Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

Pytaniem kluczowym jest ilość fur.....
Lepiej mniej a konkretne modele, a nie 1000 aut z czego 400 to ten sam model Mazdy MX5 albo 200 odmian Nissana Skyline. Gdyby tak wrzucili używane samochody ze starych GT to już będzie pokaźna liczba (bez lipnych powtórek rzecz jasna). Do tego całkiem nowe modele (np Civic TypeR albo Giulia) i jestem happy.

Nie wspomniałem tego wcześniej, ale liczę mocno, że będzie przerabianie zwykłych fur na wyścigowe, tak jak kiedyś to miało miejsce w GT2. Moment kiedy z gruchota robisz maszynę do wygrywania jest wspaniały.

Oby też hajs się ciężko zarabiało, a nie tak jak to miało miejsce w ostatnich częściach, że po kilku godzinach miałeś już takie fury, że 3/4 można było nimi ograć. Chciałbym się napocić nim kupię sobie pierwszą konkretną nową maszynę. Chociaż już pewnie zbyt dużo wymagam, a dzisiejsze nastawienie na każuali raczej eliminuje ten sposób grania.
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

faktycznie poprzednie czesci, zwlaszcza te z psxa dawaly wrazenie, ze kupujesz gruchota za cala kase i walczysz co wyscig, zeby za ciezko zarabiana kase dodac pare koni tutaj, pare tam. ale po latach kozaki w gt2 po godzinie juz escudo kupuja, jesli sie wie, w jakie wyscigi uderzyc i gdzie wygrindowac, a wtedy to juz jest wlasciwie koniec gry :P

 

ale fakt, wspaniale czasy byly przy gt2, zawsze bralem uzywana rx7 i zbieralem na lancera evo lub skylina grindujac jeden czy dwa wyscigi po 10 razy, potem sie tam ladowalo gigantyczne turbo i robilo race with the wind i sprzedawalo wygrane bryki, zeby sie dorobic (tam chyba jedna z fur do sprzedania byl hks skyline r33 drag za 250 kr) ;) oczywiscie licencje zaliczyc jako pierwsze

 

ja jesli chodzi o gt7 to licze wlasnie na uzywane fury i zayebista kariere od zera bez grosza przy du pie, ale takze licze na porzadny rozbudowany tuning ze swapami silnikow itd. fm juz dawno zostawila gt daleko w tyle na tej plaszczyscie, a zwlaszcza podoba mi sie tam patent z usuwaniem przeplywomierzy w wyscigowkach, zeby generowaly wieksza moc.

 

druga sprawa ze mogliby odejsc od filozofii "najlepszej" fury, na ktora ta gra o ile pamietam zawsze cierpiala. zwlaszcza wlasnie w gt2 z dopakowanym ponad normy escudo, ktore w realnym swiecie bylo autem do hillclimbu na piasku i nie nadawalo sie na trasy asfaltowe. w gt3 mielismy za to f94, w gt4 polyphony f1 i 88 c-v. o ile bolidy f1 sa z natury szybkie, to 88 c-v to byl pojazd, ktory w group c wlasciwie nigdy nic nie wygral, a w po tuningu robil wszystkie fury bez bekniecia.

 

PS. ten MotoGamesTV to ktos z forum ? :D

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Magik napisał:

 

Mówcie co chcecie ale tutaj momentami musiałem spojrzeć na podpisy aby upewnić się na co patrzę xD

Po nowej generacji spodziewałem się znacznie więcej....

 

Bo youtube zawsze spłyca wszystko, dodatkowo nie wierze ze GT7 wyjdzie przed 2022 więc gra jest pewnie jeszcze Alpha, z drugiej strony myślę że prezentacja Forzy 8 w Lipcu może zawiesić poprzeczkę nie do przebicia w wyscigówkach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Godzinę temu, Fanek napisał:

Yamauchi mówi, że wam czapki spadną

 

 

 

Nic takiego nie powiedział.

 

 

Jestem jednak w stanie uwierzyć, że GT7 w kwestii oprawy nie zawiedzie. Niedawno miałem okazję po raz pierwszy zobaczyć jak się prezentuje GT Sport na bazowym ps4 odpalone na telewizorze ze znakomitym HDRem. Byłem pod olbrzymim wrażeniem tego, co udało się osiągnąć PD na siedmioletnim sprzęcie z tandetnym CPU i GPU na poziomie 1,84 TF. Przy wyłączonym całkowicie HUDzie poziom immersji stał na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...