Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Kmiot napisał:

Pupcio to w ogóle. Stardew Valley wygrał jak nie miał Switcha. Tonego wygrał jak nie ma Xboxa. Tylko skarpety wygrał jak już miał stopy.

 

XM. widzę, że dostał awizo, więc musi zapierdalać na pocztę i stać w kolejce że starymi babami, hehe. :nosacz3:

Zajebiste kurwy jebane w pp pracują. Cały jebany dzień w mieszkaniu i nikt nie zadzwonił tylko sobie awizo wrzucił do skrzynki, brak słów.

 

E: i awizo też nie ma. Co za ludzie

received_2927648907548750.jpeg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Tymczasem aktualizacja Listy Bonusowej.

 

Standardowo dorzucam nowy (wrześniowy) numer PE (okładka bez cycków), który jednak widać, że przeszedł ciężką próbę w transporcie prenumeraty. Ktoś go w zasadzie przełamał w poprzek grzbietu, choć oczywiście w zupełności nadaje się do lektury.

 

Znacznie ciekawsze i fanty w lepszym stanie podesłał mi @łom, za co dziękuję mu z tego miejsca. A są to:

 

  • Gra na PS4 The Surge. Polska okładka, całość w stanie bardzo dobrym/idealnym. Generalnie gry raczej nie trzeba specjalnie przedstawiać na forum konsolomaniaków.
  • Grana PS4  Mirror's Edge: Catalyst. Wunderschön, herrlich inszeniert und seinen wurzeln treu. Czyli niemiecka okładka. Ale stan techniczny jak wyżej, czyli bardzo dobry/idealny.

1631113503285.jpg.8e1e826c608e84af74b0085df625c18c.jpg

 

Jeszcze raz dzięki Łomie, prawilna mordeczko.

Możecie zostawiać mu plusy kilka postów wyżej.

Elko.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Nie biorę udziału, bo gdzie ja to (pipi)a postawię? W salonie? Ale za ten plakat Zeldy oddałbym analne dziewictwo, ale też patrz punkt pierwszy. Niemniej chciałem napisać, że twoje pióro jest wspaniałe i mam trochę ochotę się dotykać gdy czytam twoje opisy kolejnych giveawayów. Ale to chyba jeszcze nie jest gejostwo, prawda?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Sprawa dla mnie jest jasna. Forumowicze zdecydowanie preferują size plus Mariana od szczupłego i dynamicznego Sonica. Wolą mięciutki jak miś Coccolino wąs i więcej ciała do tulenia, niż szorstką miłość kolczastego łobuza.

 

Trochę to rozumiem, a już z pewnością nie zamierzam oceniać.

 

 

mario-sonic.gif

 

 

Przy okazji do Listy Bonusowej dochodzi klucz Steam na eFootball PES 2021. 100% legal. Nagroda dzięki uprzejmości użytkownika @krzysiek923

  • Lubię! 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Figuś napisał:

ten to sam pewnie animował

Bardzo mi miło, że doceniasz moje możliwości, ale nie chcę przypisywać sobie autorstwa tego arcydzieła grafiki internetowej.

"mario sonic gay" i Google zrobiły resztę.

Przyznam, że zrobiło mi się gorąco gdy to oglądałem, więc zapragnąłem się tym uczuciem podzielić.

Odnośnik do komentarza

Kiedy nie mialem jeszcze jak pograc w sonicki to moja wyobraznie rozpalala niemiecka reklama mega drive'a (ta ze street fighterem 2, ale nie moge jej znalesc) a potem wygrzebane z dema na pc intro do sonica cd. Gdyby gierki byly tak dynamiczne jak ta animacja ;/ Nie biore udzialu a zamiast mema wrzucam:

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...