Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Ci co chcieli, ograli na PS5,

 

No nie do końca, brak marketingu zabija takie gierki a kampanii ta gra nie miała żadnej. Jak i pozostałe gry od Sony. Plusem dla nich ,że żywotność jeśli chodzi o sprzedaż gierek na PC jest kilkuletnia więc swoje zarobią ale chyba nie o to im chodzi żeby tak dzióbać tą sprzedaż :)  

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

45 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Ci co chcieli, ograli na PS5, Ci co grają teraz to głównie zapaleni fani Alojki i zagorzali pecetowcy, czyli w sumie niewielu. Dodatkowo jak zwykle Horizon wychodzi dokładnie w tym samym oknie, co inna duża gra AAA i jak zwykle jest to bez sensu xD. 

ja kupię jak będzie za 5 zł, nawet w jedynkę nie grałem jeszcze

 

image.png

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja przez pierwsze 50h prawie w ogóle nie korzystałem z ognisk(szybka podróż). Taki challenge se wymyśliłem.  Później jednak mapa robi się za duża, a przeciwników jest za dużo żeby dostać się z punktu a do b, przez co zanim dojdziesz do punktu b w połowie drogi stracisz całe zasoby(amunicja itp).  Dzięki temu challenge nazbierałem mnóstwo dziczyzny, jagód i kwiatków.  

Edytowane przez Pauli87
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
6 godzin temu, specjalniedlaps4pro napisał:

Mam 17lvl a nie potrafię sobię poradzić w walce w pobocznej misji na 10lvl i nwm czy po prostu jestem słaby czy nie założyłem odpowiednich assetow ew. Nie wykorzystuję jakiejś mocy... Może ktoś mi podpowie na co zwrócić uwagę bo lamie okrutnie aż nie chce mi się wierzyć :)

Przede wszystkim nie rzucaj się na kilku przeciwników na raz. W początkowych etapach, a 17 poziom to wciąż może być początkowy etap gry, Aloy nie ma jeszcze kilku istotnych usprawnień i dobrych broni. Zwracaj uwagę na słabe i moce strony maszyn. Zawsze skanuj maszyny przed rozpoczęciem walki. Jeśli słabym punktem przeciwnika jest ogień używaj strzał z ogniem, jeśli lód to logicznie tych z lodem itd. Staraj się korzystać z całego arsenału jakim dysponujesz - nie ograniczaj się do jednej broni. I przede wszystkim nigdy nie na żywioł, bo to się z reguły źle kończy, nawet jak masz przewagę w poziomie doświadczenia. 

Odnośnik do komentarza

Akurat te drzewka umiejętności to najmniejszy problem, sam olewam dużą część, bo są po prostu dla mnie niepotrzebne. Grunt to:

 

a) odpuścić melee, bo poza ludźmi, i to słabymi, jest w zasadzie bezużyteczny

b) skanować maszyny i skupiać się na efektach, na którą są podatne. Nawalać łukiem w konkretny element, aż odpadnie, zamiast walenia gdzie popadnie

 

Takie tam rady w sumie też od casuala, bo jestem na 20 lvl i lecę praktycznie tylko fabułę xD. Nie jest w stanie ta gra mnie wkręcić na tyle, żeby robić poboczne, strasznie bym sobie ją obrzydził.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...