Skocz do zawartości

Właśnie porzuciłem...


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, AdiCarrion napisał:

Chants of Sennar.

Początek genialny, zagadki, fabuła, muzyka klimat...Niestety póżniej robi się z tego skradanka, do tego średnia.Musimy wybrać po prostu konkretną, wybraną przez autorów "bezpieczną" ścieżkę w ściśle określonuym rytmie.Nie wiem, może póżniej gra wraca znowu do klimatu z pierwszego rozdziału, ale piąta z kolei następująca po sobie sekcja skradankowa odrzuciły mnie od tego skądinąd bardzo interesującego i oryginalnego tytułu.

To tylko w fortecy takie natężenie i to też do pewnego momentu. Trochę zabawny powód żeby odpuścić grę, ja bym jednak dał szansę dalej jeżeli ci zagadki pasują.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Dr.Czekolada napisał:

. Trochę zabawny powód żeby odpuścić grę, 

No jak ktoś nie lubi skradanek, to porzucenie gry która staje się skradanką jest zabawnym powodem?

Gdyby to był krótki moment to pewnie bym przetrawił, ale porzuciłem grę po którymś z kolei etapie skradankowym.

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Dr.Czekolada napisał:

. Ta gra stoi zagadkami i rozwiązywaniem znaczeń glifów, a nie skradaniem.

No zorientowałem się o co chodzi w grze po ukończeniu pierwszego rozdziału, ale mimo to odrzuca mnie wrzucanie na siłę  pewnych mechanik które psują klimat i flow rozgrywki.To trochę jak wstawianie w FPS sekcji platformowych na czas.

Jest tyle ciekawych gier,że nie chce mi się tracić czasu no coś co nie daje mi satysfakcji, bo te elementy skradankowe polegają tak naprawdę na ułożeniu sobie ścieżki zgodnej z zamysłem twórców, co nie jest wymagające tylko po prostu monotonne.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, AdiCarrion napisał:

No zorientowałem się o co chodzi w grze po ukończeniu pierwszego rozdziału, ale mimo to odrzuca mnie wrzucanie na siłę  pewnych mechanik które psują klimat i flow rozgrywki.To trochę jak wstawianie w FPS sekcji platformowych na czas.

Jest tyle ciekawych gier,że nie chce mi się tracić czasu no coś co nie daje mi satysfakcji, bo te elementy skradankowe polegają tak naprawdę na ułożeniu sobie ścieżki zgodnej z zamysłem twórców, co nie jest wymagające tylko po prostu monotonne.

Uwierz mi szybciej byś już to skończył niż pisząc te komentarze no ale rób jak chcesz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Hellblade 2. Tak szczerze to mi się nie chce. Grafika top, oprawa dźwiękowa absolutnie niesamowita. Ale zwyczajnie szkoda mi czasu na tę pozycję. Dwie godziny mi wystarczą, zwłaszcza, że absolutnie nie interesuje mnie co się stanie z Senuą, dokąd zmierza historia i tak dalej. Nie jestem zawiedziony, bo nie oczekiwałem niczego po tej grze. Warto zdecydowanie odpalić dla oprawy właśnie, a jak historia wciągnie to warto skończyć. Mnie nie wciągnęła, a innych powodów żeby grać nie ma

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...