Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

W media expert w moich okolicach pokazuje że mogę zamówić i odebrać za godzinę. Pamiętam zrobiłem taki myk z horizonem zero dawn. I koleś mi dawał już pudełeczko, ale nie chciało mu nabić na kasie towaru i nie wiedział o co chodzi. Dopiero jakiś jego kolega przyszedł i go ogarnął ze jutro premiera i nie wydadzą. Wyszedłem z kwitkiem :p

Odnośnik do komentarza

No już nie przesadzaj, przecież nie musisz tego oglądać. Oglądaj ludzie którzy może w ogóle nie mają konsoli i nie mają zamiaru kupować.

 

@Square nie wiedziałem, że kupujac w turcji mogę na legalu przed północą odpalic na swoim. 

 

Chyba częściej będę robił tam zakupy!

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Figuś napisał:

Brałeś pod uwagę że jest coś takiego jak strefy czasowe i Australia, Nowa Zelandia czy Kiribati miały już swoją premierę gry?

 

No ale co to zmienia, skoro każdy może wejść i obejrzeć? Masa ludzi w ten sposób obejrzy sobie grę za free i jej nie kupi, sam ten fakt powinien dawać już do myślenia. GoW to jeszcze pół biedy bo on się obroni dobrym gameplayem, ale są gry które stoją fabułą i tylko tracą na takim podejściu.

 

Ale widocznie w excelu im wychodzi, że są jakoś na plusie. Niemniej moim zdaniem gry z dużym naciskiem na fabułę powinny mieć embargo na streamy przez okres X po premierze i tyle.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, smoo napisał:

 

No ale co to zmienia, skoro każdy może wejść i obejrzeć? Masa ludzi w ten sposób obejrzy sobie grę za free i jej nie kupi, sam ten fakt powinien dawać już do myślenia. GoW to jeszcze pół biedy bo on się obroni dobrym gameplayem, ale są gry które stoją fabułą i tylko tracą na takim podejściu.

 

Ale widocznie w excelu im wychodzi, że są jakoś na plusie. Niemniej moim zdaniem gry z dużym naciskiem na fabułę powinny mieć embargo na streamy przez okres X po premierze i tyle.

 

No jeśli takie osoby wolą grę obejrzeć, to prawdopodobnie albo nie mają odpowiedniej konsoli albo zwyczajnie wolą obejrzeć let's play i nie planowały zakupu gry.

 

A żadnego embarga na streamy nikt Ci nie zrobi. Nie w czasach gdy wszelkiej maści content creatorzy służą za machinę marketingową.

 

Właściwie nie rozumiem oburzenia. Możesz spokojnie olać takie streamy i dalej cieszyć się swoją kopią od jutra. A jeśli chodzi o obawę przed spoilerami, to większe prawdopodobieństwo, że trafisz na nie w tym temacie albo poprzez miniaturkę na Youtube.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, smoo napisał:

 

No ale co to zmienia, skoro każdy może wejść i obejrzeć? Masa ludzi w ten sposób obejrzy sobie grę za free i jej nie kupi,

Polscy yutuberzy też wrzucili już materiały z walkthrough, wbrew pozorom wydawcy chętnie na to pozwalają. 99% ludzi odpali pierwszy odcinek i oceni czy warto kupić, takie inne demo tak jakby gry.

Odnośnik do komentarza

Nie wytrzymałem i po pracy zerknąłem tylko na chwilę zobaczyć jak idzie Distortionowi na gmgow (jeden z najlepszych speedrunerów) i jest dość trudno, choć nie wiem na jakim etapie to było, chyba jeszcze początek, minibossowie dają radę. Miałem obawy, że twórcy po tych Walkiriach obniżą trochę poziom trudności, ale chyba nie ma co się bać :kratoswoke:

Odnośnik do komentarza

Nie pamiętam jak było w 2018, ale tutaj największą rolę odgrywa nasz poziom sprzętu i ten główny. Jak boss ma czerwony pasek i trupią czaszkę to wiadomo, że nie ma co startować. Pomarańczowego można męczyć, ale zajmie to naprawdę dużo czasu + my padamy na kilka hitów, bez względu na poziom naszego zdrowia. Żółty i zielony pasek to już taki normalny poziom, czuć że robimy mu ała, ale jak stracimy czujność to dostaniemy bęcki. Niby oczywiste rzeczy, ale męczyłem najtrudniejszego bossa w grze, aż nie zorientowałem się ze mam za niski poziom, potem poszedł w przeciągu 10 minut. Parowanie w tej grze to kosmos, im szybciej będziecie dobrze parować bossów, to będziecie ich jechać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...