Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Patricko napisał:

Zazdroszczę Wam przygody i wjeżdżania na świeżo. Coś wspaniałego, nie będziecie żałować złotówek. GOTY emoji16.png 77 godzin platyna u mnie, ale sporo czasu lampiłem się na otoczenie i jego zayebistość.
 

He? Skąd masz grę?

40 minut temu, zagul napisał:

Złamałem się, długi weekend, dawno nic nie było grane. Padło na MM, teraz drżenie czy wyślą dzisiaj, żeby jutro doszło..

Można też wejść do sklepu i wziąć z półki, bez martwienia się :lapka:

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Figuś napisał:

zmienił ci się status zamówienia? ja mam cały czas jako "nowe zamówienie"


30min temu wyslali maila ze pakuja. Wczoraj chyba tez bylo jeszcze jako nowe

 

edit: ogolnie mam jeszcze jeden kodzik na -25zl do mediaexpert takze jakby ktos chcial kratosa to kto pierwszy ten lepszy pisac :kratoswoke:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, schabek napisał:


30min temu wyslali maila ze pakuja. Wczoraj chyba tez bylo jeszcze jako nowe

 

edit: ogolnie mam jeszcze jeden kodzik na -25zl do mediaexpert takze jakby ktos chcial kratosa to kto pierwszy ten lepszy pisac :kratoswoke:

Podeślij, podjadę sobie do ME jednak po pracy żony, wytrzymam te kilka godzin, a z MM zwrócę. 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Pupcio napisał:

Skoro potrafili to zrobić w poprzednich częściach to i tutaj mogą. Ale w sumie po co mają to robić skoro przeciętny dzisiejszy graczyk (patrz wyżej) ma w chuyu logiczne budowanie świata w danej grze :)

Batman w ciągu roku między city a arkham knight zapomniał jak się robi niektóre kombosy czy rzuca porządnie tym bumerangiem i nikt tego nie przeżywał. Bawiłem się świetnie wydając kolejne punkciki w drzewku umiejętności.

Odnośnik do komentarza

Sam Kratos przecież zapomniał w czwartej jak się skacze i od tamtej pory musiał prosić syna o zrzucenie łańcucha gdy chciał się wspiąć na 3 metrową półkę i też nie było to w żaden sposób wytłumaczone. IMO to są detale i typowe gamizmy, nie wszystko w grach musi się spinać logicznie i fabularnie, jeśli rozgrywka to wynagradza.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No ja nie mówie że to jakiś mus i jak tego nie będzie to gra do śmieci xD ale skoro w tej serii już niejednokrotnie Kratos tracił umiejętności i było to fabularnie wytłumaczone to i tutaj nie spadłaby im korona z głowy gdyby wymyślili jakiś powód ale jak go nie będzie to też nic się nie stanie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, PanKamil napisał:

Batman w ciągu roku między city a arkham knight zapomniał jak się robi niektóre kombosy czy rzuca porządnie tym bumerangiem i nikt tego nie przeżywał. Bawiłem się świetnie wydając kolejne punkciki w drzewku umiejętności.


Ale co ma Batman do Kratosa ?
Masz jak wół napisane, że w poprzednich częściach GoWa ładnie wyjaśnili dlaczego Łysy stracił moce więc gracze mogą oczekiwać tego i tym razem. Bo ogólnoe powinno się oczekiwać spójności i logiki w fabule gier. 

Możesz mieć to gdzieś ale nie mierz innych swoją miarą. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, giger_andrus napisał:


Ale co ma Batman do Kratosa ?
Masz jak wół napisane, że w poprzednich częściach GoWa ładnie wyjaśnili dlaczego Łysy stracił moce więc gracze mogą oczekiwać tego i tym razem. Bo ogólnoe powinno się oczekiwać spójności i logiki w fabule gier. 

Możesz mieć to gdzieś ale nie mierz innych swoją miarą. 

 

Nie mówiąc o tym, że Batman po City przechodził załamanie nerwowe i co nieco się pozmieniało w jego działaniu, więc przykład był nieco z doopy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...