Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

19 hours ago, Wooyek said:

To ja z kolei mam dramat z driftem, za chuja nie mogę tego ogarnąć, nie potrafię jakoś ładnie i płynnie przechodzić bokiem z zakrętu w zakręt. Wziąłem teraz auto typowe pod drift, niby jest lepiej, ale nadal, 3 gwiazdki w wyzwaniach driftu to jakieś mission impossible dla mnie. 

 

W ogóle, to obejrzałem jak jakiś typ driftuje na YouTube, to na pierwszym zakręcie wyjebał 40k punktów, gdzie ja tyle udupce za całą strefę driftu :nosacz2:

Obejrzyj ten filmik. Ja tez driftu nie ogarnialem, ale z jego pomoca wbilem juz prawie wszedzie 3 gwiazdki. Do tego jego set up na te mazde ktora on jezdzi sprawia ze auto samo sie ustawia bokiem. Tylko kontrowac trzeba. Dodatkowo, nauczylem sie od niego jak samemu dobre buildy pod drift robic. Polecam.

 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Wooyek napisał:

To ja z kolei mam dramat z driftem, za chuja nie mogę tego ogarnąć, nie potrafię jakoś ładnie i płynnie przechodzić bokiem z zakrętu w zakręt. Wziąłem teraz auto typowe pod drift, niby jest lepiej, ale nadal, 3 gwiazdki w wyzwaniach driftu to jakieś mission impossible dla mnie. 

 

W ogóle, to obejrzałem jak jakiś typ driftuje na YouTube, to na pierwszym zakręcie wyjebał 40k punktów, gdzie ja tyle udupce za całą strefę driftu :nosacz2:

Ja wszystkie strefy driftu w zasadzie za pierwszym podejściem zaliczyłem tym szatanem. Szutr, asfalt bez znaczenia. Kosi te strefy równo jak leci. Trzeba go tylko wyczuć bo na początku może sprawiać problemy

c2bc580e58482.png

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
Quote

We're constantly working to improve the experience in Forza Horizon 5. Below you will find a summary of items fixed or improved upon in this update.

Version Number:

  • Xbox One: 1.410.860.0
  • Xbox Series: 3.410.860.0
  • PC: 3.410.860.2
  • Steam: 1.410.860.0

Game Stability

  • Fixed several crashes
  • Fixed a potential crash that could happen if an emote was earned whilst offline
  • Fixed a potential crash that can happen when starting a Horizon Arcade
  • Fixed a potential crash that occurred when spawning traffic cars
  • Fixed a crash when loading EventLab events
  • Fixed a crash when upgrading cars

Multiplayer

  • Improved stability of Horizon Life connections
  • Improvements to online traffic
  • Fixed issue where player’s car would get stopped when losing connection to Horizon Life
  • Disabled Convoy voice chat to help track down the long load times in Online events
  • Improvements to Horizon Arcade for other player visibility and joining and leaving Arcade events
  • Fixed Eliminator Head to Heads not ending when players reached the finish point

Wheel Compatibility

  • Fixed a disconnect pop up that was preventing Wheels from functioning correctly on PC

Exploits

  • Updated the Car Masteries for various cars to address an exploit
  • Removed an exploit that could be achieved when creating Challenge Cards
  • Removed an exploit when creating specific route configurations in EventLab
  • Fixed an issue which allowed players to purchase cars from the Car Collection screen which weren’t available in the Autoshow
  • Added checks to stop an exploit with driving assists
  • Stopped players being able to download tunes before a race starts

DLC

  • Fixed VIP Player House not being free for some VIPs
  • Fixed VIP House not giving player correct Forzathon Point multiplier
  • Fixed issue where some VIP players weren’t receiving Super Wheelspins

Rewards

  • Fixed players not receiving the loyalty reward for playing Forza Motorsport 5
  • Fixed an issue with Car Collection where it was possible that a player could lose pending rewards if they quit the game
  • Rebalanced UGC payouts

PC Settings

  • Fixed Resolution Scaling causing GTAO depth issues on PC
  • Fixed issue where distant terrain could appear as low res on PC Ultra settings

Other

  • Fixed an issue where it was possible for the player to fall out of world after completing the Trial
  • Fixed an issue where input stops working on the Press Start screen
  • Cross Country Event difficulty has been tuned slightly easier on Drivatar Difficulty levels below Unbeatable to smooth off some difficulty spikes
  • Fixed EventLab notifications persisting in Freeroam
  • Fixed some Accolades missing icons on Xbox One and Xbox One S
  • Fixed profanity filter not applying correctly on Super7

 

Odnośnik do komentarza

Dość bogata lista poprawek.

 

Tak z innej beczki, fajnie byłoby zobaczyć kiedyś w Horizonie miejscówki dostępne tylko terenówkami. Teraz niby promują Bronco czy Defendera, ale w praktyce każdy samochód wjedzie wszędzie, szczególnie jeśli ma awd, opony terenowe i sporo mocy, co też czyni jeżdżenie terenówkami trochę sztuką dla sztuki. Ciekawe tym samym byłyby jakieś miejscówki czy trasy wymagające większego prześwitu albo strumienie czy jeziora do eksploracji tylko z odpowiednim setupem w kwestii brodzenia.

Odnośnik do komentarza

(pipi) ane upośledzone ścierwo. Po patchu w końcu dało się znaleźć ludzi so grania w arcade. Była ostatnia konkurencja, 2 sekundy do zaliczenia całości i gra się nagle wysrała do menu. Odechciewa się grać w to zabugowane gów no.

Oczywiście po patchu dalej nie zalicza wyzwań GTR. Pluje na nich.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, AK-47 napisał:

Ta forza jakas nie dorobiona jest, a po tym  patchu to tylko gorzej. Na ultra miałem około 60 fps, teraz 30 pare. Migotanie ekranu na krawedziach plus ciągle widzę kursor myszki na ekranie, a gram na padzie...

 

Pewnie dlatego, że usunęli tego buga, gdzie na ultra wczytywało ustawienia terenu na low i teraz jest już prawdziwe ultra :) co do kursora wystarczy na początku gry przesunąć w prawo za ekran i z głowy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...