Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, mugen napisał:

No właśnie, niby nowa gra>remake starej gry, ale dla mnie na przykład remake 4 to jedyna szansa na Residenta w którego chciałbym zagrać, bo ani ta fpsowa odnoga mi się nie podoba, ani REmake2. A potem przychodzi taki Liściu z petycjami, żeby mi zjebać grę życia :/


No jak widać niespecjalnie lubisz Residenty a za to jesteś ok ze strzelankami.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Bzduras napisał:

Podejrzewam, że gdyby przykleili tam tytuł "Zombie Shooter: Fast Genocide" albo cokolwiek innego niż RE to ta gra nie zebrałaby aż takiego hejtu, jaki zebrała. No ale marketing, znana mareczka sprzeda się lepiej, i tym właśnie sami sobie zrobili kuku.

 

Też tak sądzę. Zresztą podobne zdanie mam na temat takiego DMC2: zmienić tytuł oraz imię głównego bohatera i odbiór tego szczelankowego hack'n'slasha byłby dużo lepszy, bo w gruncie rzeczy to nie była wcale taka zła gra. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Josh napisał:

 

Też tak sądzę. Zresztą podobne zdanie mam na temat takiego DMC2: zmienić tytuł oraz imię głównego bohatera i odbiór tego szczelankowego hack'n'slasha byłby dużo lepszy, bo w gruncie rzeczy to nie była wcale taka zła gra. 

Gdyby RE6 sprzedawali pod inną nazwą to Capcom miał by duże kłopoty bo produkcja RE6 była bardzo droga i nawet te ~5 mln sprzedanych egzemplarzy nie zadowoliło Capcomu więc przy całkowicie nowej marce i niższej sprzedaży byli by mocno w plecy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli Capcom będzie dalej głodny horroru to zawsze jest zajebisty pomysł na wykorzystanie prototypu RE4. O ile wiem, do tej pory seria nie poruszała tematyki paranormalnej, więc znów będzie coś nowego. POWINNI MI ZA TO PŁACIĆ.

Odnośnik do komentarza

 

 

do konserwatystow - to w sumie tych prawdziwych residentow sposrod tych ponad 10 roznych odslon to ile bylo ? bo w te pierwsze gowna ze statyczna kamera to sie nigdy grac nie dalo. nawet ten rimejk z gacka tez jest dla ludzi lekko mowiac specyficznych, ledwo zmeczylem, raz skonczylem, nigdy wiecej nie rusze.  pozostale ok, jedne lepsze, inne gorsze. re4 wybitny, re5 jeden z lepszych coopow. revelations 2 tez fajny. re6 fajny arcade pod coop. RE7 jak dla mnie za mocny, re8 fajny sredniaczek.

 

niektore boomery to pie.rdola czasami tak, jakby sami zupe przez durszlak jedli bo to klimat i prawdziwe jedzenie zupy.

 

 

jesli chodzi o remake 4 to ja bym chcial zeby byly jakies elementy surwiwalu. typu leczenie okreslonych ran w okreslony sposob, load management nie tylko ograniczajacy sie do wolnych miejsc ale takze wplywajacy na ciezar jaki dzwigamy, szybciej sie meczac itd. elementy skradankowe tez moga byc, takie delikatne jak w revelations 2.

 

najwazniejszy i tak bedzie merchant oczywiscie, jak nie bedzie HEHE-HEHE FENK JU, KOM BAK ENY TOJM to rimejk bedzie nieudany.

 

 

swoja droga to najlepszy resident to pewnie re4 vr.'

 

 

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Andżej napisał:

do konserwatystow - to w sumie tych prawdziwych residentow sposrod tych ponad 10 roznych odslon to ile bylo ? bo w te pierwsze gowna ze statyczna kamera to sie nigdy grac nie dalo. nawet ten rimejk z gacka tez jest dla ludzi lekko mowiac specyficznych, ledwo zmeczylem, raz skonczylem, nigdy wiecej nie rusze.  pozostale ok, jedne lepsze, inne gorsze. re4 wybitny, re5 jeden z lepszych coopow. revelations 2 tez fajny. re6 fajny arcade pod coop. RE7 jak dla mnie za mocny, re8 fajny sredniaczek.

