Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, balon napisał:

Nie masz TV z hdmi 2.1 i 120hz, bo może tak ci się odpalał (40ks)?. Ragnarok właśnie bardzo fajnie wygląda w trybie jakoś i 40ks

Mam, ale tu nie odpalałem tego trybu 120hz + jakość. Ogólnie muszę trochę poprzepinać kable, bo mam chwilowo ps5 do soundbara i soundbar do tv, co niestety wyłącza 120hz. Setup ten mam, bo xbox ma mega laga w dzwieku przy atmosie jesli i soundbar i xbox sa wpiete do innych hdmi, a dopiero passtrough eleminuje laga w atmosie, ale tez psuje 120fps, bo passtrough tylko 4k/60hz. Ps5 z tego co czytam nie ma problemu z dzwiekiem jak klocek wiec musze przetestować(chociaz ustawienie atmosa w ps5 opcjach to tez powoduje rozne dziwne rzeczy jak w ff16 dialogi sa zza kanapy a na dolby audio juz git).

Odnośnik do komentarza

Zacząłem dzisiaj Walhallę i bardzo fajny tryb. Brakowało mi latania bez kompana, bo chyba w całym Ragnaroku zawsze ktoś biegał z nami (tak wiem, Mimir jest dalej obecny, to akurat na plus). Bałem się, że forma dodatku będzie dotyczyła też umiejętności, ale na szczęście mamy dostępne wszystkie ruchy z podstawki, a nawet nowy szał doszedł (da radę go odblokować do zwykłej gry?). Co cieszy to masa nawiązań do oryginalnych części, w tym powrót znanych przeciwników (szkoda, że cyklopowi nie można wyrwać oka).

Obok Legend i Wstąpienia najlepszy darmowy dodatek od Sony.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Skończyłem też od razu wczoraj i podtrzymuje, że super dodatek. Rozczarował mnie jedynie wygląd centaura i że nie

Spoiler

wspinamy się na Olimp, bo widząc pierwszy raz łańcuch i górę miałem hajp porównywalny do tego przed premierą trójki. No i szkoda, że z bogów jedynie Helios się pojawia.

 

Odnośnie nowego szału i skórki to widziałem komunikat, że są dostępne w NG+, ale to trzeba zacząć na nowo? Jak wczytałem starego sejwa to nic nie doszło do ekwipunku.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

kilka godzin po tym jak Sony powiedziało że będzie portować gry na PC, po to aby zachęcić graczy pecetowych aby kupili konsole dla sequela, zapowiadają oficjalnie port Ragnaroka, bardzo spójna strategia. Mówią jedno, a robią drugie

 

 

  • Plusik 1
  • beka z typa 8
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał(a):

kilka godzin po tym jak Sony powiedziało że będzie portować gry na PC, po to aby zachęcić graczy pecetowych aby kupili konsole dla sequela, zapowiadają oficjalnie port Ragnaroka, bardzo spójna strategia. Mówią jedno, a robią drugie

 

 

Ja pierdole XD przy premierze portu na pc minie 22 miesiące od premiery na ps5 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ASX napisał(a):

kilka godzin po tym jak Sony powiedziało że będzie portować gry na PC, po to aby zachęcić graczy pecetowych aby kupili konsole dla sequela, zapowiadają oficjalnie port Ragnaroka, bardzo spójna strategia. Mówią jedno, a robią drugie

 

 

Asax znowu w formie xDD. 

 

3 minuty temu, Figuś napisał(a):

Ja pierdole XD przy premierze portu na pc minie 22 miesiące od premiery na ps5 

:)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Figuś napisał(a):

Ja pierdole XD przy premierze portu na pc minie 22 miesiące od premiery na ps5 

No minie i co w związku z tym? Ile  pecetowcow udało im się zachęcić do zakupu konsoli jeśli wiedzą że w przeciągu roku do dwóch wszystko i tak wyjdzie na PC? 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Asax znowu w formie xDD. 


No, prawdę napisał. Śmiesznie się czyta te same zapewnienia od lat (chociaż wiecie, gier Sony na PC miało nie być W OGÓLE), że tylko pierwsza część, bo później ludzie pobiegną po konsolę. No i chyba czekają na nowe IP, bo na razie nie dość, że portują też sequele to zaraz nie będą mieli co portować. :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Figuś napisał(a):

Ja pierdole XD przy premierze portu na pc minie 22 miesiące od premiery na ps5 

 

Przecież wiadomo, że jak skończą się im starsze gry do portowania to te odstępy czasowe będą coraz mniejsze.

 

Najpierw gier Sony w ogóle miało nie być na PC. Później, że tylko stare z poprzedniej generacji. Później, że tylko pierwsza część. Dalej, że nie będzie premier day one. Później, że tylko Gaasy day one. A teraz mamy że niby te odstępy będą po 20-30 miesięcy ;)

Odnośnik do komentarza
19 minutes ago, ASX said:

Patrzac na dotychczasowe sukcesy tej strategii to śmiem sądzić że niewielu

 

A jakieś liczby na poparcie tej tezy? Bo, z tego co wiem, PS5 sprzedaje się całkiem nieźle. Gry na PS5 sprzedają się całkiem nieźle. Więc i ta strategia szeroko rozumiana jest, chyba, całkiem niezła. No lepsza, sądząc po efektach, niż ta od Microsoftu

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Paolo de Vesir napisał(a):


No, prawdę napisał. Śmiesznie się czyta te same zapewnienia od lat (chociaż wiecie, gier Sony na PC miało nie być W OGÓLE), że tylko pierwsza część, bo później ludzie pobiegną po konsolę. No i chyba czekają na nowe IP, bo na razie nie dość, że portują też sequele to zaraz nie będą mieli co portować.

22 msc to było i tak mega długo, trzymali do końca, bo gra długo schodziła na PS5 w wysokiej cenie. 

2 minuty temu, Homelander napisał(a):

 

A jakieś liczby na poparcie tej tezy? Bo, z tego co wiem, PS5 sprzedaje się całkiem nieźle. Gry na PS5 sprzedają się całkiem nieźle. Więc i ta strategia szeroko rozumiana jest, chyba, całkiem niezła. No lepsza, sądząc po efektach, niż ta od Microsoftu

this

Odnośnik do komentarza
Teraz, KrYcHu_89 napisał(a):

22 msc to było i tak mega długo, trzymali do końca, bo gra długo schodziła na PS5 w wysokiej cenie. 


Jedni 22 miesiące, inne po roku, inne day1. I to się będzie zmniejszać. Przeczuwam, że niedługo standardem stanie się rok - wystarczająco aby dać czas aby ograć tytuł konsolorzom, a na PC daje jednocześnie szansę załapać się na falę popularności z konsol.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...