Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, nero2082 napisał:

tak na oko dali 50k na Polskę, jeszcze można zamawiać w MediaExpert 

 

No jeszcze euro powinno odpalic preordery

 

Ale mysle ze dosypia i tak, teraz juz w mm tez nie da sie zamowic, nie wierze ze 2-3 najwieksze sieci wypstrykaly sie z towaru w 3godziny no bez jaj.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

4 minuty temu, Square napisał:

Było coś tam ciekawego? :D


:D

Nic ciekawego - na 7 dni przed premierą przyjdzie wezwanie o resztę kwoty, można to zrobić do 3 dni roboczych przed planowaną datą produktu, możliwy zakup tylko jednej sztuki, jeśli nie zostanie wpłacona reszta, zamówienie jest anulowane, kaucja zwracana. Jeśli zamawiasz coś jeszcze z PS5, nie ma opcji kaucji, tylko od razu pełna opłata.

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

W 2013 gdy była premiera, PS4 wpłacało się 100 zł zaliczki, która była zwrotna w przypadku rezygnacji. Potem taka konsola kupiona 29 Listopada za 1799 trafiała na allegro za minimum 2500 albo OLX. 

Wietrzycie interesik? Wystawić na ebay i sprzedać bogatemu Niemcowi, który odda za nią złoty pociąg 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schabek napisał:

 

No jeszcze euro powinno odpalic preordery

 

Ale mysle ze dosypia i tak, teraz juz w mm tez nie da sie zamowic, nie wierze ze 2-3 najwieksze sieci wypstrykaly sie z towaru w 3godziny no bez jaj.

Moze euro po prostu czeka na oficjalne dane ile beda mieli konsol a nie jak media pi razy drzwi aby skorzystac z bumu. Proste ze bedzie wiecej preorderow, to 40ml kraj. A janusze biznesu bioracy kilka konsol z mysla o zarobku blokujac konsole normaknym graczom mam nadzieje ze jeszcze straca na tym

Odnośnik do komentarza

W NL wszędzie już dostawa od "wczesny 2021" , aż przypomniała mi się szajba jak obchodziłem z gotówką cały Szczecin w okresie świąt . Masa śniegu , człowiek przemarźnięty a w każdym sklepie pustki. Szkoda bo fajnie by uderzyła nostalgia ogrywając Demony w święta , pamiętam Demony na ps3 wraz z Uncharted 2 i AC2 kupiłem właśnie na święta . No ale pewnie xboxów dużo będzie :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...