Skocz do zawartości

Mafia: Trilogy


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Grałem na XSX i udało mi się ją przejść bez większych problemów. Kilka stron wcześniej wrzuciłem zdjęcia z artefaktów graficznych, przy których gra bardzo zwalniała i zamazywał się obraz. Mimo tego udało mi się ukończyć grę. Myślę, że była już po patchu, bo nie miałem takich cyrków jak pokazywano zaraz po premierze.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Właśnie przeszedłem jedynkę i jestem pod ogromnym wrażeniem. W oryginał jakoś nie dane było mi zagrać, więc do gry podchodziłem na trzeźwo bez sentymentów. 

Cóż tu dużo gadać - fabuła, postaci, misje... wszystko po prostu genialne, do tego utopione we wspaniałym klimacie. 

Jedyne do czego można się doczepić, to nieco drewniane sterowanie, ale idzie się do tego przyzwyczaić i później nie przeszkadza. 

 

Kto jeszcze nie zagrał, to niech czym prędzej nadrabia zaległości, bo dziś ze świecą szukać tak ociekających klimatem gier. 

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.03.2021 o 18:36, Elitesse napisał:

Grałem na XSX i udało mi się ją przejść bez większych problemów. Kilka stron wcześniej wrzuciłem zdjęcia z artefaktów graficznych, przy których gra bardzo zwalniała i zamazywał się obraz. Mimo tego udało mi się ukończyć grę. Myślę, że była już po patchu, bo nie miałem takich cyrków jak pokazywano zaraz po premierze.

 

@elvis004 tak to wygląda ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Przy drugim przejściu gry przez miasto starałem się jeździć wolno zgodnie z przepisami itp. Noc, deszcz i powolne toczenie się, to coś niesamowitego. Polecam jeszcze wyłączyć radio i wsłuchać się w dźwięki miasta i samochodu. No banderas jak nie wiem co:banderas:

 

Jak ja bym chciał taką grę sklejoną typowo pod obecną generację :obama:

Odnośnik do komentarza

Ja za drugim razem jeżdżąc po mieście korzystałem z kamery z maski - lepiej słychać dźwięk samochodu i miasta ;) Pod tym względem jest to bardzo dobrze zrobione. Na wyższym poziomie trudności samochody zachowują się bardzo realistycznie, co można też włączyć chyba na normalu. Na czas wyścigu jednak to wyłączyłem i zmniejszyłem poziom trudności, bo nie jestem masochista ;) Mam nadzieje, że studio wykorzysta zdobyte doświadczenie i zaserwuje nam coś konkretnego na nextgeny w mafijnych klimatach.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Zacząłem wczoraj jedynkę. Na wstępie napisze że jestem wielkim fanem og wersji. No i kurva co to jest. Zero klimatu pierwowzoru, brakuje tamtych nut, tragiczny model jazdy, masa bugow... Odpadłem na razie po 3 misji i nie chce się wracać.

Muszę zrobić ze dwa dni przerwy i wrócić bez tej nostalgii do pierwszej wersji.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

No z muzyką trochę lipa, bo chyba tylko jeden utwór pozostał, ten główny. Bugów też sporo, polecam spojrzeć na koło i skręcać na postoju, przez chwile zostaje smuga po oponie xd Klimat jakiś tam nawet jest, muzyka oryginalna w radio, ale mi najbardziej nie odpowiadało to wymarłe miasto. Zjeżdża się gdzieś poza ulicy, nad rzekę, czy plac, albo na wioskę i tam nikogo nie ma.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Eeee tam, da radę pograć. Jasne, że dropi klatki, ale nie jest to jakieś specjalnie uciążliwe.
Ten ich silnik nie jest jakiś zbytnio wydajny, bo graficznie jest tak sobie, a i tak przycina.
Jednak ja niedawno przeszedłem i wybudzony w środku snu prędzej wymieniłbym kilka innych dolegliwości niż optymalizację i grafikę :reggie:

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Bartg napisał:

To chyba jeden z tych przykładów, że powinno się pewne gry zostawić w spokoju i niech legenda o nich żyje w pamięci starszych graczy, a młodszym nie trzeba jej odświeżać z wieloma wątpliwymi rozwiązaniami i niedociągnięciami.

 

Gdyby tak się stało to nigdy bym tej odsłony nie poznał, a tak przynajmniej znam historię Tommy'ego Angelo.

Ja oceniam na mocne 7/10.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.