Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z dyskiem twardym zewnętrznym. To samsung t7. Do tej pory wszystko było dobrze ale od wczoraj jak coś z niego kasuję, to nie aktualizuje informacji ile jest wolnego. Zawiesił się na 13,3 giga i co bym nie skasował z poziomu konsoli, to cały czas tak samo. Do PC go nie podłączałem ale mam taki sam i tam nie mam żadnych problemów.

 

Jakiś pomysł co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

Czesc. Mam problem - w moim series xie wentylator pracuje po jego wylaczeniu. Mam wylaczone aktualizacje konsoli oraz gier + tryb oszczedzania energii. Dzieje się to niezależnie od tego czy gram krótko czy długo na konsoli. Wiatrak potrafi się również zamoczynnie włączyć. Internetu w domu nie mam, udostępniam tylko na potrzeby grania z telefonu. Raz na jakiś czas wentylator, po wylaczeniu konsoli, potrafi również mocniej się zakręcić na dosłownie chwile i wydaje wtedy charakterystyczny dźwięk. 

 

Spotkał się ktoś kiedy z takim problemem? 

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Marcin.kolo napisał:

Co Wy opowiadacie? Wentylator sam z siebie włącza się w środku nocy mimo trybu oszczędzania oraz wyłączonych aktualizacji? Co jest w tym normalnego? Tak samo z działaniem wentylatora po wylaczeniu. Co ma schładzać jak przykładowo miałem użyta konsole na 15 minut? 

Wyłączasz konsolę całkowicie, przez Ustawienia?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Marcin.kolo napisał:

Co Wy opowiadacie? Wentylator sam z siebie włącza się w środku nocy mimo trybu oszczędzania oraz wyłączonych aktualizacji? Co jest w tym normalnego? Tak samo z działaniem wentylatora po wylaczeniu. Co ma schładzać jak przykładowo miałem użyta konsole na 15 minut? 

Jak nie chcesz, żeby Ci wiatrak chodził to musisz ją całkowicie wyłączyć przez Ustawienia i wybranie opcji „Zamknij teraz”.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy w przypadku uszkodzenia portu hdmi jest możliwość wysłania xboxa do microsoftu do naprawy? Jest to uszkodzenie mechaniczne więc gwarancja tego nie obejmuje ale czy można w takim wypadku zapłacić za naprawę, żeby nie stracić gwarancji? Czy po prostu się traci gwarancje? Córka koledze pociągnęła za kabel i poszedł port. Dał konsole do tmobile i powiedzieli mu że microsoft nic nie zrobił i odesłał konsole.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Dalhi napisał:

Sprzęt nie działa już teraz, oficjalny serwis odmówił naprawy, jak rozumiem T mobile już go wysyłał i dostali konsolę spowrotem ... Chyba jasne że trzeba szukać lokalnego magika który wymieni port. 

Dziala tylko kolory są zwalone bo piny powyginalo. Kumplowi chodzi o to zeby nadal miec gwarancje dlatego chcial zeby microsoft naprawil. W serwisach chyba 250 za naprawe

Odnośnik do komentarza

To niech rejestruje konsolę na stronie MS i zgłasza usterkę. 

Tylko skoro z tego co napisałeś już T Mobile ją zgłaszał i odmówili naprawy. Chyba że coś źle zrozumiałem i to sam salon operatora stwierdził że tego serwis ms nie uzna i mawet nie próbowali. To zmienia nieco sprawę i tu powrót do pierwszego akapitu.

Trzeba zarejestrować konsolę i pogadać z obsługą techniczną. Może przejdzie.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Piszę z prośbą o pomoc, bo ochujam. Xbox Series X traci mi ciągle sieć po przejściu do trybu uśpienia. Jestem połączony po WiFi. Po wybudzeniu konsoli sieć po prostu przestaje działać, nie da się znaleźć jakiegokolwiek WiFi w opcjach. Pomaga jedynie uruchomienie ponowne konsoli. Szukałem co piszą w Microsofcie, sugerują zresetować adres MAC (nie pomogło), inni pisali by przejść na WiFi 5GHz (mam ustawione 2.4/5GHz równocześnie, zmieniłem na samo 5GHz, nie pomogło), kończą mi się pomysły. Może ktoś z was miał ten problem? Jak sobie poradziliście?

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, jakbu napisał:

Piszę z prośbą o pomoc, bo ochujam. Xbox Series X traci mi ciągle sieć po przejściu do trybu uśpienia. Jestem połączony po WiFi. Po wybudzeniu konsoli sieć po prostu przestaje działać, nie da się znaleźć jakiegokolwiek WiFi w opcjach. Pomaga jedynie uruchomienie ponowne konsoli. Szukałem co piszą w Microsofcie, sugerują zresetować adres MAC (nie pomogło), inni pisali by przejść na WiFi 5GHz (mam ustawione 2.4/5GHz równocześnie, zmieniłem na samo 5GHz, nie pomogło), kończą mi się pomysły. Może ktoś z was miał ten problem? Jak sobie poradziliście?

A próbowałeś basic wyłączyć konsolę trzymając power button jakieś 10s i odłączyć od prądu na 3 minuty? Fizycznie odpiąć kabel zasilający.

Odnośnik do komentarza

Tajest, nie pomagało. Odkopałem rozwiązanie z czeluści Reddita, tutaj przeklejka z manuala:

 

Aby włączyć tagowanie QoS, przejdź do obszaru Ustawienia i wybierz Ogólne > Ustawienia sieci > Ustawienia zaawansowane > Ustawienia tagowania QoS. Zostaną wyświetlone dwie opcje oznaczone etykietą Włączono tagowanie DSCP i Włączono tagowanie WMM.
 
Włączyłem obie opcje. To pomogło i konsola już nie świruje z siecią. UFFFF.
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Grałem w Mafię 2 i nagle pojawiła się ikonka automatycznego zapisu, ale gra jakby nie chciała wczytać kolejnego skryptu, zabiłem się i dalej była widoczna ikonka, ale nie odrodziło mnie. Teraz po włączeniu gry nie mogę odpalić żadnej gry. Wszystkie zacinają się na pewnym etapie np. w menu, podczas włączania i tak dalej. Czyżby dysk mi jebnął? Da jakiś jakiś restart zrobić? Format czy coś?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...