 

niektore boomery to pie.rdola czasami tak, jakby sami zupe przez durszlak jedli bo to klimat i prawdziwe jedzenie zupy.


Te ze statyczna kamera zdefiniowały ta grę jako przygodowke w klimacie horroru z zagadkami logicznymi i to jest Resident Evil. Później się odyebalo ze strzelanka od RE4 - 6. I te strzelanki są super ale to nie RE. Siódemkę wróciła do korzeni (poza kamera) a ósemka odyebala to samo co RE4.

 

I to niezle pierdololo i booomerach i klimacie niezle z dupy wyjęte. Jakby w doom zaczęli latać samolotem i strzelać do potworów to tez pewnie by było fajnie ale to dalej byłby doom? Fajnie ze Ci się strzelanki podobają - możesz spać w hełmie.

Odnośnik do komentarza

 

6 minutes ago, LiŚciu said:


Te ze statyczna kamera zdefiniowały ta grę jako przygodowke w klimacie horroru z zagadkami logicznymi i to jest Resident Evil. Później się odyebalo ze strzelanka od RE4 - 6. I te strzelanki są super ale to nie RE. Siódemkę wróciła do korzeni (poza kamera) a ósemka odyebala to samo co RE4.

 

I to niezle pierdololo i booomerach i klimacie niezle z dupy wyjęte. Jakby w doom zaczęli latać samolotem i strzelać do potworów to tez pewnie by było fajnie ale to dalej byłby doom? Fajnie ze Ci się strzelanki podobają - możesz spać w hełmie.

Doom też się dość zmienił przez lata. Klasyczna strzelanka ze zbieraniem kluczy -> przeistoczenie się w grę wolniejszą, mroczniejszą, nastawioną na czytanie PDA i fabułę w postaci Doom 3 -> powrót do korzeni w postaci Doom (2016) jednak bardziej dynamiczny i korzystający z nowego systemu zdobywania żyćka i amunicji oraz naturalna ewolucja Doom Eternal czyli jeszcze szybsza rozgrywka z nastawieniem na elementy platformowe.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Andżej napisał:

bo w te pierwsze gowna ze statyczna kamera to sie nigdy grac nie dalo

Że co? Za gówniaka ograne RE1/2/3 i jedyna część w którą nie mogłem grać przez jakiś czas to RE3 bo Nemesis mi wyskoczył na ryj w posterunku i miałem traumę. RE1 Remake ograne ponownie rok temu i grało się zacnie, namówiłem też 2ch kumpli do kupienia i ogrania mimo że nigdy nie ograli oryginałów i też ukończyli bez problemu.

A na ten moment najlepszym połączeniem starego RE z nowoczesną rozgrywką jest RE2 Remake i niech to będzie baza pod RE4 R.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak jakby tylko Resident miał w tamtych czasach taką kamerę i to on ją wymyślił. Kultowe Silent Hill, Alone In The Dark, Devil May Cry, Eternal Darkness, Project Zero setka innych przygodowo-horrorowych (i nie tylko) gierek, które i po dziś dzień wychodzą (Tormented Souls) co ten Andżejek tam głupoty z liter tworzy na tej klawiaturze.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, Dr.Czekolada said:

Tak jakby tylko Resident miał w tamtych czasach taką kamerę i to on ją wymyślił. Kultowe Silent Hill, Alone In The Dark, Devil May Cry, Eternal Darkness, Project Zero setka innych przygodowo-horrorowych (i nie tylko) gierek, które i po dziś dzień wychodzą (Tormented Souls) co ten Andżejek tam głupoty z liter tworzy na tej klawiaturze.

Silent Hill nie miał takiej kamery. Był w pełnym 3D, niektóre lokacje owszem posiadały statyczne ujęcie, ale w każdy mmomencie mogłeś sobie ustawić ją za plecy albo rozglądać się swobodnie (L2). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...