Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Daffy napisał:

Jest gdzieś lista co steam deck z PS3 dobrze ogarnia?

 

Ja wczoraj odpaliłem dragon's dogma to cały czas mam bite 58-60fps co mnie pozytywnie zaskoczylo

 

Dogma to stara gra, więc dziwne gdyby nie działała w 60. Co więcej, można i 70-80 klatek wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, XM. napisał:

Macie jakąś listę gier z PS3 które dobrze śmigają na sd?

 

Ktoś wklejał parę stron temu taką listę, ale to kuśkę warte. Emulator RPCS3 ma w zasadzie codziennie jakieś uaktualnienia, więc za tydzień gra może inaczej działać. Na YouTube chyba lepiej sprawdzać.

Ja grałem we wszystkie MotorStormy - pierwszy i Pacific Rift są jak najbardziej grywalne, Apocalypse niestety nie. Ratchet & Clank Tools of Destruction i Ratchet & Clank Trilogy śmigają dobrze w 40 klatkach, Sega Rally podobnie. Walczyłem z Blur, ale poległem, wywalał się na logo Activision. Ale Blur można sobie zainstalować przez pulpit z ISO i zapier*ala w 60 klatkach na max detalach. 

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Na PS3 to też dramatycznie skakało ale tutaj jest o wiele wiele gorzej, dobry framerate jest w serio kilku momentach

 

Osobiście sprawdzałem też killzone2 i 3 i tutaj to w ogóle jest dramat, fpsow miejscami tyle co cyferek w tytule

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Dr.Czekolada said:

Owszem. Żeby mieć pełny obraz tej konsolki.

 

Znaczy te dziesiątki interesujących mnie gier i setki, o ile nie więcej, granych godzin nie daje mi pełnego obrazu? Muszę jeszcze zagrać w coś co mnie zupełnie nie interesuje? Nie bardzo rozumiem co masz na myśli. Bo mam taki obraz konsoli jaki potrzebuje, co mnie obchodzą gierki, które mnie nie obchodzą :)

Odnośnik do komentarza

 

3 godziny temu, Homelander napisał:

Znaczy te dziesiątki interesujących mnie gier i setki, o ile nie więcej, granych godzin nie daje mi pełnego obrazu?

 

Właśnie tak.

 

Chuj z tym, że ograłeś dziesiątki czy tam setki gier, Czekolad chce ci powiedzieć Quit having fun bo 2 gry źle działają .... a i tak większość je ograła w ten sposób zamiast na zgliczowanych emu.

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
19 minutes ago, GearsUp said:

 

 

Właśnie tak.

 

Chuj z tym, że ograłeś dziesiątki czy tam setki gier, Czekolad chce ci powiedzieć Quit having fun bo 2 gry źle działają .... a i tak większość je ograła w ten sposób zamiast na zgliczowanych emu.

 

A ok. W takim razie olewam granie w to co chcę żeby grać w to co nie chcę. Dzięki za wyjaśnienia

Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, Dr.Czekolada said:

Typie ale w chuju mam czy cię te gry interesują. Napisałem fakt, a co z nim zrobisz to twoja sprawa i mam to w rzyci. Eot.

 

W sensie, że niezoptymalizowane crapy i średniaki świadczą o platformie? I to jest niby fakt? Nie, to jest opinia, a nie fakt. Faktem jest, że są niezoptymalizowane pod platformę na której się ukazały. Tyle. O niczym to nie świadczy. No jedynie o talencie i umiejętnościach twórców samej gry

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...