Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

No ogólnie nie wiem jak reszta ale MM pobierał kaucje na pre order. Jak nie przelejesz min 250 zł to kasują zamówienie wyciągu 6dni. Ponadto resztę kwoty trzeba będzie zapłacić 7dni przed premierą.

 Inni z tego co wiem brali preordery jak zawsze, z możliwością płatności przy odbiorze, więc faktycznie coś może być na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Już gdzie nie gdzie będą ruszać ponownie preordery. Dzisiaj dostałem taką odpowiedź na SC

Cytat

PS5 cieszy się ogromny zainteresowaniem. Szukaj ofert w dużych sklepach z dobrą elektroniką, niewykluczone, że dostępność ulegnie zmianie. :)

 

@balon Media expert całą kwotę pobierał, empik zaliczka i jeszcze gdzieś brali kasę

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Figuś napisał:

Dramatyzujecie, z tym info od znajomych to najczęściej jest tak jak z tym zamykaniem wjazdów do W-wa czołgami w marcu. Konsole będą na paletach i zdążycie jeszcze się rozbić na pralce nie zbierając zakrętu :lapka:

Tekst z zakrętem i rozbiciem na pralce zawsze bawi xD

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Fanek napisał:

@Hendrix a swoją drogą bierzesz konsole na premiere i jeśli tak to którą wybrałeś?


W przyszłym roku RTX3070 albo 3080, w tym zwykłe PS5, jeśli jakimś cudem nagle nie grałbym na PC, to w tym roku PS5 w 2022 XSX. Od dawna powtarzam, że w przyszłej generacji nie warto posiadać tylko jednego sprzętu. Tym bardziej, że konsolidacja rynku przyśpieszy, o czym zresztą też pisałem.

Z innych zakupów, pewnie za 3-4 lata okulary VR.

Odnośnik do komentarza
Gość Xehanort
2 godziny temu, Il Brutto napisał:

U mnie tez sa jakies przecieki o jutrzejszych preorderach otto.de jeden z wiekszych sklepow ma miec miedzy 10-12 drugi rzut. 

Tak poza tym to kilka mniejszych sklepow podobno anulowalo kilkaset preorderow bo nie beda w stanie dostarczyc.

Game.uk wyslal mi maila ze jutro o poranku maja być limitowane sztuki znowu

Odnośnik do komentarza
10 hours ago, u55r said:

Wydaje mi się że sklepy zebrały zamówienia poprzez opłacone Preordery, więc tyle konsol zamówią. A reszta zostanie anulowana. 

 

Przed chwilą był dostępny pre-order na Amazon. Ale niecale 10 minut i już sprzętu nie było. Ja na szczęscie zamówiem ponad godzine temu w Argos. Jak ktoś mieszka w UK, to polecam załozyć konto na stronie https://www.stockinformer.co.uk/. Jak się pojawi konsola w pre-orderze, w jakimkolwiek sklepie, to od razu dostajesz alert na mail'a. Tka właśnie kupiłem swoje ps5.

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

No tak wlasnie zrobili. Ale mam dowód wplaty, nr konta sie zgadza. Teraz jeszcze trzeba się wnerwiac i odkręcać.

 

edit

dobra, błąd ludzki gościa od księgowania. Poanulowal paru osobom z tego co mi powiedzieli, bo nie bylem pierwszy dziś zgłaszający problem xd Pewnie jakis fan x b o x a :wujaszek: Wplata jest potwierdzona i status zamówienia przywrócony.

 

 

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...