoko jakby kompletnie wszsytko pozmieniali. Jak nic nie zmienią oprócz oprawy będzie że lenie yebane, jak pozmieniają to powiedzą że chuyowe zmiany jak śmieli ruszać legende!!1 re4 wyszedł na każdy sprzęt jaki istnieje a że ta gra się nie starzeje to każdy może sobie zagrać w oryginał,  ja mam nadzieje że ostro pozmieniają i będzie więcej horrorku. No i jak zmienią teksty wieśniaków albo poprawią tą legendarną jakość audio to nie kupuje tego :)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bigby napisał:

 

Już przy okazji którejś części to słyszę. Wychodzi na to, że najlepsze residenty to nie-residenty. :D 

Jak dla kogo. Ja uwielbiam RE4 ale jako resident to akurat nie jest nawet top 5 moich ulubionych czesci. Ja uwielbiam te klasyczne + 7. Nawet Revelations mi siadły czego nie mogę powiedzieć o 5 i 6. Po prostu chciałbym, żeby nie zmieniali za dużo w remaku 4. Jestem też świadom, że czasy tych 0-3 (+VC) bezpowrotnie odeszły i nowych czesci nie będących remakami nigdy nie zobaczę.

Odnośnik do komentarza

 

6 minut temu, Czezare napisał:

Jest taka żelazna zasada, że leżącego na ścieżce gówna kijem się nie tyka, bo wówczas śmierdzi bardziej. Niech pamięć o tych nieudanych szpilach zdycha w odosobnieniu...

RE6 musieliby zmienić całe od podstaw żeby wyszło z tego coś sensownego. To już lepiej niech zrimejkują ponownie RE1, Zero, CV albo nawet oba Outbreaki.

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza

RE6? Najlepszy movement w serii i przyjemny blockbuster do odmóżdżenia się.

1 minutę temu, Josh napisał:

To już lepiej niech zrimejkują ponownie RE1, Zero, CV albo nawet oba Outbreaki.

A najlepiej to niech robią już nowe części, a starocie zostawią w spokoju.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Bzduras napisał:

RE6? Najlepszy movement w serii i przyjemny blockbuster do odmóżdżenia się.

A najlepiej to niech robią już nowe części, a starocie zostawią w spokoju.

Biorąc pod uwagę że re8 to najgorszy resident obok 6-ki, to ja się modlę by zamknęli się w remake'ach. Nie mam najmniejszej ochoty na 9-kę, bo seria przypomina szybkich i wściekłych, coraz głupiej, coraz więcej, coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bigby napisał:

 

Akurat jest promocja na Residenty więc zapytam, bo nie grałem w 6. Odcinając się od tego, czy jest to prawilny Resident, warto zagrać? Dobry tytuł?

Grałem 2 lata temu. Czym lepiej poznasz system i movement tym lepsza jest to gra. Może dziwne porównanie ale to trochę jak Vanquish, możesz grać jak w cover shooter i będzie słabo a możesz też bawić się systemem walki i odstawiać eleganckie akcje i będzie dobrze. Horroru to tu praktycznie nie ma, ale ciekawa gra akcji jak najbardziej. Takie 7/10, no chyba że grasz w co-opie z kimś ogarniętym to wtedy 8/10.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, LiŚciu napisał:

Ja mam nadzieje że ta reimaginacja o której się mówi zmieni gre na bardziej zamknietą w lokacjach. Jak RE2 czy RE3 gdzie mamy większy backtracking, więcej zagadek i bez wyskakujących fal przeciwników. 

 

Wtedy jest szansa że czwórka będzie Residentem takim jak być powinna. 

A ja właśnie mam nadzieję, że będzie bliżej oryginału.

Odnośnik do komentarza

Jest w tym trochę racji. Generalnie Szóstka to tragiczny Resident, ale akcyjniak taki w miarę do pogrania, zwłaszcza w coopie. Poruszanie się postacią i strzelanie chyba do dzisiaj nie zostało tak dobrze zrobione w żadnym TPSie: szybkie odskoki, rzucenie się na plecy i ciągły ostrzał z tej pozycji z możliwością turlania na boki, quick shoty, kontry (!) i nawet melee uznałbym za ok, gdyby nie to, że kompletnie nie pasują do tej serii.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Josh napisał:

kompletnie nie pasują do tej serii.

Podejrzewam, że gdyby przykleili tam tytuł "Zombie Shooter: Fast Genocide" albo cokolwiek innego niż RE to ta gra nie zebrałaby aż takiego hejtu, jaki zebrała. No ale marketing, znana mareczka sprzeda się lepiej, i tym właśnie sami sobie zrobili kuku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...